ZAWIŚLAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANDRZEJAK Maksymilian 2005-02-15 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
8 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
9 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
10 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
12 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
15 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
16 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
17 BARANOWSKI Adam 2005-12-10 UKS Dąb Suchy Las WLP
18 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
20 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
21 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
22 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
23 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BERNAT Oskar 2004-09-15 KU AZS UAM Poznań WLP
25 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
26 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
27 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
28 BODURA Szymon 2002-04-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
29 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
30 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
31 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
32 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
33 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
34 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
35 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
36 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
37 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
38 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
39 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
42 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
45 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
46 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
47 CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 LKS Vectra Włocławek KPO
48 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
49 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
50 CZERNIELEWSKI Oliwier 2005-04-27 RKS Łódź LDZ
51 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
52 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
53 ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 KS Agros Zamość LBE
54 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
55 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
56 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
58 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
59 DZIERAN Adam 2005-08-11 LKS Maraton Turek WLP
60 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
61 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
62 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
63 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
65 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
66 GAJ Filip 2006-08-21 SSR Olimp Strawczyn SWK
67 GAJDA Kuba 2005-05-05 MLUKS Triathlon Koło WLP
68 GAŁUSZKA Igor 2010-01-15 MLKS Sokół Lubin DOL
69 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
70 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
71 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
72 GLAPA Filip 2004-07-14 KU AZS UAM Poznań WLP
73 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
74 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
75 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
76 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
77 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
78 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
79 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
80 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
81 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
82 GRUSZKA Gracjan 1999-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
84 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
85 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
86 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
87 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
88 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
89 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
90 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
91 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
92 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
93 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
95 IMIOŁEK Dawid 2006-03-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
96 JADCZAK Kordian 2010-03-15 LKS Koluszki LDZ
97 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
98 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
99 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
100 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
101 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
103 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
104 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
105 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
106 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
107 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
108 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
109 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 AML Słupsk POM
110 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
111 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
112 KACZMARCZYK Paweł 2007-02-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
113 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
114 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
115 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
116 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
117 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
118 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
119 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
120 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
123 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
124 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
125 KLIMEK Wojciech 2001-09-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
126 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
127 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
128 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
129 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
130 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
131 KONSUR Wiktor 2004-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
132 KOROTKIJ Kirill 2010-07-22 SKLA Sopot POM
133 KOTWICKI Igor 2005-05-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
134 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
135 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
136 KOWALCZYK Jakub 2006-11-14 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
137 KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
138 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
139 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
140 KRAWCZYK Jędrzej 2009-01-15 UKS 55 Łódź LDZ
141 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
142 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
143 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
144 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
145 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
146 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
148 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
149 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
150 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
151 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
152 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
153 LEDWAN Bartłomiej 2009-01-12 LUKS Strzałków LDZ
154 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
155 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
156 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
157 LISNICHENKO Serhii 2006-01-12 KS Prefbet-Sonarol POD
158 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
159 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
160 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
161 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
162 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
163 ŁUC Kacper 2005-03-10 MKS Stal Nowa Dęba PDK
164 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
165 ŁUKASZEK Jakub 2006-02-07 UKS Żaczek Połaniec SWK
166 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
167 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
168 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
169 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
170 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
172 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
173 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
174 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
175 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
176 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
177 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
178 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
179 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
180 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
181 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
183 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
184 MASTALERZ Aleksander 2006-11-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
185 MATEJEK Michał 2005-10-24 Ducla Academy Warszawa MAZ
186 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
187 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
188 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
189 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
190 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
191 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
192 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
193 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
194 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
195 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
196 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
197 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
198 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
199 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
200 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
201 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
202 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
203 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
204 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
205 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
206 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
207 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
208 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
209 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
210 OLKOWSKI Patryk 2009-09-10 RUN4FUN Oleśnica DOL
211 OLSZAŃSKI Igor 2004-07-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
212 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
213 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
215 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
216 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
217 PAWŁOWICZ Mateusz 2005-04-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
218 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
219 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
220 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
221 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
222 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
223 PICK Tomasz 1970-09-09 SKSG Korona Szczecin ZPO
224 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
225 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
226 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
227 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
228 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
229 PLEWKA Jakub 2006-07-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
230 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
231 PŁUŻEK Oliwier 2005-07-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
232 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
233 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
234 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
235 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
236 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 GKS Żukowo POM
237 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
238 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
239 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
240 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
241 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
242 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
243 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
244 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
245 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
246 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
247 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
248 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
249 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
250 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
251 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
253 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
254 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
255 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
256 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
257 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
258 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
259 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
260 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
261 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
262 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
263 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
264 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
265 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
266 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
267 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
268 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
269 SŁAWSKI Ziemowit 2007-12-02 UKS Jedynka Bytów POM
270 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
271 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
272 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
273 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
274 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
275 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
276 SOWA Krzysztof 2006-12-29 CMKL Człuchów POM
277 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
278 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
279 STOPCZYK Dawid 2006-09-26 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
280 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
281 STRADOMSKI Szymon 2007-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
282 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice MAZ
283 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
284 SUCHARKIEWICZ Jakub 2006-07-22 AZS Łódź LDZ
285 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
286 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
287 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
288 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
289 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
290 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
291 SZTAMPKE Kacper 2006-10-13 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
292 SZYBIAK Maciej 2004-03-20 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
293 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
294 SZYMAJDA Hubert 2006-08-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
295 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
296 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
297 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
298 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
299 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
300 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
301 ŚLUSARCZYK Dawid 2006-05-13 SSR Olimp Strawczyn SWK
302 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
303 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
304 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
305 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
306 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
307 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
308 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
309 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
310 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
311 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
312 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
313 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
314 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
315 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
316 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
317 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
318 VLASOV Artem 2009-05-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
319 WACHOWICZ Igor 2005-07-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
320 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
321 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
322 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
323 WAŻNY Artur 2005-06-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
324 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
325 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
326 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
327 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
328 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
329 WIECZOREK Adrian 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
330 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
331 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
332 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
333 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
334 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
335 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
336 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
337 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
338 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
339 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
340 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
341 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
342 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
343 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
344 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
345 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
346 WRÓBEL Patryk 2006-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
347 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
348 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
349 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
350 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
351 ZAGAJEWSKI Szymon 2006-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
352 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
353 ZAPAŁA Filip 2006-11-27 SSR Olimp Strawczyn SWK
354 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
355 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
356 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
357 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
358 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
359 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
360 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
361 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
362 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37818813323975sekund