MIELECH Gabriela
2007-07-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
2 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
3 BOJARZYŃSKA Anna 2006-08-11 GOKSiT Suchowola POD
4 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 BUJNAROWSKA Antonina 2008-09-28 LUKS Atletic Białystok POD
6 BUJNAROWSKA Bogumiła 2009-11-24 LUKS Atletic Białystok POD
7 CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 KS Podlasie Białystok POD
8 CHREN Oliwia 2005-02-14 UKS Czwórka Białystok POD
9 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
10 CWALINA Angelika 2006-07-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
12 CZAUSZ Wiktoria 2009-10-14 KS Podlasie Białystok POD
13 DAWIDZIUK Daria 2009-05-04 KS Parkiet Hajnówka POD
14 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
15 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice DOL
16 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
17 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 DZIĘGIELEWSKA Natalia 2007-09-20 KS Prefbet-Sonarol POD
19 EL-BRYMY Salma 2008-12-29 KS Podlasie Białystok POD
20 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
21 FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 GOKSiT Suchowola POD
22 FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 GOKSiT Suchowola POD
23 FRANCISZKOWICZ Ola 2007-08-21 GOKSiT Suchowola POD
24 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
25 GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 KS Wisła Puławy LBE
26 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
27 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
28 GNIEDZIEJKO Magdalena 2006-08-07 GOKSiT Suchowola POD
29 HARASIUK Gabriela 2008-07-15 GOKSiT Suchowola POD
30 HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 LKS Lubusz Słubice LBU
31 HUSZCZA Julia 2007-04-06 KS Podlasie Białystok POD
32 IWANOW Amelia 2005-06-03 UKS Technik Augustów POD
33 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
34 JANKOWSKA Ewa 2006-07-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
35 JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 LUKS Start Nakło KPO
36 JANUSIEWICZ Agnieszka 2007-11-15 KS Parkiet Hajnówka POD
37 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
38 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
39 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
40 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew POM
41 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
42 KARWOWSKA Julia 2006-10-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 KNYSZYŃSKA Katarzyna 2008-11-15 KS Podlasie Białystok POD
44 KOBIAŁKA Natalia 2007-01-09 KS Prefbet-Sonarol POD
45 KONIUCH Weronika 2005-02-10 UKS Czwórka Białystok POD
46 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
47 KONSTANCIUK Aleksandra 2007-06-29 KS Podlasie Białystok POD
48 KOSSAKOWSKA Karolina 2010-07-24 KS Podlasie Białystok POD
49 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
50 KOWALEWSKA Karina 2009-04-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
51 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
52 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
53 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
54 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
56 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło KPO
57 ŁAGODA Paulina 2003-05-25 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
58 ŁUCZAJ Martyna 2009-03-13 KS Podlasie Białystok POD
59 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
61 MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 GOKSiT Suchowola POD
62 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
63 MASŁOWSKA Weronika 2008-03-24 GOKSiT Suchowola POD
64 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
65 MATOWICKA Amelia 2009-04-11 KS Podlasie Białystok POD
66 MICHALEC Marta 2004-01-02 KS Podlasie Białystok POD
67 MIECZKOWSKA Patrycja 2008-03-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
69 MOCZULSKA Angelika 2005-06-17 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
70 MUSZYŃSKA Michalina 2008-12-31 KS Podlasie Białystok POD
71 NAUMOWICZ Aleksandra 2009-08-28 KS Podlasie Białystok POD
72 NOWACZYK Aleksandra 2006-10-22 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
73 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
74 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
75 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
76 NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 NURKIEWICZ Anna 2007-01-02 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
78 OLESZOW Wioleta 2009-05-02 KS Parkiet Hajnówka POD
79 ONISZCZUK Oksana 2009-03-08 KS Podlasie Białystok POD
80 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
81 ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
82 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 PIEKARSKA Paulina 2008-06-28 KS Podlasie Białystok POD
84 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
85 PŁOSZKIEWICZ Weronika 2006-11-11 PSSON Start Białystok POD
86 PONIATOWSKA Kinga 2004-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
87 POŻAROWSZCZYK Marcelina 2008-05-15 MKS Żak Biała Podlaska LBE
88 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice LBU
89 PUCHALSKA Oliwia 2005-05-05 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
90 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
91 RUDZIŃSKIA Patrycja 2005-01-01 ZS Suchowola POD
92 SADOWSKA Julia 2009-08-28 KS Podlasie Białystok POD
93 SIEŃKO Karolina 2006-11-13 GOKSiT Suchowola POD
94 SKŁODOWSKA Magdalena 2008-09-10 KS Prefbet-Sonarol POD
95 SKŁODOWSKA Sylwia 2007-01-09 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
96 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
97 SOBUTA Karolina 2007-06-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
98 STASIUK Zuzanna 2008-08-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
99 STĘPKOWSKA Julia 2006-03-21 LKS Sprinter Siemiatycze POD
100 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
101 SZAŁAS Agata 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 SZPOND Aleksandra 2006-03-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
103 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
104 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
105 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
106 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
107 TARASIEWICZ Sylwia 2005-04-07 UKS Czwórka Białystok POD
108 TUREL Patrycja 2006-04-26 GOKSiT Suchowola POD
109 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
110 WOJTKOWSKA Joanna 2004-05-13 UKS Liceum sportowe Łomża POD
111 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
112 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
113 WYGNAŁ Marta 2004-05-18 KS Prefbet-Sonarol POD
114 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
115 WYSZYŃSKA Julia 2007-01-22 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
116 ZDRÓJKOWSKA Edyta 2008-10-23 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
117 ZIMMER Julia 2007-01-07 UKS Achilles Leszno WLP
118 ZIUZIA Edyta 2008-07-20 KS Parkiet Hajnówka POD
119 ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 UKS Technik Augustów POD
120 ŻUKOWSKA Wiktoria 2008-05-01 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17891716957092sekund