GIEREK Adrianna
2008-12-24
KKL Kielce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 AMBROSZKO Weronika 2008-07-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
3 BANAŚ Roksana 2008-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
4 BARANSKA Amelia 2008-06-30 LKB Rudnik SWK
5 BASA Noemi 2007-11-19 LKB Rudnik SWK
6 BEDNARSKA Wiktoria 2008-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
7 BEKSIŃSKA Amelia 2009-03-18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
8 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
9 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BIELAWSKA Natalia 2008-03-31 MKS Polonia Warszawa MAZ
11 BILSKA Nikola 2009-07-23 STS Skarżysko-Kamienna SWK
12 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
13 BOLCZAK Maria 2008-05-08 OKS Skra Warszawa MAZ
14 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
15 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
16 BRYDNIAK Iga 2008-10-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
17 BRZÓZKA Katarzyna 2005-01-09 STS Skarżysko-Kamienna SWK
18 BRZYSKA Sandra 2008-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
19 CEDRO Dagmara 2009-04-29 STS Skarżysko-Kamienna SWK
20 CHMURA Anastazja 2003-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 CHOJNOWSKA Adrianna 2008-12-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
23 COMBER Amelia 2005-09-28 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
24 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
25 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
26 CZULEWICZ Kamila 2008-08-28 UKS Technik Augustów POD
27 CZYCZEWSKA Iga 2011-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
28 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 DERLATKA Kornelia 2009-09-02 STS Skarżysko-Kamienna SWK
30 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
31 DRYJAS Aleksandra 2007-11-05 KKL Kielce SWK
32 DZIKOWSKA Magdalena 2009-02-16 UKS Technik Augustów POD
33 DZIUBA Maja 2009-09-07 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
34 FIJAŁKOWSKA Kamila 2009-12-05 STS Skarżysko-Kamienna SWK
35 FREJ Maja 2004-04-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
36 GARBAT Klaudia 2006-08-15 KKL Kielce SWK
37 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
38 GOŁĄBEK Aleksandra 2009-01-11 KKL Kielce SWK
39 GOMUŁA Nikola 2008-06-12 UKS Żaczek Połaniec SWK
40 GÓRAZDA Zuzanna 2007-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
41 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
42 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
43 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
44 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
45 HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
46 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
47 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 JAMROŻY Julia 2009-08-01 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
49 JANIK Julia 2011-04-18 KKL Kielce SWK
50 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
51 JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
53 JAROSZEK Maja 2009-09-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
54 JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
55 JASKÓLSKA Julia 2008-01-09 MLKS Agros Żary LBU
56 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
57 JEZIORSKA Michalina 2008-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
58 JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 KKL Kielce SWK
59 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
60 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
61 KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
62 KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
63 KACZMAREK Anastazja 2008-02-23 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
64 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
65 KALSZTEIN Amelia 2008-11-04 RKS Łódź LDZ
66 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
67 KANGELIDIS Antonina 2009-05-15 RKS Łódź LDZ
68 KAPAŁA Alicja 2008-08-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
69 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
70 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
71 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
72 KIEŁBASA Anna 2008-07-30 UKS Czempion Bełchatów LDZ
73 KŁOSIN Nadia 2009-09-12 ULKS Skoczek Pogórze POM
74 KOCZYWĄS Nikola 2009-06-21 LUKS Boguszyce LDZ
75 KOGUT Amelia 2008-12-17 MKL Chełm LBE
76 KOŁOMAŃSKA Daria 2006-03-21 KKL Kielce SWK
77 KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce SWK
78 KOSOWSKA Natalia 2008-06-22 KKL Kielce SWK
79 KOŚNIEWSKA Katarzyna 2009-01-30 UKS-MOS Opole OPL
80 KOWALCZYK Diana 2010-01-31 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
81 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
82 KROSZKO Bianca 2007-04-03 RK Athletics Warszawa MAZ
83 KUBA Aleksandra 2009-01-06 LUKS Boguszyce LDZ
84 KUBICKA Lilianna 2011-02-03 KKL Kielce SWK
85 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
87 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
88 KULA Angelika 2008-03-24 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
89 KUŁAGA Daria 2010-06-28 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
90 LANGE Marta 2008-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 LASKOWSKA Zofia 2009-02-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
93 LOCKER Chelsie 2008-03-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
94 LUDWISIAK Maria 2008-03-14 RKS Łódź LDZ
95 LUS Aleksandra 2007-08-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
96 ŁUKASIEWICZ Maja 2007-03-17 UKS Olimp Kozienice MAZ
97 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
98 MACHAŁA Martyna 2010-05-19 LKS Stal Mielec PDK
99 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
100 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
101 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
102 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
103 MARKS Julia 2009-01-25 KKL Kielce SWK
104 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
105 MICHALSKA Maria 2010-09-21 KKL Kielce SWK
106 MIKOŁAJCZYK Klaudia 2007-09-14 KKB MOSiR Krosno PDK
107 MISZTAL Justyna 2006-08-08 RLTL Optima Radom MAZ
108 MISZTAL Magdalena 2008-02-28 KML Lubaczów PDK
109 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
110 MIZERSKA Iga 2009-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
111 MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
112 MOLTENI Hanna 2009-05-01 RKS Łódź LDZ
113 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
115 MUSIAŁ Gabriela 2008-04-08 LKS Koluszki LDZ
116 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
117 NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 LKS Koluszki LDZ
118 NIECKARZ Julia 2010-07-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
119 NIEWIADOMSKA Magda 2008-03-04 LKS Mazowsze Teresin MAZ
120 NIEZGODA Iga 2009-09-09 LUKS Boguszyce LDZ
121 NOWAK Michalina 2009-12-06 KKL Kielce SWK
122 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
123 OSTROWSKA Olga 2008-04-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
124 PARADA Gabriela 2011-04-27 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
125 PARADA Tatiana 2007-10-26 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
126 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
127 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
128 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
129 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
131 POZNAŃSKA Amelia 2010-09-23 UKS Żaczek Połaniec SWK
132 PROC Antonina 2008-06-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
133 PRZYTUŁA Natalia 2009-09-19 LKS Znicz Biłgoraj LBE
134 PTAK Zofia 2009-06-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
135 PUCHAŁA Zofia 2006-08-28 KKL Kielce SWK
136 PYSKLAK Amelia 2007-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
137 RADECKA Maja 2007-03-17 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
138 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
139 RECZEK Maja 2009-02-20 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
140 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
141 RĘBOSZ Nikola 2008-07-20 KKL Kielce SWK
142 ROCKA Natalia 2007-08-21 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
143 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 SADOWSKA Martyna 2008-01-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
145 SALA Izabela 2004-03-19 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
146 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
147 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 SKUPIŃSKA Maria 2007-08-27 RKS Łódź LDZ
149 SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
150 SOBOTA Alicja 2009-04-05 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
151 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
152 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
153 STASZEWSKA Liliana 2013-03-18 KKL Kielce SWK
154 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
155 STOCH Zofia 2008-08-27 KS AZS AWF Kraków MLP
156 STOKOWSKA Urszula 2008-07-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
157 STRZELECKA Iga 2009-11-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
158 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
159 SYNOWSKA Emilia 2008-08-17 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
160 SZADKOWSKA Julia 2008-04-11 RKS Łódź LDZ
161 SZCZEPAŃSKA Zofia 2007-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
162 SZCZUR Maja 2008-06-30 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
163 SZTUK Kaja 2008-11-09 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
164 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
165 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
166 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL Optima Radom MAZ
167 SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 LUKS Start Nakło KPO
168 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
169 TOPOREK Gabriela 2009-02-14 KKL Kielce SWK
170 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
171 ULIDOWSKA Karolina 2008-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
172 WALENDOWSKA Klaudia 2008-04-16 MOSM Tychy SLK
173 WAWRZONEK Zofia 2009-10-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
174 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
175 WINNICKA Hanna 2009-04-08 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
176 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
177 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
178 WOJCIECHOWSKA Kalina 2006-11-03 KKL Kielce SWK
179 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
180 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
181 WOJTAN Amelia 2009-01-06 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
182 WYROZUMSKA Nikola 2009-05-16 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
183 XU Daniela 2008-04-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
184 ZABORNIAK Katarzyna 2004-03-08 KML Lubaczów PDK
185 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
186 ZAJĄC Sabina 2010-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
187 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
188 ZAWIŚLAK Zuzanna 2007-08-25 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
189 ZDRADZISZ Katarzyna 2011-02-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
190 ZIĘTEK Oliwia 2010-01-04 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25154399871826sekund