KOWALSKI Marcel
2008-03-19
LMKS Żak Pyrzyce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2008-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
2 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
3 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
5 BANIAK Miłosz 2009-01-02 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
6 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
7 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
8 BENECKI Szymon 2011-11-03 MKS Junior Złocieniec ZPO
9 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
10 BOCIAN Kuba 2008-01-26 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
11 BOGUSZ Kajetan 2011-05-04 MKP Myślibórz ZPO
12 BORZĘCKI Jakub 2008-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
13 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
14 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
15 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 BURZAK Bartosz 2008-09-27 MKL Jarocin WLP
17 BUZE Igor 2009-12-25 MKS Święc Sławno ZPO
18 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
19 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
20 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
21 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
22 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
23 DĄBROWSKI Aleksander 2009-02-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
24 DROHOMIRECKI Dawid 2007-03-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
25 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
26 DUMA Kacper 2008-12-28 UKS Barnim Goleniów ZPO
27 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
28 DZIĘGIELEWSKI Wojciech 2008-07-31 MKL Szczecin ZPO
29 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
31 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
32 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
33 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
34 GENDIG-FORMELA Gabriel 2009-02-02 LKB im. Braci Petk Lębork POM
35 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
36 GLAPA Piotr 2008-02-01 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
37 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
39 GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 MKS Olimp Łobez ZPO
40 GRUDZIEŃ Adam 2008-09-15 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
41 GRYGORCEWICZ Jan 2007-11-13 UKL Ósemka Police ZPO
42 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
43 GRZYMSKI Antoni 2010-04-25 UKS Skoczek Władysławów WLP
44 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
45 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
46 GUZOWSKI Dariusz 1969-07-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
47 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
49 HAŁUSZKA Mateusz 2009-08-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
50 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
51 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
52 HOŁOBYN Łukasz 2007-05-05 MKL Szczecin ZPO
53 HUSKA Jakub 2007-01-26 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
54 ILEWICZ Bartosz 2009-01-07 MKS Olimp Łobez ZPO
55 JAKUBÓW Konrad 2008-10-29 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
56 JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
57 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
58 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
61 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
62 JAROSZEWICZ Adam 2012-10-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
63 JASIULEK Brunon 2009-01-13 MKS Brenna Górki SLK
64 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
65 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
66 JELONEK Wiktor 2009-02-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
67 JOBKE Mikołaj 2010-07-30 MKP Myślibórz ZPO
68 JUZWA Jacek 2009-08-09 KS Energetyk Poznań WLP
69 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
70 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
71 KARBOWSKI Rory 2007-03-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
72 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
73 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
74 KASPRZAK Bartosz 2009-01-10 MKS Święc Sławno ZPO
75 KASPRZYK Gabriel 2008-11-04 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
76 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
77 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
78 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
79 KISIELICA Maciej 2008-05-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
80 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
81 KOLANEK Michał 2008-03-22 MKS Junior Złocieniec ZPO
82 KOŁACZ Tymoteusz 2012-11-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
83 KOŁODZIEJSKI Mikołaj 2007-01-23 PLKS Gwda Piła WLP
84 KOŁPOWSKI Miłosz 2008-11-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
85 KONARCZAK Bartłomiej 2009-09-02 LKS Brzezina Osiek MLP
86 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
87 KOPERA Marcel 2009-04-17 MKS Święc Sławno ZPO
88 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
89 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
90 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
91 KOTWICKI Nikodem 2009-10-30 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
92 KOWALCZYK Rafał 2009-02-09 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
93 KRYGER Patryk 2009-03-24 MKS Sambor Tczew POM
94 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
95 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
96 KUPIS Adam 2011-07-31 UKS OSoT Szczecin ZPO
97 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
98 LANGNER Jan 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
99 LENKIEWICZ Jakub 2009-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
100 LEWANDOWSKI Gabriel 2009-03-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
101 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
102 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 LITWIN Jakub 2010-06-08 GKS Start Długołęka DOL
104 ŁAGODZIŃSKI Kamil 2008-02-27 KS Stal Pleszew WLP
105 ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 LKS Lubusz Słubice LBU
106 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
107 MACIEJEWICZ Wiktor 2009-07-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
108 MAĆKOWIAK Bartosz 2007-01-19 MKL Jarocin WLP
109 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
110 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
111 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
112 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
113 MAKAREWICZ Karol 1986-05-05 UKS Jedynka Szczecinek ZPO
114 MAKAROŃSKI Franciszek 2011-01-18 UKS LA Wałcz ZPO
115 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
116 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
117 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
118 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
119 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
120 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
121 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
122 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
123 MICHALAK Mikołaj 2009-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 MICHAŁOWSKI Dawid 2008-07-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
125 MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 MKS Święc Sławno ZPO
126 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
127 MIZERA Szymon 2009-03-08 MKL Jarocin WLP
128 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
129 MORAWSKI Robert 1978-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
130 MOSKWA Mikołaj 2009-02-03 UKS OSoT Szczecin ZPO
131 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
132 NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
133 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
134 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
135 OCHERET Samuel 2008-03-25 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
136 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
137 OLSZEWSKI Hubert 2008-04-11 PLKS Gwda Piła WLP
138 OSIECKI Konrad 2009-12-07 UKS Barnim Goleniów ZPO
139 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 OŻÓG Oskar 2008-08-28 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
141 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
142 PAKUŁA Jan 2008-04-11 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
143 PAPLICKI Wojciech 2008-05-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
144 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
145 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
146 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
147 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
148 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
149 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
150 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
151 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
152 PODBIELSKI Paweł 2008-07-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
153 POKORSKI-STOHN Daniel 2005-08-16 RAZ Szczecin ZPO
154 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
155 PRUSINOWSKI Jakub 2008-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
156 PYTKOWSKI Mateusz 2008-04-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
157 PYTLAK Michał 1991-02-21 AML Słupsk POM
158 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
159 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
160 ROSZYK Mikołaj 2008-04-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
161 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
162 RUPAR Kajetan 2007-02-14 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
163 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
164 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
165 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
166 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
167 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
169 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
170 SIMLAT Krzysztof 2010-06-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
171 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
172 SIURDYNA Robert 2009-01-17 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
173 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
174 SKRABURSKI Bartosz 2011-10-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
175 SKWARCZYŃSKI Kornel 2009-11-11 MKS GALA Gdańsk POM
176 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
177 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
178 SMOROŃSKI Patryk 2009-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
179 SMUTEK Filip 2009-09-02 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
180 SOBAŃSKI Kamil 2003-07-03 UKL Ósemka Police ZPO
181 SOBOLEWSKI Wojciech 2007-11-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
182 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
183 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
184 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
185 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
186 STASIAK Natan 2009-07-15 KS Team Baryła Gorzów LBU
187 STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 RK Athletics Warszawa MAZ
188 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
189 STROMIDŁO Kacper 2009-05-31 MKS Hermes Gryfino ZPO
190 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
191 SURA Wiktor 2005-09-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
192 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
193 SZCZUREK Mateusz 2009-09-12 WKS Wawel Kraków MLP
194 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
195 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
196 SZYSZKA Leon 2011-11-21 UKS OSoT Szczecin ZPO
197 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
198 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
199 TUSZYŃSKI Bartosz 2009-06-01 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
200 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
201 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
202 WALASZCZYK Paweł 2008-11-04 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
203 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
204 WASILEWSKI Karol 2009-12-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
205 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
206 WEISS Jakub 2008-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
207 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
208 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
209 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
210 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
211 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
212 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
213 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
214 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
215 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
216 WOJTKOWIAK Marcel 2007-11-17 OŚ AZS Poznań WLP
217 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
218 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
219 WRĘGA Stanisław 2009-03-27 MKL Szczecin ZPO
220 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
221 ZAJĄC Samuel 2009-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
222 ZAWADZKI Maksymilian 2008-01-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
223 ZAWOLSKI Marcel 2009-01-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
224 ZAWORSKI Antoni 2008-10-31 MKL Jarocin WLP
225 ZBOROWSKI Mateusz 2008-12-13 MKL Szczecin ZPO
226 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
227 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
228 ZGÓRSKI Jakub 2010-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
229 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24219298362732sekund