WRÓBLEWSKI Kacper
2007-03-30
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANASZEWSKI Maciej
2008-01-07
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BĄK Kamil
2009-04-23
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BECELA Piotr
2007-06-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIENIEK Jakub
2008-11-16
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIERNAT Maksymilian
2006-08-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRYL Fabian
2006-05-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRZÓSKA Bartosz
2007-06-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHMIEL Maciej
2004-04-23
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHOINA Mateusz
2007-06-23
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHYLEWSKI Dominik
2007-05-21
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CIESIELSKI Filip
2005-05-13
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIEŚLAK Tymoteusz
2006-08-24
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CIUKSZA Krzysztof
1997-11-29
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZAJKA Mikołaj
2005-02-13
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZAJKOWSKI Jacek
2007-02-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DADEJ Kacper
2005-10-19
LZS RELAX Krzyż Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DĄBROWSKI Jan
2005-05-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DĘBSKI Dawid
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DZIOK Bartosz
2007-07-09
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FILMANOWICZ Herbert
2005-03-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
FOJUTH Kacper
2003-03-22
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FOŁTYN Damian
2005-06-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GŁOGOWSKI Patryk
2008-11-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GOMUŁKA Dawid
2003-04-01
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GOSTOMCZYK Jan
2005-01-03
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GOŚCINIAK Sasza
2007-07-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GÓRSKI Bartosz
2008-07-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GROBELSKI Mateusz
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HAJDUK Dawid
2005-04-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HOŁOBYN Łukasz
2007-05-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ISZTWAN Przemysław
2006-01-18
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KACPERSKI Wiktor
2002-03-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KACZMAREK Maciej
2007-05-29
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KANIOWSKI Jakub
2005-06-27
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KANTOWSKI Kacper
2007-01-26
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KARMELITA Franek
2007-02-27
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KARSKI Mateusz
2007-02-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KASIOREK Aleksander
2008-04-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KASPRZYK Kacper
2005-01-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KISIEL Wiktor
2007-04-17
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KLAWE Michał
2007-04-30
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KLIMCZAK Łukasz
2003-03-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KLUJ Aleksander
2008-05-23
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KONCZYŃSKI Michał
2011-04-27
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALEWSKI Aleksander
2006-04-24
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOZŁOWSKI Szymon
2007-06-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRAWCZYK Jakub
2008-10-11
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUCZEROWSKI Kamil
2005-06-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KWAŚNIEWSKI Filip
2007-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz
2005-11-25
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LEWANDOWSKI Gabriel
2009-03-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŁOBACZEWSKI Aleksander
2012-06-04
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŁOBACZEWSKI Wiktor
2008-03-31
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MASSIEL Krystian
1997-03-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MENDEL Mateusz
2005-11-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MINNAR Collin
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MUSZTYFAGA Dawid
2006-02-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MUSZYŃSKI Mikołaj
2007-02-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
NOWAK Wiktor
2004-12-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OGIEŁŁO Olaf
2003-04-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
OLEJNICZAK Kacper
2003-07-28
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ORGANISTA Wiktor
2004-02-26
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
OSIŃSKI Jan
2005-11-09
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PAJĄK Stanisław
2007-08-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PAWŁOWSKI Wiktor
2008-12-30
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PELC Brajan
2010-04-07
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PILICHOWSKI Bartosz
2004-08-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PŁATKOWSKI Tymoteusz
2005-09-06
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POROŻYŃSKI Mateusz
2002-05-21
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
POTOCKI Mikołaj
2007-03-02
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RUDNICKI Jan
2006-10-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
RUDNIK Błażej
2007-06-23
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RUMIJEWSKI Tomasz
2008-08-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RUTKOWSKI Maciej
2006-11-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RZESIOWSKI Wojciech
2006-07-28
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SIKORA Eryk
2008-01-07
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SOBCZYŃSKI Hubert
2008-04-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SOBOLEWSKI Wojciech
2007-11-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
STRZELECKI Stanisław
2007-01-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZAKOŁA Jakub
2006-01-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZOSTAK Mikołaj
2006-08-08
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZYMANIAK Szymon
2006-10-19
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ŚWIŚ Bartosz
2005-11-04
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
URSZYC Konrad
2007-01-27
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
WARIAS Wojciech
2011-08-01
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
WILGA Oliwier
2008-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WIŚNIEWSKI Łukasz
2005-08-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WOLAŃSKI Piotr
2007-08-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WOŹNIAK Marcel
2007-03-18
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WÓJCIK Mikołaj
2006-07-13
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WYSZYŃSKI Szymon
2007-08-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZAPAŁ Mateusz
2007-10-22
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŻARKOWSKI Paweł
2004-04-03
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik