PTASIŃSKI Bartosz
2006-10-25
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktor 2005-05-21 MMKS Gdańsk POM
2 ANTIPENKO Kyrylo 2008-03-08 AML Słupsk POM
3 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
4 BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Akademia Biegowa Żary LBU
5 CYPRYAŃSKI Damian 2007-07-18 AML Słupsk POM
6 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
7 DROZD Michał 2007-05-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
9 DYTRYCH Tomasz 2006-05-14 MKS Sambor Tczew POM
10 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
11 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
12 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
13 HRYNIEWIECKI Wiktor 2007-09-28 MKS Juvenia Białystok POD
14 JABŁOŃSKI Łukasz 1986-05-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
15 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
16 KARBARCZYK Tomasz 2007-12-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
17 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
18 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
19 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
20 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
21 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
22 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
23 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
24 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
25 KUPAJ Oskar 2006-03-13 AML Słupsk POM
26 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
27 MAŁOLEPSZY Cezary 2006-07-27 MKS Sambor Tczew POM
28 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
29 MIZERKIEWICZ Fabian 2007-07-17 LKS Fenix Słupsk POM
30 MUDRYI Pavlo 2006-06-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
32 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
33 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
34 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
35 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
36 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
37 ROSANKIEWICZ Cezary 2007-01-02 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
38 SCHOLL Maciej 1999-05-07 KSLZS Kruszwica KPO
39 SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 SŁODKI Seweryn 2008-10-21 UKS Lipusz POM
41 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
42 SZWEDKA Emanuel 2006-03-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 TADYCH Karol 2007-10-24 LUKS Start Nakło KPO
44 TREJGO Oskar 2000-05-02 KS Podlasie Białystok POD
45 TUSK Ksawery 2006-05-07 UKS Lipusz POM
46 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 UJMA Kacper 2005-05-02 LKS Fenix Słupsk POM
48 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
49 WEGNER Dawid 2000-04-23 LUKS Start Nakło KPO
50 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
51 WOŁOSEWICZ Igor 2006-11-30 AML Słupsk POM
52 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
53 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
54 ZABROCKI Kamil 2005-04-19 UKS Lipusz POM
55 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
56 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
57 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
58 ZWOLIŃSKI Jan 2007-08-16 LKS Jantar Ustka POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.093111991882324sekund