RUTKOWSKI Damian
2004-07-02
KS Zamek Kurzętnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 AMBROZIAK Marcin 1985-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
5 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
7 ARMANOWSKI Julian 2005-09-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
8 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
9 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
11 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
12 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
13 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
14 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
15 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
16 BARTOSZEWICZ Igor 2005-06-28 LKS Korab Olecko WMZ
17 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
18 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
19 BENDYK Maciej 1997-04-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
22 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
23 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
24 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BIŃCZYK Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn WMZ
27 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
28 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
29 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
30 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
32 BRĄGIEL Krzysztof 1987-01-23 niestowarzyszony POL
33 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
34 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
35 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
36 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
37 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
38 CEBULA Bogdan 1961-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
39 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
41 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
42 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 CHUDZIK Rafał 2008-07-21 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
44 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
47 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
48 CISZEK Mariusz 2003-05-27 MKS Truso Elbląg WMZ
49 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
50 CZAJA Leszek 1976-12-18 niest. Gdańsk POM
51 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
52 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
53 CZEPEK Andrzej 1970-08-16 KS Zamek Kurzętnik WMZ
54 CZERNIEWSKI Karol 2005-12-18 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
55 CZERWIAK Robert 1973-08-18 niest. Gdańsk POM
56 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
57 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
58 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
59 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
60 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
61 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot POM
62 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
63 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
64 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
65 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
66 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
67 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
68 DZIWOSZ Paweł 1984-05-18 niest. Gdańsk POM
69 FIERKA Adam 1972-04-10 KS Sokół Zblewo POM
70 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
71 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
72 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
74 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
75 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
76 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
77 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
79 GARBOWSKI Krzysztof 1988-07-12 LKS Zantyr Sztum POM
80 GIEMBICKI Jan 1986-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
81 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
82 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
83 GŁĄB Krzysztof 1995-01-05 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
84 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
85 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
86 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
87 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
88 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
89 GÓRNY Dawid 2004-03-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
90 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
91 GÓRZNY Szymon 2008-06-27 CMKL Człuchów POM
92 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
93 GRALA Dorian 2003-10-01 KS Stal Pleszew WLP
94 GRAŻUL Alan 2004-08-31 KS Zamek Kurzętnik WMZ
95 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
96 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
97 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
98 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
99 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
100 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
101 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
102 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
104 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
107 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
108 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
109 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
110 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
111 JANICKI Karol 2003-08-17 KU AZS UAM Poznań WLP
112 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
114 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
115 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
116 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
117 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
118 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
119 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
120 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
121 JASZCZUK Michał 1990-01-13 LKS Korab Olecko WMZ
122 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
123 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
124 JÓŹWIAK Tymoteusz 2008-04-27 MUKS Płock MAZ
125 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
126 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
128 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
129 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
130 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
131 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
132 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
133 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
134 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
135 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
136 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
138 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
139 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
140 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
141 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
142 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 KS Prefbet-Sonarol POD
143 KOŁAKOWSKI Rafał 1977-08-12 KS Schulo Team Działdowo WMZ
144 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
145 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
146 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
147 KONSUR Wiktor 2004-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
148 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
149 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
151 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
152 KOTWICKI Igor 2005-05-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
153 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
154 KOZACZKIEWICZ Marcel 2003-04-15 SSMKS Parasol Wrocław DOL
155 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
157 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
159 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
160 KUBIAK Kacper 2004-01-03 MKL Jarocin WLP
161 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
162 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
164 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
165 KULIK Kamil 2003-06-02 SKLA Sopot POM
166 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
167 KUŁDO Jakub 2003-06-29 OŚ AZS Poznań WLP
168 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
169 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
170 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
173 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
174 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
175 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
176 LISNICHENKO Serhii 2006-01-12 KS Prefbet-Sonarol POD
177 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
178 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
179 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
180 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
181 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
182 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
183 MACIOCH Szymon 2003-05-23 KS Prefbet-Sonarol POD
184 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
185 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
186 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
187 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
188 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
189 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
190 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
191 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
193 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
194 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
195 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
196 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
197 MARCHLEWSKI Radosław 1986-08-03 KS Zamek Kurzętnik WMZ
198 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
199 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
200 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
201 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
202 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
203 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
204 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
205 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
206 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
207 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
208 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
209 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
210 MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
212 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
213 MRÓWKA Michał 1984-10-19 KL Lechia Gdańsk POM
214 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
215 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
216 NAJDA Sławomir 1973-01-01 LKS Zantyr Sztum POM
217 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
218 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
219 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
220 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
221 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
222 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
223 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
224 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
225 OLSZAŃSKI Igor 2004-07-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
226 OLSZAŃSKI Paweł 1996-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
227 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
228 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
229 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
230 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
231 PATALON Adam 1968-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
232 PATOLETA Adam 2003-06-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
233 PAWLAK Wojciech 2003-06-04 KU AZS UAM Poznań WLP
234 PAWŁOWSKI Mariusz 1976-01-25 KS Zamek Kurzętnik WMZ
235 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
236 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
237 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
238 PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 UKS Filipides Teresin MAZ
239 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
240 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
241 PIOTROWSKI Lech 1962-06-05 LKS Zantyr Sztum POM
242 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
243 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
244 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
245 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
246 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
247 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
248 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
249 PUZIO Oliwier 2007-07-26 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
250 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
251 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
252 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
253 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
254 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
255 ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 AML Słupsk POM
256 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
257 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
258 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
259 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
260 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
261 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
262 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
263 SAWICZ Kacper 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
264 SIENKIEWICZ Aleksander 2010-03-03 MKS Inowrocław KPO
265 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
266 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
267 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
268 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
269 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
270 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
271 SKRZYPCZAK Kamil 1991-12-31 KS Dynamic Łódź LDZ
272 SŁOJEWSKI Arkadiusz 2003-09-12 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
273 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
274 SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 KU AZS UAM Poznań WLP
275 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
276 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
277 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
278 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
279 SOSNOWSKI Wiesław 1972-10-30 MKS Sambor Tczew POM
280 SOWA Krzysztof 2006-12-29 CMKL Człuchów POM
281 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
282 SPLITT Dawid 2006-09-21 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
283 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów POM
284 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
285 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
286 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol POD
287 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
288 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
289 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
290 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
291 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
292 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
293 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
294 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
295 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
296 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
297 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
298 SZYMAŃSKI Jerzy 1944-03-08 KS Zamek Kurzętnik WMZ
299 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
300 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
301 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
302 ŚCISŁOWSKI Rafał 1978-01-01 niest. Gdańsk POM
303 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
304 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
305 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
307 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
308 TRACZYK Łukasz 1998-10-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
309 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
310 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
311 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
312 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbląg WMZ
313 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
314 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
315 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
316 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
318 VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 MKS Truso Elbląg WMZ
319 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
320 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
321 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
322 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
323 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
324 WIERZBICKI Kacper 2006-04-12 LKS Korab Olecko WMZ
325 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
326 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
327 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
328 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
329 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
330 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
331 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
332 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
333 WOŹNIAK Tomasz 1987-06-05 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
334 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
335 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
336 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
337 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
338 ZDOBYLAK Marek 2003-01-14 SMKS Parasol Wrocław DOL
339 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
340 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
341 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
342 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
343 ZYCH Jakub 1999-05-19 KS Zamek Kurzętnik WMZ
344 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.279128074646sekund