ŻYLIŃSKI Mateusz
2005-12-26
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
4 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BANEL Kacper 2007-09-21 KS Podlasie Białystok POD
6 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
7 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
8 BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 GOKSiT Suchowola POD
9 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
10 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
11 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
12 CZAJKOWSKI Karol 2005-06-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
13 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
14 DARGIEWICZ Bartosz 2006-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
16 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
17 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
18 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
19 FALIŃSKI Filip 2003-08-23 RLTL GGG Radom MAZ
20 FECHNER Krzysztof 2006-09-14 UKS Olimp Duszniki WLP
21 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
22 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
23 GIEREK Rafał 1996-02-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
25 GROCHOWSKI Dominik 2005-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 GULBIERZ Karol 2006-03-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
28 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
29 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
30 JAROMA Michał 2003-06-09 KS Podlasie Białystok POD
31 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
32 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
33 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
34 KONDRACKI Mateusz 2008-03-04 UKS Technik Augustów POD
35 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
36 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
37 KOTECKI Piotr 2000-05-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
38 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
39 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
40 KRÓL Szymon 2005-05-30 AZS UMCS Lublin LBE
41 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
42 KRZEBIETKE Patryk 2005-05-23 KS Podlasie Białystok POD
43 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
45 KULAK Wladysław 2009-02-20 GOKSiT Suchowola POD
46 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
47 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
48 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
49 KUSZNIER Adrian 2003-09-12 KS Podlasie Białystok POD
50 KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
51 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
52 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
53 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WMZ
54 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
55 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
56 MARCHEL Jakub 2007-06-21 GOKSiT Suchowola POD
57 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
58 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
59 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
60 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
61 MIECZKOWSKI Karol 2005-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 MIELECH Rafał 2006-04-21 KS Podlasie Białystok POD
63 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
64 NAZARUK Paweł 2005-08-24 KS Parkiet Hajnówka POD
65 NIEWULIS Edwin 2006-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
67 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
68 PIEKUTOWSKI Adam 2006-01-25 KS Podlasie Białystok POD
69 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
71 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
73 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
75 SAWCZUK Gabriel 2007-11-27 LKS Sprinter Siemiatycze POD
76 SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
78 SKŁODOWSKI Artur 2005-06-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 SKURCZYŃSKI Kamil 2003-02-21 UKS Czwórka Białystok POD
80 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
81 STARANOWICZ Jakub 2007-06-02 GOKSiT Suchowola POD
82 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
83 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
84 SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
85 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
86 SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
88 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
89 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
90 TOMASZEWSKI Kacper 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
91 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
92 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
93 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
94 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
95 WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 UKS Atos Woźnice WMZ
96 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
97 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
98 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
99 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
100 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
101 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
102 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
103 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
104 WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice SLK
105 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
106 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
107 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
108 ZAWADZKI Kacper 2008-01-01 GOKSiT Suchowola POD
109 ZDROJKOWSKI Grzegorz 2006-01-01 KS Podlasie Białystok POD
110 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
111 ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 MKS Junior Złocieniec ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16629600524902sekund