STARCZEWSKI Jan
2008-03-02
MLKS Nadwiślanin Chełmno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ANDREARCZYK Bartosz 2007-10-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
4 AUGUSTYN Paweł 2009-12-31 LUKS Start Nakło KPO
5 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
6 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
7 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
8 BARAŃSKI Mateusz 2008-09-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
9 BASA Mateusz 2007-01-06 KSLZS Kruszwica KPO
10 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
11 BETHER Daniel 2008-07-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
12 BOCHEŃSKI Filip 2008-10-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
13 BOCHEŃSKI Kacper 2011-03-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
14 BONAS Filip 2009-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
15 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
16 BRZĘCZKOWSKI Artur 2009-12-11 LKS Vectra Włocławek KPO
17 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
18 CERKASKI Adam 2008-02-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
19 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
20 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
21 CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
23 CICHOSZ Jan 2009-05-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
24 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
26 CZAJKA Marek 2009-04-30 CMKL Człuchów POM
27 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
28 DOLACINSKI Karol 2010-06-20 LUKS Start Nakło KPO
29 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 FLENC Bruno 2008-04-24 MUKL Brodnica KPO
32 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
33 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 FRASZ Filip 2010-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
36 FURDAL Jakub 2008-06-26 MKL Tlen Mogilno KPO
37 GAŁGAŃSKI Damian 2008-06-27 BOSiR Barcin KPO
38 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
39 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
40 GENDIG-FORMELA Gabriel 2009-02-02 LKB im. Braci Petk Lębork POM
41 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
42 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
43 GŁACZYŃSKI Wiktor 2008-06-04 LUKS Start Nakło KPO
44 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
45 GRACZYK Aleksander 2008-04-23 ULKS Skoczek Pogórze POM
46 GROSS Tomasz 2009-03-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
47 GROSZEWSKI Olaf 2009-01-30 RKL Kusy Rokietnica WLP
48 GROTKOWSKI Daniel 2008-09-29 UKB Szubin KPO
49 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
50 GRZEGOREK Jakub 2008-10-15 KSLZS Kruszwica KPO
51 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
52 GUCKI Maksymilian 2009-03-13 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
53 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
54 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
55 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
57 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
59 JANICKI Jan 2010-09-22 MKL Tlen Mogilno KPO
60 JANIKOWSKI Mateusz 2009-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
61 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
62 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
63 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
64 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
66 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
67 KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981-09-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
68 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
69 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
70 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
71 KŁOPOTEK Adam 2010-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
73 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 KONWIŃSKI Dominik 2009-08-27 LUKS Start Nakło KPO
75 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
76 KORDYLEWSKI Maciej 2010-10-31 LKS Vectra Włocławek KPO
77 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
78 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
79 KOWALSKI Igor 2007-05-28 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
80 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
81 KRASNODĘBSKI Wojtek 2010-08-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
82 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
83 KRYGER Patryk 2009-03-24 MKS Sambor Tczew POM
84 KRYGER Paweł 2010-10-20 MKS Sambor Tczew POM
85 KRZOSKA Michał 2009-10-13 LUKS Start Nakło KPO
86 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
87 KULA Adam 2009-12-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KURZEJA Filip 2009-07-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
89 KUSZ Kamil 2009-01-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
90 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
91 KWAŚNY Krystian 2009-01-28 MLKS Baszta Bytów POM
92 LEWANDOWSKI Bartosz 2008-10-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 LEWANDOWSKI Gabriel 2009-03-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
94 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
95 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
96 ŁĘGOSZ Stanisław 2010-05-25 LKS Vectra Włocławek KPO
97 ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 LKS Lubusz Słubice LBU
98 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
99 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
100 MACHCIŃSKI Ignacy 2009-11-01 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
101 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
102 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
103 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
104 MAZUR Szymon 2010-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
106 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
107 MINISZEWSKI Wojciech 2008-05-27 LUKS Start Nakło KPO
108 MIOTK Mateusz 2009-01-06 GKS Cartusia Kartuzy POM
109 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
111 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
112 NAZARKO Maciej 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
113 NAZARKO Patryk 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
114 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
115 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
116 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
117 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
118 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
119 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
120 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
121 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
122 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 PAWLIKOWSKI Mikołaj 2009-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
124 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
125 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
126 PIASZCZYŃSKI Filip 2008-07-17 UKS Achilles Leszno WLP
127 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
128 PILARCZYK Mateusz 2008-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
129 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
130 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
131 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
132 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
133 PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock MAZ
134 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
135 POLIWODZIŃSKI Mateusz 2007-06-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
136 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
137 PYTYŃSKI Igor 2010-10-07 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
138 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
139 REJMENT Aleksander 2009-01-20 UKB Szubin KPO
140 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
141 ROGIŃSKI Tyberiusz 2009-07-29 SKLA Sopot POM
142 ROZBICKI Kacper 2008-08-29 UKS 48 Warszawa MAZ
143 RUSS Borys 2011-12-27 LUKS Serock KPO
144 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
146 RYCKI Grzegorz 2008-03-03 MLKS Baszta Bytów POM
147 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
148 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
149 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
150 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
151 SIEBERT Sylwester 2010-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 SIEJEK Nataniel 2010-05-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
153 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
155 SKARWECKI Fabian 2009-05-21 LUKS Start Nakło KPO
156 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
157 SKOCKI Kamil 2011-01-07 KS Zamek Kurzętnik WMZ
158 SŁAWSKI Ziemowit 2007-12-02 UKS Jedynka Bytów POM
159 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
160 SOBCZAK Michał 2008-11-21 MKL Tlen Mogilno KPO
161 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 STARCZEWSKI Wojciech 2012-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
163 SUCHCICKI Adam 2008-02-09 MKS Sambor Tczew POM
164 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
165 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
166 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
167 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
168 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
169 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
170 ŚLIŻ Bartosz 2010-01-16 LUKS Serock KPO
171 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 ŚWIĄDER Adam 2008-12-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
173 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech 2009-10-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
174 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
175 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
176 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
178 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
179 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
180 WACHOWSKI Damian 2009-07-30 LUKS Start Nakło KPO
181 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
182 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
183 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
185 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
186 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
187 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
188 WIŚNIEWSKI Tymoteusz 2009-04-14 MKL Toruń KPO
189 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
190 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
191 WOJTALEWICZ Jakub 2011-12-13 LUKS Serock KPO
192 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
193 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
194 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
195 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
196 ZAJĄC Samuel 2009-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
197 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
198 ZASOWSKI Jakub 2011-11-26 UKB Szubin KPO
199 ZDANOWICZ Igor 2008-07-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
201 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37745594978333sekund