KOPEĆ Gabriela
2006-04-12
SMKS Parasol Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ADAMCZYK Anna 2004-01-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ALEKSIUŃ Tamara 2006-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 BANASIAK Anna 2006-12-13 MKS MOS Wrocław DOL
6 BANASIAK Joanna 2004-11-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
7 BANKO Dominika 2005-07-22 UKS Diament Godów SLK
8 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
9 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
10 BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
11 BIERNACIK Julia 2006-07-04 KS SMS Szklarska Poręba DOL
12 BIERNAT Natalia 2007-04-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
13 BIEZMIENOW Oliwia 2007-11-18 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
14 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
15 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
17 BOCZKAN Oliwia 2007-09-26 KS Agros Zamość LBE
18 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
19 BOKWA Alina 2008-09-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
20 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
21 BRACH Eryka 2005-06-19 MLUKS Tarnów MLP
22 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
23 BRYZEK Julia 2007-10-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
24 BRZÓSKA Jagoda 2005-04-29 MKS MOS Wrocław DOL
25 BUDZYŃ Martyna 2007-07-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
26 BUK Matylda 2005-04-06 MKS MOS Wrocław DOL
27 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
29 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
30 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 BUSZEWSKA Zuzanna 2005-06-14 MKS Siechnice DOL
32 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
33 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
34 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
35 CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
36 CYBAK Michalina 2006-08-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
37 CZAJKOWSKA Kaila 2007-05-28 WLKS Wrocław DOL
38 CZARNIECKA Wiktoria 2007-07-26 KS Podlasie Białystok POD
39 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź LDZ
40 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
41 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna 2010-09-04 LKS Jantar Ustka POM
42 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
44 DATTNER Emilia 2004-03-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 DĄBROWSKA Agnieszka 2007-09-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
46 DIDYK Emilia 2007-04-24 MLKS Rakowice DOL
47 DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
48 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
49 DRĄŻEK Oliwia 2008-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
50 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
51 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
52 DUDZIAK Zuzanna 2011-04-08 MKS Siechnice DOL
53 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
54 DŻUGAJ Kinga 2007-05-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
55 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
56 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
57 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
58 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 GÓRAZDA Patrycja 2007-11-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
60 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
61 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
62 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
63 GREFLING Wiktoria 2007-10-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
65 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
66 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
67 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
68 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
69 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
70 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
71 HILDEBRANDT Karolina 2006-09-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
72 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
73 HURYN Julia 2008-08-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
74 ICIASZEK Kinga 2008-11-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
75 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
76 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
78 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
80 JANKOWSKA Maja 2007-10-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
81 JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 GOKSiT Suchowola POD
82 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
83 JAROS Magdalena 2008-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
84 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
85 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
86 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
87 JAZIENICKA Weronika 2007-01-22 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
88 JUSZKIEWICZ Oliwia 2007-12-06 UKS Jedynka Gostyń WLP
89 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
90 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
91 KARPIK Lena 2008-03-26 MKS Piast Głogów DOL
92 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
93 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
94 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
95 KIELAR Anna 2006-09-06 LKS Lubusz Słubice LBU
96 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
97 KILARSKA Wiktoria 2007-07-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
98 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
99 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
100 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
101 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
102 KOGUT Kinga 2009-11-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
103 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
104 KONDRACKA Hanna 2007-06-11 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
105 KONSEWICZ Hanna 2008-12-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
106 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 WLKS Wrocław DOL
108 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
109 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
110 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
111 KOSSAK Aleksandra 2007-04-14 KS Maraton Nowa Ruda DOL
112 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
113 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość LBE
114 KRAWCZYK Wiktoria 2007-08-30 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
115 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
116 KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 MKS MOS Wrocław DOL
117 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
118 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
119 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
120 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
121 KRZAK Natasza 2010-07-14 RUN4FUN Oleśnica DOL
122 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
123 KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
124 KUBALA Maria 2007-05-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
125 KULTYS Ewa 2007-10-08 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
126 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
127 KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 LKS Lubusz Słubice LBU
128 KUSZAJ Justyna 2005-09-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
129 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
130 LIEBENTHAL Julia 2007-01-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
131 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
132 LISOWSKA Martyna 2005-12-04 GKS Start Długołęka DOL
133 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
134 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
136 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
137 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
138 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
139 MAGDZIARCZYK Aniela 2009-11-05 LKS Górnik Wałbrzych DOL
140 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
141 MAKSALION Lena 2007-10-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
142 MARCINIAK Maja 2006-06-25 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
143 MESSYASZ Amelia 2006-12-23 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
144 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
145 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
146 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
148 MRÓWCZYŃSKA Małgorzata 2009-02-23 UKS Achilles Leszno WLP
149 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
150 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
151 NAWACKA Martyna 2005-07-21 BKS Bydgoszcz KPO
152 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
153 NOWACKA Laura 2007-05-28 MLKS Agros Żary LBU
154 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
155 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
156 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
157 OPOLSKA Paulina 2005-11-14 KS Podlasie Białystok POD
158 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
159 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
160 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
161 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
162 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 PANEK Agnieszka 2005-06-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
164 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
165 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
166 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
167 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
168 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
171 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
172 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
173 PIETRASZEWSKA Olimpia 2008-04-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
174 PISAREK Alicja 2006-12-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
175 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
176 PIWOWARCZYK Martyna 2006-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
177 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
178 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
179 POPEK Julia 2006-06-15 MKS Piast Głogów DOL
180 PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
181 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
182 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
183 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
184 PRZĘZAK Karolina 2005-09-21 ULKS Muflon Bielawa DOL
185 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
186 RADZISZEWSKA Weronika 2007-08-24 KS Podlasie Białystok POD
187 RĄCZKA Natalia 2009-09-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
188 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
189 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
190 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
191 ROZKRUT Łucja 2006-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
192 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
193 RUTKOWSKA Kamila 2006-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
194 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
195 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
196 SADOWSKA Amelia 2005-04-26 MKS MOS Wrocław DOL
197 SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
198 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
199 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
200 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
201 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
202 SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 LKS Lubusz Słubice LBU
203 SPASÓWKA Martyna 2005-06-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
204 STANKIEWICZ Julia 2007-02-20 MLKS Rakowice DOL
205 STEFANIAK Izabela 2007-04-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
206 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
207 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
208 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
209 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
210 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
211 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
212 SZCZĘSNA Amelia 2007-06-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
213 SZCZĘSNA Kamila 2007-06-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
214 SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 SL GKS Olsza Olszyna DOL
215 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
216 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
217 SZKOTAK Julia 2007-06-08 SSMKS Parasol Wrocław DOL
218 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
219 SZUMACHER Apolonia 2005-04-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
220 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
221 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
222 SZYMAŃSKA Wiktoria 2006-03-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
223 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
224 SZYNKIEWICZ Alicja 2007-09-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
225 ŚWIĄTEK Kinga 2006-09-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
226 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
227 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
228 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
229 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
230 TEPPER Marjon 2007-12-31 UKS Maszewiak Maszewo LBU
231 TOMCZAK Joanna 2006-10-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
232 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
233 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
234 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
235 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
236 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
237 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
238 WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 MKS Piast Głogów DOL
239 WARZECHA Julia 2009-11-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
240 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
241 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
242 WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 WLKS Wrocław DOL
243 WASILUK Julia 2007-06-19 SSMKS Parasol Wrocław DOL
244 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
245 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
246 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
247 WIĘZIK Lena 2007-08-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
248 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
249 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
250 WIŚNIEWSKA Nikola 2007-07-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
251 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
252 WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 MLKS Agros Żary LBU
253 WOJEWÓDKA Agnieszka 2005-09-23 MLKS Rakowice DOL
254 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
255 WRZESIAK Natalia 2007-05-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
256 WYCZÓŁKOWSKA Milena 2008-12-02 Athletics Team Radomsko LDZ
257 WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
258 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
259 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
260 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
261 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
262 ZAWADA Marcelina 2007-01-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
263 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
264 ZDROWOWICZ Zuzanna 2008-01-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
265 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
266 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
267 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
268 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
269 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36235404014587sekund