MAREKWICA Jakub
2006-11-16
MKS-MOS Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
10 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
12 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
13 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
14 BˇK Wojtek 2007-09-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
15 BEDNORZ Jakub 2005-06-06 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
16 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
17 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
18 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
19 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
20 BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Kraków Athletics Team MLP
21 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
22 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
23 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
24 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
25 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 BUCZEK Paweł 1992-03-26 SPLA Tychy SLK
27 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
28 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
29 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
30 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
31 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
32 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
33 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
34 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
37 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
38 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
39 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
40 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
42 DˇBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 DˇBEK Oliwier 2009-09-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
45 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
46 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
48 FˇFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
49 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
50 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
51 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
52 FORMICKI Rafał 1995-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 FORY¦ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
54 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
55 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
56 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
58 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
59 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
60 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesi±tka Białogard ZPO
62 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
64 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
65 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
66 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
67 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
68 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
69 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 JANIK Oskar 2006-03-29 Ł±cz± Nas Góry Zawoja MLP
71 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 O¦ AZS Poznań WLP
72 JANKOWSKI Mateusz 2006-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
73 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
75 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
76 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
77 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
78 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powi¶le Dzierzgoń POM
79 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
80 KALINOWSKI Kamil 2006-02-07 LUKS Podium Kup OPL
81 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
82 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
83 KAŁUŻNY Mateusz 2005-03-17 UKS Czwórka Żory SLK
84 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
85 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
86 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
87 KARDAS Arkadiusz 1989-03-20 TS AKS Chorzów SLK
88 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
89 KASPRZAK Ireneusz 1962-03-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
90 KASPRZYK Piotr 2002-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
91 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
92 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KIENDY¦ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
94 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
96 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
98 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
99 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
100 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
101 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
102 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
103 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
104 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
105 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
106 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
107 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
108 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
109 KOWALA Michał 2007-12-10 Ł±cz± Nas Góry Zawoja MLP
110 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
111 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
112 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
113 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
115 KUC Damian 2003-03-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
117 KULA Kacper 2006-09-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
118 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
119 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
120 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
121 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
122 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
124 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
125 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
126 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
127 LISOWSKI Arkadiusz 2005-08-01 RMKS Rybnik SLK
128 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
129 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
130 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
131 ŁYSAKOWSKI Franciszek 2006-08-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
134 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 MAJCHRZYK Mikołaj 2009-03-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
136 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
137 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
138 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
140 MALU¦KI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
141 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
142 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
143 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
144 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
145 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
146 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
147 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
148 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
149 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
150 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
151 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
152 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
153 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
154 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
155 MŁOTKIEWICZ Hubert 2009-06-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
157 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
158 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
159 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
160 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
161 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
162 OLBRICH Artur 1985-01-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
163 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
164 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
165 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
166 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
168 PANEK Filip 2007-04-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
169 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
170 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
171 PˇCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
172 PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
173 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
174 PIˇTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
175 PIˇTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
176 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
177 PIEKORZ Paweł 2001-06-13 TL ROW Rybnik SLK
178 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
179 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
180 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
181 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
182 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
184 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
185 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
186 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
187 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
188 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
189 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
190 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
191 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
192 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
193 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
194 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
195 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
196 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
197 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 SETLAK Michał 1999-09-28 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
199 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
200 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
201 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
202 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
203 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
204 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
205 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
206 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
207 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
208 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Ko¶cian WLP
209 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
210 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
211 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
212 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
213 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
214 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
215 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
216 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
217 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
219 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
220 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
221 TAUZOWSKI Kamil 2005-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
223 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
224 TRESKA Piotr 1986-12-01 SPLA Tychy SLK
225 TRZCINKA Mikołaj 2006-01-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
226 TWARDAWA Jakub 1998-02-07 JKLA Jawor Jaworzno SLK
227 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
228 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
229 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
230 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
231 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
232 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
233 WAŻNY Artur 2005-06-15 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
234 WˇSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
235 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
236 WILK Bartosz 2006-04-03 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
237 WILK Miłosz 2009-08-05 UKS Żaczek Połaniec SWK
238 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
239 WOJTA¦ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
240 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
241 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
242 WRONOWSKI Jakub 2008-06-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
243 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
244 WRZOŁ Marek 2006-06-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
245 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
246 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
247 ZAJˇC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
248 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
249 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
250 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
251 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
252 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
253 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33467793464661sekund