MUCHA Michalina
2007-09-03
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
2 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
3 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
5 ALEKSIAK Antonina 2007-03-25 KL Gdynia POM
6 ANDRZEJCZAK Aleksandra 2011-06-02 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
7 ANDRZEJCZAK Martyna 2007-01-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 KL Gdynia POM
9 ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 PLKS Gwda Piła WLP
10 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
11 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
12 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BARAN Julia 2006-09-14 SKLA Sopot POM
14 BARTOSZEWICZ Julia 2007-12-19 MMKS Gdańsk POM
15 BEDNAREK Natalia 2008-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 BIELAWSKA Bianka 2005-12-14 KL Gdynia POM
17 BIELECKA Magdalena 2007-04-19 MKS Sambor Tczew POM
18 BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
19 BOJANOWSKA Wiktoria 2007-03-08 LKS Zantyr Sztum POM
20 BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Akademia Biegowa Żary LBU
21 BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 KS Warszawianka W-wa MAZ
22 BRECHKO Mariia 2007-02-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 BREZA Agata 2007-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
24 BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 SKLA Sopot POM
25 BRZÓSKA Milena 2010-10-11 MMKS Gdańsk POM
26 BUJAROWICZ Natalia 2008-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
27 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
28 BUTRYN Kornelia 2006-09-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
29 BYLINKO Michalina 2007-06-14 AZS-AWF Gorzów LBU
30 CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
31 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
32 CZAPIEWSKA Celina 2011-12-02 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
33 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
34 CZERNYK Karolina 2007-04-09 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
35 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
36 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
37 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
38 DOBKOWSKA Janina 2008-06-04 AML Słupsk POM
39 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
40 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
41 DOROBISZ Nadia 2006-10-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
42 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
43 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
44 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
45 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
46 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
47 DZWOLAK Ewa 2006-03-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
48 FĄFARA Eliza 2007-05-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 FIEDUR Monika 2006-01-06 MKS Sambor Tczew POM
50 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
51 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
52 FRĄCZAK Sandra 2007-04-04 GULKS Barwice ZPO
53 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
54 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
55 GAFFKE Izabela 1999-09-24 niest. Gdańsk POM
56 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
57 GAŁĘZA Julia 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
58 GARBAT Klaudia 2006-08-15 KKL Kielce SWK
59 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 GAWLAK Kornelia 2007-02-17 MLKS Agros Żary LBU
61 GIEMZA Julia 2010-02-05 LKS Jantar Ustka POM
62 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
63 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź LDZ
64 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
65 GORCZYCA Julia 2012-12-21 MKS Święc Sławno ZPO
66 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
67 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
68 GRABOWSKA Jagoda 2012-07-18 AL Międzyzdroje ZPO
69 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
70 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
71 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
72 HAJDA Teresa 1998-09-27 KS AZS AWF Katowice SLK
73 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
74 HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 LKS Vectra Włocławek KPO
75 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
76 HIRSZ Amelia 2008-12-11 ULKS Skoczek Pogórze POM
77 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
78 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
79 IGNASIAK Julia 2008-02-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
80 IWOŁA Klara 2008-12-21 ULKS Skoczek Pogórze POM
81 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
82 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
83 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
85 JANKOWSKA Olga 2007-07-16 KL Gdynia POM
86 JANOWICZ Zofia 2011-02-01 LKS Lubusz Słubice LBU
87 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
88 JAROSZEWICZ Ewa 2015-08-03 UKS OSoT Szczecin ZPO
89 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
90 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
91 JAWORUCKA Martyna 2007-06-24 KS Podlasie Białystok POD
92 JECHNA Oliwia 2008-02-27 UKB Szubin KPO
93 JESZKA Marta 2007-03-23 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
94 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
95 JĘDRZEJEWSKA Paulina 2007-06-20 MMKS Gdańsk POM
96 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
97 KANIA Anastazja 2002-04-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 KANISZEWSKA Wiktoria 2007-12-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
99 KARBOWSKA Pola 2009-11-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
100 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
101 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
102 KASZUBOWSKA Amelia 2007-07-18 MKS Sambor Tczew POM
103 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
104 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
105 KEMPA Kinga 2005-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
106 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
109 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
110 KOKŁOWSKA Alicja 2009-03-14 MKS GALA Gdańsk POM
111 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
112 KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 AL Międzyzdroje ZPO
113 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
114 KOPYŁEK Aleksandra 2008-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 KOPYSTECKA Maja 2009-07-16 MKL Toruń KPO
116 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
117 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
118 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
119 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
120 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
121 KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce SWK
122 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
123 KOZINA Kinga 2009-03-21 LKS Jantar Ustka POM
124 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
125 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
126 KRUŻA Marcelina 2003-01-24 MKS Sambor Tczew POM
127 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
128 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
129 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
130 KUBALA Julia 2010-03-31 UKL Ósemka Police ZPO
131 KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 KSLZS Kruszwica KPO
132 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
133 KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 RKS Rumia POM
134 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
135 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
136 KWIATKOWSKA Zuzanna 2008-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
137 LEONIAK Marta 2010-01-10 ULKS Skoczek Pogórze POM
138 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
139 LIGARSKA Paulina 1996-04-09 SKLA Sopot POM
140 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
141 LIPIAK Patrycja 2008-10-29 MKS Sambor Tczew POM
142 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
143 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
144 LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
145 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
146 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
147 ŁASECKA Antonina 2012-12-20 UKS OSoT Szczecin ZPO
148 ŁUCZAK Martyna 2008-04-19 MKS Sambor Tczew POM
149 ŁUKASIEWICZ Marta 2008-10-17 SKLA Sopot POM
150 ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
151 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
152 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
153 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
154 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
155 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
156 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
157 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
158 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
159 METERA Ola 2005-09-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
160 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
161 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
162 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
163 MIRECKA Julia 2006-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
164 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
165 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
166 MODRZEJEWSKA Agata 2006-06-09 UKS Lipusz POM
167 MODRZEJEWSKA Anna 2007-12-18 UKS Lipusz POM
168 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
169 MUZOLF Agata 2007-12-12 LUKS Start Nakło KPO
170 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
171 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
172 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
173 NIECKARZ Natalia 2010-02-16 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
174 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
175 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
176 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
177 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
178 NOWAKOWSKA Zuzanna 2009-12-17 MKS GALA Gdańsk POM
179 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
180 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
181 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
182 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
183 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
184 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
185 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
186 ORZEŁ Milena 2010-08-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
187 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
188 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
189 OTTO Alicja 2011-09-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
190 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
191 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
192 PADZIŃSKA Lena 2011-07-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
193 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
194 PASTOR Karolina 2006-10-22 AZS-AWF Gorzów LBU
195 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
196 PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
197 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
198 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
199 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
200 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
201 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
202 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
203 PILARSKA Oliwia 2007-05-30 ULKS Skoczek Pogórze POM
204 PLEWKA Julita 2007-02-23 KL Gdynia POM
205 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
206 PORADECKA Adrianna 2007-10-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 POSAŃSKA Kalina 2000-04-18 KL Lechia Gdańsk POM
208 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
209 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
210 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
211 PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 ULKS Skoczek Pogórze POM
212 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda POM
213 PTAK Zuzanna 2007-06-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
214 RADECKA Tamara 2007-07-03 KL Bałtyk Koszalin ZPO
215 RATAJCZAK Lena 2012-12-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
216 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
217 RATHNAU Magdalena 2004-12-11 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
218 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
219 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
220 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
221 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
222 ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
223 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
224 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
225 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
226 RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 AL Międzyzdroje ZPO
227 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
228 RYDZEWSKA Natalia 2011-09-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
229 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
230 SADOWSKA Julia 2007-03-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
231 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
232 SAŁAPATA Nadia 2008-05-31 UKS przy ZS Resko ZPO
233 SARNOWSKA Agata 2008-07-08 KL Gdynia POM
234 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
235 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
236 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
237 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
238 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
239 SKORNA Hanna 2006-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
240 SKOWROŃSKA Małgorzata 2006-03-18 AML Słupsk POM
241 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
242 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
243 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
244 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
245 SOBCZAK Janet 2009-05-10 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
246 SOBCZAK Wiktoria 2009-12-10 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
247 SOBIERALSKA Maja 2011-03-10 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
248 SOKALSKA Weronika 2005-12-12 LKS Zantyr Sztum POM
249 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 STANKIEWICZ Erika 2011-06-05 UKS MKL Szczecin ZPO
251 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
252 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
253 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
254 STEINIGER Anna 2008-07-31 LKS Zantyr Sztum POM
255 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
256 STODOŁA Anna 2005-12-02 LKS Jantar Ustka POM
257 STOLC Oliwia 2005-05-04 ULKS Talex Borzytuchom POM
258 STORMANN Kinga 2006-08-10 UKS Lipusz POM
259 STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 OŚ AZS Poznań WLP
260 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 1999-04-03 KS Brda Bydgoszcz KPO
261 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
262 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
263 SWOBODA Julia 2007-01-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
264 SYLDATK Zofia 2007-02-08 KL Lechia Gdańsk POM
265 SYSIK Julia 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
266 SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
267 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
268 SZOSTEK Małgorzata 2008-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
269 SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 KS Wejher Wejherowo POM
270 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
271 ŚNIEŻEK Lena 2006-03-27 GKS Start Długołęka DOL
272 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
273 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
274 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
275 TABUŁA Patrycja 2006-02-27 KL Gdynia POM
276 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
277 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
278 TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
279 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
280 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
281 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
282 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
284 WAŃKOWSKA Hanna 2013-02-11 AL Międzyzdroje ZPO
285 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
286 WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 MKS Sambor Tczew POM
287 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
288 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
289 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
290 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
291 WILK Adrianna 2012-06-05 LLKS Pomorze Stargard ZPO
292 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
293 WOJCIECHOWSKA Kalina 2006-11-03 KKL Kielce SWK
294 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
295 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
296 WYSOCKA Marta 2005-11-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
297 WYSZKOWSKA Malina 2006-12-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
298 ZAJĄC Emilia 2007-02-16 Akademia Sportu Otwock MAZ
299 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
300 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
301 ZALEWSKA Aurelia 2007-11-13 GULKS Barwice ZPO
302 ZAŁĘCZNA Roksana 2007-04-25 UKS Czempion Bełchatów LDZ
303 ZAŁUPKA Jagoda 2010-03-29 AML Słupsk POM
304 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
305 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
306 ZĄBEK Natalia 2007-08-28 MKS Sambor Tczew POM
307 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
308 ZGÓDKA Aneta 2007-04-23 KS Gwardia Piła WLP
309 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
310 ZIELIŃSKA Lena 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
311 ZIELIŃSKA Wiktoria 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
312 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
313 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
314 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
315 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
316 ZWOLAK Oliwia 2010-10-22 AML Słupsk POM
317 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
318 ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 UKL Ósemka Police ZPO
319 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
320 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
321 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.68362998962402sekund