CIESZEWSKA Aleksandra
2008-06-09
MKS Bank BS Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
2 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
3 ANDRZEJCZUK Natasza 2007-06-25 PUKS Jedynka Łosice MAZ
4 ANTOSIAK Roksana 2009-12-18 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
5 BANASIAK Zuzanna 2009-06-19 MLKS Baszta Bytów POM
6 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
7 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
9 BAUKE Zofia 2008-07-24 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
10 BENIGNI Anita 2008-12-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
11 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra 2008-11-07 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
12 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
14 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
15 BLAŹNIAK Roksana 2009-05-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BORKOWSKA Marta 2008-04-15 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
17 BORKOWSKA Patrycja 2008-12-04 UKS MOSiR Działdowo WMZ
18 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
19 BRAUN Antonina 2009-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
21 BRZEZIŃSKA Amelia 2007-02-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
22 BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22 GKS Start Długołęka DOL
23 BUCEWKA Weronika 2007-10-18 LKS Zantyr Sztum POM
24 BURNOS Nadia 2009-06-14 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
25 CAL Karolina 2009-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 CAŁKA Maria 2008-09-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
27 CAP Nikola 2009-09-17 KS Polonia Pasłęk WMZ
28 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
29 CHODYRA Klaudia 2009-03-02 GKS Wilga Garwolin MAZ
30 CICHERSKA Alicja 2007-10-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
31 CIEŚLA Maja 2008-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
32 CIOŁKO Zuzanna 2008-11-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
33 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
34 CZEKATOWSKA Marcelina 2009-07-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
35 CZUBATKA Amelia 2007-08-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
36 DENISIUK Amelia 2007-10-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
37 DĘBECKA Małgorzata 2008-03-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
38 DĘBOWSKA Julia 2007-07-30 UKS Sprinter Słodków WLP
39 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
40 DRATWIŃSKA Oliwia 2008-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 DREWLO Amelia 2007-11-29 KL Bałtyk Koszalin ZPO
42 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
43 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
44 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
45 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
46 DYMEK Andżelika 2006-04-21 UKS Technik Radom MAZ
47 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
48 FILIPKOWSKA Alicja 2008-02-28 MKS Pułtusk MAZ
49 FRANCISZKOWICZ Ola 2007-08-21 GOKSiT Suchowola POD
50 FURTAK Zuzanna 2008-03-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
51 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
52 GAJDA Patrycja 2008-09-03 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
53 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
54 GĄTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
55 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
56 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
57 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
58 GŁÓD Laura 2008-12-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
59 GODLEWSKA Zuzanna 2009-01-07 MKS Pułtusk MAZ
60 GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 UKS Technik Radom MAZ
61 GÓRKA Kamila 2008-09-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
62 GÓRNIKIEWICZ Julia 2007-10-10 MLKL Płock MAZ
63 GRACZYK Antonina 2007-10-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KU AZS AWP w Lublinie LBE
65 GRZYBAK Julia 2008-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
66 GUZEK Karolina 2010-05-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 HABERA Roksana 2007-01-02 UKB Szubin KPO
68 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
69 IKE Amanda 2009-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 IZDEBSKA Katarzyna 2009-07-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
71 JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 MLKL Płock MAZ
72 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
73 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
74 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
75 JAKUBOWSKA Wiktoria 2008-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
76 JAMROZ Lena 2007-01-06 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
77 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
78 JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 UKS Orzełki Warszawa MAZ
79 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
80 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
81 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
82 JAWORSKA Karolina 2009-11-17 MKS Pułtusk MAZ
83 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
84 JURGIEL Nikola 2008-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
85 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
86 JUŹWIK Paulina 2008-08-28 MKS Pułtusk MAZ
87 KACZMARCZYK Natalia 2008-06-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 KAJDA Natalia 2009-12-08 WKS Wawel Kraków MLP
90 KALINOWSKA Izabela 2008-02-27 MKS Pułtusk MAZ
91 KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 PLKS Gwda Piła WLP
92 KANIA Oliwia 2007-09-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
94 KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
95 KAROL Blanka 2007-11-03 KS Zawkrze Mława MAZ
96 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
97 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
98 KNYSZYŃSKA Katarzyna 2008-11-15 KS Podlasie Białystok POD
99 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
100 KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa WMZ
102 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL Optima Radom MAZ
103 KONDYCKA Kornelia 2009-02-24 MKS Osa Zgorzelec DOL
104 KOPTIAKOW Izabela 2009-09-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
105 KOSMATKA Maja 2007-02-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
106 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
108 KOWALCZYK Agata 2007-06-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
109 KOWALCZYK Helena 2009-12-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
110 KOWALEWSKA Karina 2009-04-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
111 KOWALSKA Aleksandra 2009-10-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 KOWALSKA Justyna 2006-06-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
113 KOWALSKA Nikola 2008-01-01 MKS Pułtusk MAZ
114 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
115 KRAKÓWKA Kamila 2009-07-18 MKS Syrena Warszawa MAZ
116 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
117 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
118 KRÓL Diana 2006-02-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
119 KRÓLIKOWSKA Lidia 2008-04-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
122 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
123 KUCHTA Zofia 2009-07-31 Olimpia Osowa Gdańsk POM
124 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
125 KUMALA Daria 2008-04-03 KS Victoria Trzebinia MLP
126 KURDEJ Barbara 2003-01-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 KUSIŃSKA Natalia 2005-07-08 MLKL Płock MAZ
128 KWIATKOWSKA Kornelia 2004-08-19 MLKL Płock MAZ
129 LESIUK Nikola 2009-12-21 PUKS Jedynka Łosice MAZ
130 LEŚNIK Weronika 2009-02-08 MKS Pułtusk MAZ
131 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 LEWANDOWSKA Nikola 2009-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
133 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
134 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło KPO
135 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
136 LUŚNIA Maja 2009-01-08 GKS Wilga Garwolin MAZ
137 ŁADYŃSKA Laura 2008-10-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
138 ŁAKOMSKA Magdalena 2008-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
139 ŁAWICKA Natalia 2007-05-10 MLKL Płock MAZ
140 ŁAWSKA Julia 2007-06-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 ŁUKASIAK Aleksandra 2005-04-20 KS Czempion Warszawa MAZ
142 MACIEJEWSKA Antonina 2007-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
143 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 MADAJCZYK Weronika 2008-03-14 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
145 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
146 MAJCHER Karolina 2007-08-13 KM Aktywni Sochaczew MAZ
147 MAJEWSKA Diana 2007-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
148 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
149 MAMCZAK Emilia 2008-06-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
151 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
152 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
153 MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 GOKSiT Suchowola POD
154 MATUSZAK Martyna 2007-10-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
155 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
157 MICHAŁOWSKA Pola 2009-09-23 MKL Toruń KPO
158 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
159 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
160 MORAWSKA Maja 2008-12-15 KS Zawkrze Mława MAZ
161 MOŚ Antonina 2008-07-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
162 MURAŃSKA Marcelina 2008-02-19 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
163 MUSIAŁ Sabina 2005-05-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 MUSZYŃSKA Michalina 2008-12-31 KS Podlasie Białystok POD
165 NAWROCKA Zofia 2008-11-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
166 NIEDZIELSKA Magdalena 2007-01-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
167 NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 KM Aktywni Sochaczew MAZ
168 NISIO Julia 2007-07-10 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
169 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
170 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
171 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
172 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
173 NOWAKOWSKA Patrycja 2007-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
174 NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
175 OBRĘPALSKA Amelia 2007-05-31 PUKS Jedynka Łosice MAZ
176 OCHĘDZAN Zuzanna 2007-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
177 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
178 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
179 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
180 OPALIŃSKA Maria 2008-01-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
181 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
182 ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
183 OTMIANOWSKA Nikola 2009-09-03 UKS 12 Kalisz WLP
184 PACIOREK Anastazja 2008-01-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
185 PADUSZYŃSKA Natalia 2009-01-13 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
186 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
187 PATEREK Kamila 2009-06-18 KKL Stal Stalowa Wola PDK
188 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
189 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 PIECHOTA Antonina 2008-08-04 RLTL Optima Radom MAZ
191 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk WMZ
192 PIETRZAK Maja 2010-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 PIETRZAK Martyna 2009-10-30 UKS Sprinter Słodków WLP
194 PIETRZAK Paula 2009-11-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
195 PIOTROWSKA Blanka 2009-06-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
196 PIOTROWSKA Julia 2009-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
197 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
198 PIOTROWSKA Laura 2009-03-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
199 PIOTROWSKA Laura 2008-05-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
200 PODLASIEWSKA Joanna 2007-09-11 MKS Pułtusk MAZ
201 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
202 POWIERŻA Aleksandra 2009-07-19 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
203 PRĘDKA Agnieszka 2009-05-23 UKS Młodzik Warszawa MAZ
204 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
205 RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
206 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa WMZ
207 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
208 ROMANIUK Julia 2007-06-09 PUKS Jedynka Łosice MAZ
209 ROSZCZYK Martyna 2008-09-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
210 ROWIŃSKA Iga 2007-10-24 UKS Młodzik Warszawa MAZ
211 RUSIN Michalina 2009-06-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
212 RYBARCZYK Maria 2009-02-10 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
213 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
214 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
215 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa WMZ
216 RZEWUSKA Zofia 2008-07-17 PUKS Jedynka Łosice MAZ
217 SADEK Nina 2007-09-24 RKL Kusy Rokietnica WLP
218 SANTA Julia 2009-01-08 LKS Lubusz Słubice LBU
219 SATORA Rita 2009-08-23 WKS Wawel Kraków MLP
220 SAWICKA Zuzanna 2005-10-03 KS Czempion Warszawa MAZ
221 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
222 SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
223 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
224 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
225 SOBOLEWSKA Natalia 2005-04-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
226 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
227 SPRYSZYŃSKA Karolina 2009-02-28 UKS Cyprianka KPO
228 SPRYSZYŃSKA Paulina 2009-02-28 UKS Cyprianka KPO
229 STACHACZ Natalia 2008-11-13 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
230 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
231 STASIUK Zuzanna 2008-08-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
232 STOLARCZYK Maja 2008-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
233 SUBCZYŃSKA Natalia 2009-10-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
234 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 SZLĘDAK Klara 2009-10-31 KS Wisła Puławy LBE
236 SZMAJDA Paulina 2008-06-23 AML Słupsk POM
237 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
238 SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
239 SZUMIEC Alicja 2007-05-22 PUKS Jedynka Łosice MAZ
240 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
241 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
242 SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 MLKL Płock MAZ
243 SZYMAŃSKA Hanna 2007-01-30 MKS Syrena Warszawa MAZ
244 ŚWIAT Maja 2009-05-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
245 ŚWIESIULSKA Agata 2008-03-02 GKS Wilga Garwolin MAZ
246 TOMCZYK Łucja 2008-06-16 UKS Skoczek Władysławów WLP
247 TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
248 TUCHARZ Weronika 2008-07-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
249 TYC Kornelia 2006-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
250 UCHAN Alicja 2009-03-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
251 URBAN Adrianna 2008-04-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
252 URBAŃSKA Julia 2009-02-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
253 WALCZAK Maja 2009-05-01 LKS Lubusz Słubice LBU
254 WARECKA Ewa 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
255 WARSICKA Martyna 2005-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
256 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
257 WĄSIEL Zuzanna 2008-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
258 WEBER Ewelina 2004-06-16 MUKS Płock MAZ
259 WIĄCEK Milena 2008-04-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
260 WIERTEL Olimpia 2008-03-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
261 WIERZBICKA Lena 2011-03-07 RLTL Optima Radom MAZ
262 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
263 WILCZEWSKA Kinga 2009-02-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
264 WILCZEWSKA Zofia 2008-08-15 OKS Skra Warszawa MAZ
265 WILIŃSKA Joanna 2009-04-02 MKS Syrena Warszawa MAZ
266 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
267 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
268 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 WŁOSZEK Aleksandra 2009-03-17 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
270 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
271 WOLNY Matylda 2008-11-02 MKS-MOS Katowice SLK
272 WYDERKA Oliwia 2009-06-10 MKLA Łęczyca LDZ
273 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
274 ZABAWSKA Daria 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
275 ZACHARCZUK Kinga 2009-02-11 MKL Chełm LBE
276 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
277 ZGLIŃSKA Marta 2009-09-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
278 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
279 ZUCHNIEWICZ Michalina 2008-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
280 ZYGAN Laura 2008-10-14 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
281 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55469799041748sekund