ŁUC Kacper
2005-03-10
MKS Stal Nowa Dęba
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
3 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
4 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL GGG Radom MAZ
5 BARAN Bartłomiej 2004-04-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BARBUŻYŃSKI Bogusław 1966-05-13 KL Lechia Gdańsk POM
7 BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 KL Lechia Gdańsk POM
8 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
10 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
11 BEN HLIMA Maher 1989-07-24 RKS Łódź LDZ
12 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
16 BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
17 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
18 BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
19 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
20 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
21 CZERSKI Krzysztof 1980-05-25 KS Z Nogami w Chmurach Łódź LDZ
22 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
23 DROBIK Kacper 2006-04-05 RK Athletics Warszawa MAZ
24 DZIDA Kamil 2005-03-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
25 DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
26 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
27 FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 LKS Resovia Rzeszów PDK
28 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
29 FREJ Oskar 2003-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 FRIEBE Nikodem 2005-11-06 UKS Przełaj Żerków WLP
31 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
33 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 GAWROŃSKI Marek 1974-08-17 RK Athletics Warszawa MAZ
35 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
36 GOŁAWSKI Janusz 1966-03-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
37 GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
38 GRINHOLC Grzegorz 1977-03-05 RKS Rumia POM
39 GROSS Wojciech 2010-07-31 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
40 GRUBECKI Wiktor 2004-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
42 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
43 IELO Cristian 2004-12-15 LKS Stal Mielec PDK
44 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
45 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL GGG Radom MAZ
46 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
48 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
49 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
50 JASIORSKI Błażej 2006-10-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
51 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
52 JELONEK Jakub 1985-07-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
54 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
55 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
56 KĘPA Jakub 2005-03-05 LKB Rudnik SWK
57 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
59 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
60 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
61 KRĘŻEL Kordian 2009-06-15 LKS Stal Mielec PDK
62 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
63 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
64 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
65 KWITA Zbigniew 1959-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
66 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
67 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
68 LIPIEC Tomasz 1971-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
70 ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POM
71 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
72 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
73 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
74 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
75 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
76 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
77 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
78 MENDEL Mateusz 2005-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
79 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
80 MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
81 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
82 MORAWCZYŃSKI Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
83 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
84 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
85 NOSEK Mateusz 2005-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
86 NOWAK Marcin 1982-10-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
87 NOWAK Mateusz 1996-05-06 KU AZS UAM Poznań WLP
88 NOWOSTAWSKI Mikołaj 2002-07-05 OŚ AZS Poznań WLP
89 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 UKS 12 Kalisz WLP
92 PELC Łukasz 2005-03-27 KB Krościenko Wyżne PDK
93 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
94 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
95 PIECUCH Kamil 2003-07-10 LKS Stal Mielec PDK
96 PŁONKA Bartosz 2006-05-04 LKS Kłos Olkusz MLP
97 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
98 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
100 POTOCKI Adrian 2003-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
102 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
103 PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
104 PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
105 PUZIO Maciej 2007-10-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
106 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
107 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
108 ROJEK Piotr 2003-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
109 ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 UKS 12 Kalisz WLP
110 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
112 SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
113 SCHIEDEL Karol 2002-07-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
114 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
115 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
116 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
117 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
118 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
119 SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
121 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
122 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
123 SROKA Karol 2006-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
124 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
125 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
126 STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
127 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
129 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
130 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
131 TOMALA Dawid 1989-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
132 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
134 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
135 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
136 WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 UKS Herkules Sulejówek MAZ
137 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
138 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
139 WIETHY Radosław 2006-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
140 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
141 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
142 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
143 WOŁEK Błażej 2006-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 WÓJCIK Hubert 2003-07-05 LKS Stal Mielec PDK
145 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
146 WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
147 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
148 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
149 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
150 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
151 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
152 ZMARLAK Oktawian 2008-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
153 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15575695037842sekund