DROBIK Kacper
2006-04-05
RK Athletics Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 BARBUŻYŃSKI Dominik 2004-03-18 KL Lechia Gdańsk POM
3 BASA Mateusz 2007-01-06 KSLZS Kruszwica KPO
4 BEN HLIMA Maher 1989-07-24 RKS ŁódĽ LDZ
5 BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
6 CZARTOSZEWSKI Karol 2005-03-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
7 CZERSKI Krzysztof 1980-05-25 KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ LDZ
8 DĘBSKI Dominik 2005-09-28 KL Lechia Gdańsk POM
9 DREWNICKI Patryk 2009-10-05 KL Lechia Gdańsk POM
10 DROZDOWSKI Filip 2010-02-08 MKS Bank BS Płońsk MAZ
11 DZIDA Kamil 2005-03-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
12 DZIEWULSKI Dawid 2007-12-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
13 DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
14 FLIS Hubert 2007-04-05 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
15 FREJ Oskar 2003-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 FRIEBE Nikodem 2005-11-06 UKS Przełaj Żerków WLP
17 GAWROŃSKI Marek 1974-08-17 RK Athletics Warszawa MAZ
18 GOŁAWSKI Janusz 1966-03-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
19 GOŁAWSKI Robert 1998-04-07 WLKS Nowe Iganie MAZ
20 GOŁˇBEK Kacper 2005-08-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
21 GÓRNICKI Seweryn 2009-02-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
22 GRINHOLC Grzegorz 1977-03-05 RKS Rumia POM
23 GRUBECKI Konrad 2007-06-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 GRUBECKI Wiktor 2004-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 HARASIŃSKI Ryszard 1956-07-19 KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ LDZ
26 IELO Cristian 2004-12-15 LKS Stal Mielec PDK
27 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
28 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
29 JASIORSKI Błażej 2006-10-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
30 JA¦KIEWICZ Krzysztof 1981-05-14 RK Athletics Warszawa MAZ
31 JELONEK Jakub 1985-07-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 JEZIORNY Hubert 2005-10-22 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
33 JĘDRZEJEK Mateusz 2009-06-30 RK Athletics Warszawa MAZ
34 KARPIŃSKI Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa MAZ
35 KLĘKOWICZ Filip 2011-02-10 MKS Bank BS Płońsk MAZ
36 KOZERA Karol 2011-02-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
37 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
38 KWITA Zbigniew 1959-09-16 O¦ AZS Poznań WLP
39 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
40 LIPIEC Tomasz 1971-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POM
43 MAŁECKI Waldemar 1958-01-10 UKS Walker Bieruń SLK
44 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
45 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
46 MENDEL Mateusz 2005-11-14 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
47 MISZEWSKI Mikołaj 2005-06-13 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
48 MORAWCZYŃSKI Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
49 MUCHOWSKI Dawid 2006-10-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
50 MURAT Rafał 2005-06-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
51 NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 RK Athletics Warszawa MAZ
52 NOWAK Mateusz 1996-05-06 KU AZS UAM Poznań WLP
53 NOWOSTAWSKI Mikołaj 2002-07-05 O¦ AZS Poznań WLP
54 OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
55 PARAPURA Daniel 2006-11-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
56 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 UKS 12 Kalisz WLP
57 PIECUCH Kamil 2003-07-10 LKS Stal Mielec PDK
58 PŁOSKOŃSKI Piotr 1965-03-20 KBKS Radomsko LDZ
59 POPIELAREK Paweł 2005-06-11 LKS Vectra Włocławek KPO
60 PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
61 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
62 PRZESTRZELSKI Szymon 2003-08-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
63 PRZYGODZKI Bartosz 2007-05-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
64 ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 UKS 12 Kalisz WLP
65 RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 KL Lechia Gdańsk POM
66 SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
67 SCHIEDEL Karol 2002-07-05 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
68 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
69 SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 UKS MTE Milanówek MAZ
70 SIKORA Rafał 1987-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
71 SOBALA Maksymilian 2008-08-30 RK Athletics Warszawa MAZ
72 SOSZYŃSKI Tomasz 2006-07-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
73 SÓŁKOWSKI Damian 1999-01-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
74 SROKA Karol 2006-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
75 STUPNOWICZ Przemysław 1995-10-15 KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ LDZ
76 SZAROTA Jakub 1979-04-13 RK Athletics Warszawa MAZ
77 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
78 TOMALA Dawid 1989-08-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
79 USOWSKI Nikodem 2007-01-14 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
80 USS Sławomir 1976-01-15 RK Athletics Warszawa MAZ
81 WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 UKS Herkules Sulejówek MAZ
82 WÓJCIK Hubert 2003-07-05 LKS Stal Mielec PDK
83 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
84 WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
85 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19594717025757sekund