FRˇCZYK Piotr
2007-07-17
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 ANDRYSZCZAK Wiktor 2008-05-31 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
5 ANUS Maksymilian 2008-04-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
7 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
8 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
9 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
10 BŁASZCZYK Maciej 2006-04-26 SSR Olimp Strawczyn SWK
11 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
12 BONARSKI Paweł 2006-01-30 MKS-MOS Katowice SLK
13 BOROWICZ Adam 2006-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
14 BORYKA Borys 2007-07-11 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
15 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
16 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
17 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
18 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
19 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
20 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
21 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
23 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
24 CHUMIĘCKI Leon 2007-01-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 CICHOŃ Michał 2008-03-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
26 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
27 CIE¦LIK Antoni 2008-03-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
28 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
29 CZAJA Franciszek 2008-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 CZAPLA Dominik 2007-04-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
32 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
33 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
34 DEKO Antoni 2009-07-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 DIDKOWSKI Tobiasz 2007-05-12 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
37 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
38 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 DOMAGAŁA Jakub 2008-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
40 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
41 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
42 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
43 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
44 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
45 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
46 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
47 FILBRANT Igor 2007-10-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
48 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
50 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
51 GAGULEWICZ Maciej 2008-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
52 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
53 GAJTKOWSKI Kamil 2007-09-29 RMKS Rybnik SLK
54 GˇTARSKI Filip 2008-09-05 MKS-MOSM Bytom SLK
55 GDANIEC Szymon 2008-08-23 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
56 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
57 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GRABARCZYK Jakub 2007-07-02 niest. Katowice SLK
59 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
60 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
61 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
62 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
63 GUZOWSKI Julian 2008-08-25 KS Podlasie Białystok POD
64 HEBA Oskar 2007-06-08 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
65 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
66 JANKOWSKI Kacper 2006-09-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
67 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
68 JARO¦ Adam 2008-11-24 MKS-MOS Katowice SLK
69 JORDAN Gabriel 2008-11-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 KALINICHENKO Tymur 2007-11-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
72 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
74 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
75 KASTNER Wojciech 2007-07-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
76 KASZKOWIAK Miłosz 2008-03-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 KIERMASZ August 2007-09-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
79 KIJAS Filip 2007-08-11 MKS-MOSM Bytom SLK
80 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
81 KLEFAS Jakub 2008-04-01 UKS Czwórka Żory SLK
82 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
83 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
84 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
85 KOŁOCZEK Jakub 2007-05-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
87 KOPTIEV Andrii 2005-09-06 KS AZS AWF Katowice SLK
88 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
89 KO¦CIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
90 KOWACZ Jakub 2007-10-20 RMKS Rybnik SLK
91 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
92 KRASZEWSKI Karol 2007-05-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
93 KRAVETS Dmytro 2006-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
95 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
96 KULPIŃSKI Bartłomiej 2008-10-30 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
97 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
98 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
99 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
100 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
101 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
103 LEWANDOWICZ Igor 2006-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
104 LEWANDOWICZ Maciej 2008-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
105 LEWANDOWSKI Bartłomiej 2007-05-23 LUKS Boguszyce LDZ
106 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
107 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
108 LOCH Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów SLK
109 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
110 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
111 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
112 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
113 ŁUKOSZ Dawid 2008-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
114 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
115 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
116 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
117 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
118 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
119 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos WoĽnice WMZ
120 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 O¦ AZS Poznań WLP
121 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
122 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 MˇDRY Mateusz 2007-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
124 MEHLICH Piotr 2003-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
125 MERMER Korneliusz 2013-09-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
126 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
127 MIKUŁA Adam 2006-09-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
128 MIKUŁA Mateusz 2008-07-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 MINAKOV Maksym 2008-01-17 KS AZS AWF Katowice SLK
130 MISZTAL Bruno 2009-10-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
132 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
133 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
134 MUSIAŁ Kacper 2007-02-19 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
135 MUSIAŁ Tymoteusz 2003-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
137 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
138 OSTROWSKI Adrian 2007-09-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
139 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
140 PA¦ Szymon 2008-12-11 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
141 PEJSKI Krzysztof 2007-07-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
142 PIECHA Adrian 2008-07-14 UKS Czwórka Żory SLK
143 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
144 PŁAZA Maksymilian 2006-05-04 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
145 POŻYCKI Jakub 2007-05-21 BKL Bełchatów LDZ
146 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
147 PRUS Krystian 2008-07-29 KS Podlasie Białystok POD
148 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
149 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
150 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
151 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
152 RATKA Szymon 2006-09-28 MOSM Tychy SLK
153 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
154 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
156 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
157 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
158 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
159 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
160 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
161 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
162 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 SADŁEK Robert 2008-06-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
164 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
165 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
166 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
167 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 SINGH Rajwindes 1993-10-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
169 SIRIACHENKO Dmytro 2007-06-06 KS AZS AWF Katowice SLK
170 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
171 SKRUDLIK Michał 2008-01-05 LKS Orzeł Kozy SLK
172 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
173 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
174 SOT Antoni 2008-06-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
175 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
176 STASZEWSKI Michał 2010-06-21 UKS Trójka Mikołów SLK
177 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
178 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
179 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
180 SYNOWIEC Maksymilian 2008-09-17 UKS Trójka Mikołów SLK
181 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
182 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
183 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
184 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
185 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
186 ¦LIWIŃSKI Aleksander 2007-12-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
187 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
188 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
189 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 TRˇBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
191 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
192 WAWRZYŃCZYK Jakub 2007-01-07 MKS-MOSM Bytom SLK
193 WCISŁO Kacper 2005-11-03 TZSN Start Tarnów MLP
194 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
195 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
196 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
197 WŁODEK Michał 2004-09-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
198 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
199 WOSKOWSKI Radosław 2007-06-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
200 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
201 WÓJCIK Bartłomiej 2008-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
202 WRÓBEL Michał 2006-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
203 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
204 WUWER Bartosz 2008-09-30 UKS Czwórka Żory SLK
205 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
206 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
207 ZAWISZA Oskar 2008-01-26 MKS-MOSM Bytom SLK
208 ZDEBSKI Karol 2008-10-25 SKS Kusy Kraków MLP
209 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4984130859375sekund