MIEZIANKO Paweł
2003-07-12
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
3 ALEKSIEJUK Mateusz 2004-07-20 UKS Czwórka Białystok POD
4 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
6 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
7 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
10 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
11 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
12 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 CZYKIER Damian 1992-08-10 KS Podlasie Białystok POD
14 ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
15 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
16 DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 KS Podlasie Białystok POD
17 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
18 DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 KS Podlasie Białystok POD
19 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
20 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
21 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
22 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
23 GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
25 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
27 GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 LUKS Orkan Września WLP
28 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
29 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 KS Podlasie Białystok POD
31 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
32 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
33 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
34 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
35 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
36 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
37 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
38 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
39 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
40 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
42 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
44 KONDRACIUK Paweł 2002-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
46 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
47 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
48 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
49 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
50 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 KRYŃSKI Krystian 2001-01-01 ZST Czartajew POD
52 KUBEŁ Marek 2004-04-08 KS Podlasie Białystok POD
53 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
55 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
56 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
57 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
58 ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin ZPO
59 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
60 ŁUPIŃSKI Krzysztof 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
61 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
62 MEHLICH Piotr 2003-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
63 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL Optima Radom MAZ
64 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
65 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
66 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
67 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
68 MOCARSKI Jakub 2005-02-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
69 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
70 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
71 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
72 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
73 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 OLEJNICZAK Kacper 2003-07-28 LUKS Orkan Września WLP
76 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
78 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
79 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
80 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
81 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
82 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
83 POMIAN Radosław 2000-08-23 KS Podlasie Białystok POD
84 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
85 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
86 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
88 RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
89 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
90 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
92 ROZENKOWSKI Kacper 2004-03-06 OŚ AZS Poznań WLP
93 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
95 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
97 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
98 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
99 SINIŁO Krystian 2000-10-02 KS Podlasie Białystok POD
100 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
101 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
102 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002-06-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
105 SWOBODA Dawid 2003-12-09 MKL Szczecin ZPO
106 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
107 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
108 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
109 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
110 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
112 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
113 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
114 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
115 TUROWSKI Gabriel 2004-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
116 UZAREK Aleksander 2003-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
117 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
118 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
119 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
120 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
121 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
122 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
123 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
124 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
125 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
126 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
127 WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
128 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
129 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
130 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
131 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
132 ŻACZEK Mateusz 2002-01-01 IV LO Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38361191749573sekund