RZEMPOŁUCH Bartosz
2008-05-09
UKS Sprinter Słodków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BABIARZ Robert 2006-04-08 KS Stal Pleszew WLP
4 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
5 BANIAK Miłosz 2009-01-02 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
6 BARTKOWIAK Jan 2006-07-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
7 BĄK Jan 2008-09-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
8 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
9 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
10 BOCIAN Kuba 2008-01-26 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
11 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
12 BROWARCZYK Dominik 2008-05-07 RKL Kusy Rokietnica WLP
13 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BZOWY Mateusz 2006-03-01 UKS Przełaj Żerków WLP
15 CERKASKI Adam 2008-02-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
17 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
18 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
19 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
20 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
21 DEMBNY Aleksander 2010-11-30 OŚ AZS Poznań WLP
22 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
23 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
24 DUDZIK Julian 2008-10-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
25 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 DVORAK Vadym 2004-08-10 AZS Łódź LDZ
27 DYMARCZYK Jan 2008-05-25 UKS 12 Kalisz WLP
28 DZIUDA Cyprian 2008-01-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
29 FALKOWSKI Julian 2008-11-28 SKS Unia Swarzędz WLP
30 FISCHER Filip 2009-09-18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 FRĄSZCZAK Franciszek 2009-03-11 OŚ AZS Poznań WLP
32 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
33 GAJEWSKI Łukasz 2006-06-13 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
34 GĄGOLIŃSKI Przemysław 2009-02-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
35 GĄGOROWSKI Jeremi 2009-11-03 OŚ AZS Poznań WLP
36 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
37 GOGOLEWSKI Mikołaj 2008-09-22 MKS-MOS Śrem WLP
38 GOLIŃSKI Krzysztof 2012-02-18 KS Energetyk Poznań WLP
39 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
40 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
41 GOWGIEL Jakub 2008-04-26 UKS Piątka Jarocin WLP
42 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
43 GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 LKS Sana Kościan WLP
44 GÓRCZYŃSKI Adam 2007-07-04 MKS-MOS Śrem WLP
45 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
46 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
47 GRZESIAK Jan 2007-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
48 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
49 GRZYMSKI Antoni 2010-04-25 UKS Skoczek Władysławów WLP
50 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
51 GUCKI Maksymilian 2009-03-13 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
52 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
53 HANDZEWNIAK Mikołaj 2007-03-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
54 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
55 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
57 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
58 JANKOWSKI Jarosław 2008-05-29 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
60 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS Łódź LDZ
61 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
62 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
63 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
64 KAŁMUCKI Emil 2009-07-07 KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski WLP
65 KANCLERZ Jakub 2008-05-20 UKS 12 Kalisz WLP
66 KANTYKA Kacper 2007-07-10 Kraków Athletics Team MLP
67 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
68 KASPRZAK Szymon 2007-03-20 UKS 12 Kalisz WLP
69 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
70 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
71 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-07-28 MKS-MOS Śrem WLP
72 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
73 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
74 KMIEĆ Kamil 2009-02-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
75 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
76 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
77 KOŁODZIEJSKI Mikołaj 2007-01-23 PLKS Gwda Piła WLP
78 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
79 KOSTRA Zbigniew 1955-01-01 KS Wejher Wejherowo POM
80 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
82 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
83 KRUK Wiktor 2008-08-20 RKS Łódź LDZ
84 KRUPECKI Marcel 2007-10-19 SKS Unia Swarzędz WLP
85 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
86 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
87 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
88 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
89 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
90 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
91 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
92 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
93 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
94 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
95 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
96 MAJEWSKI Marcel 2011-04-26 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
97 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
98 MARCZAK Tymoteusz 2008-09-04 LUKS Orkan Września WLP
99 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
100 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
101 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Kościerzyna POM
102 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
103 MIKOŁAJCZAK Leon 2010-11-01 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
104 MIKUCKI Adam 2008-10-09 LKS Vectra Włocławek KPO
105 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
106 MISZCZAK Mateusz 2008-09-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
107 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
109 NAMYSŁ Hubert 2011-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
110 NAWROCKI Filip 2006-01-16 LUKS Orkan Września WLP
111 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
112 NOLBERT Wiktor 2008-09-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
113 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
114 OWCZAREK Kacper 2008-12-03 RKS Łódź LDZ
115 PACHOLSKI Mateusz 2009-06-16 UKS Barnim Goleniów ZPO
116 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
117 PIASZCZYŃSKI Filip 2008-07-17 UKS Achilles Leszno WLP
118 PIETRASIK Antoni 2008-07-09 RKS Łódź LDZ
119 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
120 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
121 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
122 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
123 ROLIŃSKI Dawid 2008-02-07 UKS 12 Kalisz WLP
124 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
125 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
126 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
127 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
128 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
129 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
130 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
131 SMURAWA Franciszek 2008-09-12 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
132 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
133 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 SOKOŁOWSKI Antoni 2008-07-03 MKS Truso Elbląg WMZ
135 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
136 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
137 SOWA Dawid 2009-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
138 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
139 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
140 STAROSTA Franciszek 2009-11-19 MKS Baszta Szamotuły WLP
141 STAWARZ Fabian 2005-04-28 KS Żeglina Sieradz LDZ
142 STOLAREK Marcel 2008-02-09 UKS Skoczek Władysławów WLP
143 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
144 SZEREMIOTA Dawid 2009-04-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
145 SZŁAPKA Tymoteusz 2009-12-09 MKS-MOS Śrem WLP
146 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
147 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
148 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
149 ŚMIAŁEK Artur 2010-10-09 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
150 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
151 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
152 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
153 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
154 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
155 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
156 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
158 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
159 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
160 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
161 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
162 WOJTKOWIAK Marcel 2007-11-17 OŚ AZS Poznań WLP
163 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
164 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
165 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
166 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
167 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
168 ZIELONKA Jakub 2011-09-04 LKS Atleta Gniezno WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36307597160339sekund