TYCZYŃSKA Amelia
2007-02-21
UKS Achilles Leszno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
3 ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 UKS 20 Poznań WLP
4 AREND Kinga 1998-10-10 niest. Poznań WLP
5 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BABISTA Dominika 2006-09-22 KS Energetyk Poznań WLP
7 BANAŚ Roksana 2008-04-25 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
8 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
9 BARANSKA Amelia 2008-06-30 LKB Rudnik SWK
10 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
11 BARTZ Ewa 2010-04-11 OŚ AZS Poznań WLP
12 BASA Noemi 2007-11-19 LKB Rudnik SWK
13 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
14 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
15 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
16 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
17 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
18 BIERNACZYK Joanna 2006-09-28 UKS Achilles Leszno WLP
19 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
21 BOCZKAN Oliwia 2007-09-26 KS Agros Zamość LBE
22 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
23 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
24 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
25 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
26 BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 UKS Chromik Mysłowice SLK
27 BUDZYŃ Martyna 2007-07-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
28 BUGAJEWSKA Aleksandra 2007-10-04 OŚ AZS Poznań WLP
29 BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
30 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
31 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
32 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
33 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
34 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
35 CHARTER Viktoria 2007-07-06 UKS Achilles Leszno WLP
36 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
37 CHYBA Emilia 1998-01-13 MKS Jarocin WLP
38 CIARCIŃSKA Marlena 2007-08-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
39 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
40 CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
41 CYBAK Michalina 2006-08-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
42 CYGANEK Marta 2007-02-08 GKS Piast Gliwice SLK
43 CZARNIECKA Wiktoria 2007-07-26 KS Podlasie Białystok POD
44 CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
45 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź LDZ
46 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
47 CZYCZEWSKA Iga 2011-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
48 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
49 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
50 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 DĄBROWSKA Agnieszka 2007-09-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
53 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
54 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
55 DRZEWIECKA Julia 2007-10-21 UKS Skoczek Władysławów WLP
56 DUDA Julia 2009-07-23 OŚ AZS Poznań WLP
57 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
59 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
60 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 DŻUGAJ Martyna 2009-07-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
62 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
63 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
64 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
65 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
67 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
68 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
69 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
70 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
71 GIERSZEWSKA Joanna 2006-01-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
72 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
73 GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 UKS 12 Kalisz WLP
74 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
75 GÓRAZDA Patrycja 2007-11-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
76 GRABOWSKI Laura 2007-08-14 LKS Vectra Włocławek KPO
77 GRACZYKOWSKA Julia 2008-05-20 UKS 12 Kalisz WLP
78 GRALA Nelly 2006-04-05 KS Stal Pleszew WLP
79 GREFLING Wiktoria 2007-10-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
80 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
81 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
82 GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
83 GRZESZCZYK Sandra 2007-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
84 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
85 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
87 HADRYSIAK Eliza 2003-01-10 UKS Achilles Leszno WLP
88 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
89 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
90 HRYNIEWICKA Hanna 2004-05-30 RK Athletics Warszawa MAZ
91 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
92 IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
93 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
94 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
95 JAKUBEK Aleksandra 2007-10-20 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
96 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
97 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
99 JAŚKIEWICZ Antonina 2006-04-08 MKL Jarocin WLP
100 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
101 JUSZKIEWICZ Oliwia 2007-12-06 UKS Jedynka Gostyń WLP
102 KACZMAREK Paulina 1995-01-24 KL Lumel Zielona Góra LBU
103 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
104 KAPAŁA Alicja 2008-08-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
105 KARAKICZ Judyta 2007-11-26 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
107 KAROLAK Martyna 2008-04-25 KS Stal Pleszew WLP
108 KASIMIERSKA Oliwia 2006-06-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
109 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 UKS Sprinter Słodków WLP
110 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
111 KLEIBER Blanka 2008-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
112 KŁOSIŃSKA Iga 2007-08-17 ULKS Skoczek Pogórze POM
113 KOGUT Maja 2005-12-13 KS Energetyk Poznań WLP
114 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
115 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
116 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
117 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
118 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 KOSSAK Aleksandra 2007-04-14 KS Maraton Nowa Ruda DOL
120 KOSZANY Emilia 2008-07-22 UKS Diament Godów SLK
121 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
122 KOWALIK Wiktoria 2008-11-22 LKB Rudnik SWK
123 KOWRYGO Antonina 2007-08-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
124 KOZAK Kalina 2008-05-06 KL Lumel Zielona Góra LBU
125 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
126 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość LBE
127 KRAJEWSKA Marta 2007-01-16 ULKS Skoczek Pogórze POM
128 KRAWCZAK Antonina 2008-09-21 OŚ AZS Poznań WLP
129 KRYŚ Wiktoria 2007-07-31 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
130 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
131 KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
132 KUBALA Maria 2007-05-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
133 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
134 KULETA Wiktoria 2007-04-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
135 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
136 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
137 KUREK Roksana 2008-06-05 UKS Kusy Bukowno MLP
138 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
139 LANGE Marta 2008-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
141 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
142 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
143 ŁUKASZCZYK Julia 2008-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
144 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
145 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
146 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
147 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
148 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
149 MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
150 MALINA Otylia 2008-08-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
152 MARCINIAK Zofia 2008-05-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
153 MAREK Jesika 2008-07-18 UKS Sprinter Słodków WLP
154 MATLAK Nadia 2009-08-11 PZS Gontyniec Chodzież WLP
155 MISZCZAK Martyna 2008-09-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 MIZERSKA Iga 2009-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
157 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
158 MŁOT Matylda 2008-05-31 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
159 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
160 MOSKWA Otylia 2008-08-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
161 MRUGALSKA Amelia 2008-09-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
162 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
163 MURAWSKA Katarzyna 2006-04-23 MKS Sambor Tczew POM
164 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
165 NOWAK Gabriela 2008-09-15 MKS Baszta Szamotuły WLP
166 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
167 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
168 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
169 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
170 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
171 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
172 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
173 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
174 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
175 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
176 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
177 PIĄTKOWSKA Emilia 2008-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
178 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
179 PILARSKA Oliwia 2007-05-30 ULKS Skoczek Pogórze POM
180 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
181 PIWOWARCZYK Martyna 2006-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
182 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
183 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
184 POPŁAWSKA Joanna 2008-02-01 SMKS Parasol Wrocław DOL
185 PROCH Jagna 2007-02-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
186 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
187 PRUCHNIEWICZ Olga 2009-08-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
188 PTAK Zuzanna 2007-06-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
189 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno WLP
190 RACIĘDA Małgorzata 2008-06-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
191 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
192 RAKOWICZ Wiktoria 2008-12-14 MKS Baszta Szamotuły WLP
193 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
194 ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki WLP
195 ROSIŃSKA Amelia 2008-06-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
196 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
197 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
198 RYCHŁA Aleksandra 2008-12-29 MKS Baszta Szamotuły WLP
199 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
200 SAJNAJ Maria 2010-08-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
201 SĘK Alessandra 2008-05-31 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
202 SIERŻANT Milena 2007-06-02 KS Stal Pleszew WLP
203 SILKO Julia 2006-05-10 LKS Vectra Włocławek KPO
204 SIPORZYŃSKA Hanna 2006-01-26 MUKS Kadet Rawicz WLP
205 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
206 SITEK Olivia 2008-07-01 UKS Diament Godów SLK
207 SKRZYPCZAK Zuzanna 2008-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
208 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
209 SMYLA Julia 2008-09-06 UKS Diament Godów SLK
210 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
211 SPYCHAŁA Zofia 2006-02-07 KS Stal Pleszew WLP
212 STAŚKIEWICZ Zofia 2007-04-17 OKL Oborniki WLP
213 STAWSKA Natalia 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
214 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
215 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
216 SUBSAR Aleksandra 2005-07-24 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne WLP
217 SULIKOWSKA Ida 2006-03-12 SKLA Sopot POM
218 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
219 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
220 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
221 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
222 SZULC Julia 2004-12-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
223 SZYMAŃSKA Wiktoria 2006-03-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
224 SZYMCZAK Zofia 2008-11-25 KS Team Baryła Gorzów LBU
225 ŚLEDŹ Zuzanna 2007-09-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
226 ŚLIWIŃSKA Blanka 2011-08-30 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
227 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
228 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
229 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
230 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
231 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
232 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
233 TOMCZAK Joanna 2006-10-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
234 TWAROWSKA Milena 2006-08-08 ULKS Skoczek Pogórze POM
235 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
236 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
237 URBANIAK Nikola 2007-05-07 LUKS Orkan Września WLP
238 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
239 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
240 URBAŚ Sara 2008-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
241 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
242 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
243 WALCZAK-MORTEZAEI Antonia 2010-05-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
244 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
245 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
246 WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
247 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
248 WIELGOCKA Amelia 2008-01-14 UKS Sprinter Słodków WLP
249 WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
250 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
251 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
252 WITKOWSKA Ewelina 2000-10-30 niest. Poznań WLP
253 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
254 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
255 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
256 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
257 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
258 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
259 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
260 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
261 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
262 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
263 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
264 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
265 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27442407608032sekund