MIESZKOWICZ Aleksander
2006-04-04
MLKL Płock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
2 ADAMSKI Mikołaj 1999-02-06 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
3 AMBROZIK Adrian 2006-02-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
4 ANDRZEJAK Bartosz 2006-07-11 LUKS Orkan Września WLP
5 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
6 AUSEICHYK Ihar 1995-09-10 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
7 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
8 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
9 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
10 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL GGG Radom MAZ
12 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
13 BIAŁKOWSKI Jan 2006-09-03 RLTL Optima Radom MAZ
14 BIERNAT Eryk 2006-11-01 MUKS Płock MAZ
15 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
16 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
17 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
18 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
19 BROJEK Marcin 2003-06-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
20 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
21 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
22 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
23 CHMIELEWSKI Jan 1995-12-09 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
24 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
25 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
26 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
27 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan 2005-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
28 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
29 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 DĘBECKI Kacper 2002-09-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
31 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
32 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
33 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
35 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
36 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
37 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
38 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
39 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
40 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
41 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
43 GOŁĘBIOWSKI Jakub 2006-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
44 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
45 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
48 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
49 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 JABŁOŃSKI Krystian 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
51 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
52 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
53 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
55 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
56 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
57 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
58 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
59 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
60 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 KŁOSIEWICZ Krystian 2005-12-13 MKS Pułtusk MAZ
62 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
63 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
64 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
65 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
66 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
67 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
68 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice WMZ
69 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
71 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
72 KOZIKOWSKI Jan 2006-03-09 KS Czempion Warszawa MAZ
73 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
75 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
76 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
77 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
79 LIPIŃSKI Bartłomiej 2006-02-04 MLKL Płock MAZ
80 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
81 LIZOŃ Rafał 1999-07-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
82 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
83 MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
84 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
86 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
87 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
88 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
89 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
90 MIKULSKI Piotr 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
91 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
92 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
93 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
94 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
95 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
96 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
97 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
98 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
99 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
100 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
101 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
102 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
104 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
105 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
106 PAVLOV Timofej 2006-11-09 OKS Skra Warszawa MAZ
107 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
108 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
109 PĘDZICH Patryk 2008-01-03 KS Podlasie Białystok POD
110 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
111 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
112 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
113 PRACHNIO Patryk 2007-07-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
114 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
115 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
117 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
118 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
119 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
120 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
121 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
122 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
123 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
124 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
125 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
126 SIEMEK Miłosz 2007-02-18 MKS Pułtusk MAZ
127 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
128 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
129 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
130 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
131 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
132 SUWAŁA Mateusz 2003-12-02 MLKL Płock MAZ
133 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
134 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
135 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
136 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
137 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
138 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
139 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
140 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
141 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 WIŚNIEWSKI Piotr 2006-04-13 MLKL Płock MAZ
143 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
144 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
145 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
146 WOŹNIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
147 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
148 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
149 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
150 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
151 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
152 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
153 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
155 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
157 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36790895462036sekund