TOMALCZYK Michał
2007-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDREARCZYK Bartosz 2007-10-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
4 BANUCHA Konrad 2007-08-25 MKS Sambor Tczew POM
5 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
6 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 BOLEK Michał 2006-02-28 LKS Jantar Ustka POM
9 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
10 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
11 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
12 CERKASKI Adam 2008-02-23 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
13 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
14 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
15 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
16 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
18 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
19 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
20 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
21 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
22 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
24 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
26 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 FLENC Bruno 2008-04-24 MUKL Brodnica KPO
28 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
29 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
30 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 FRYGIER Jakub 2005-01-18 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
32 GACZKOWSKI Maksymilian 2005-07-13 BOSiR Barcin KPO
33 GAŁGAŃSKI Damian 2008-06-27 BOSiR Barcin KPO
34 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
36 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
37 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
38 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
39 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
40 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
41 GÓRNY Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
42 GROTKOWSKI Daniel 2008-09-29 UKB Szubin KPO
43 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
44 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
45 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
46 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
47 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
49 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
52 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
53 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
54 JARZĘBOWSKI Sebastian 2006-09-13 MUKS Płock MAZ
55 KACZMAREK Jakub 2007-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
57 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
58 KARNAS Kacper 2004-10-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
59 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
60 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
61 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
62 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
63 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 KĄKOL Hubert 2007-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
66 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
67 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
68 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
69 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 KNYREK Bartosz 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
72 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
73 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
74 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
75 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
76 KOŚMIDER Dawid 2006-12-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
78 KOWALSKI Filip 2007-04-22 SKL Filippides Starogard Gdański POM
79 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
80 KRUSINOWSKI Mateusz 2010-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
81 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
82 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
83 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
84 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
85 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
86 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
87 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
88 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
89 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
90 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
91 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
92 LISZEWSKI Szymon 2007-02-28 SKLA Sopot POM
93 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
94 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
95 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
96 ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
97 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
98 MACIAŁEK Sebastian 2007-09-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
99 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
100 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
101 MAJER Mikołaj 2004-10-19 KSLZS Kruszwica KPO
102 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
103 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
104 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
105 MAZUR Tomasz 2007-09-10 CSiR Susz WMZ
106 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
107 MICHALSKI Filip 2010-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
108 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
109 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
110 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
111 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 MUSIAŁ Jakub 2010-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 NESTERENKO Mykhailo 2006-11-27 MKL Tlen Mogilno KPO
114 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
115 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
116 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
117 NOWAK Maksymilian 2008-03-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
118 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
119 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
120 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
121 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
122 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
123 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
124 PALIŃSKI Michał 2007-06-21 CSiR Susz WMZ
125 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
126 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
127 PELA Bartosz 2006-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
128 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
129 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
130 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
131 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
132 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
133 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
134 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
135 POLIWODZIŃSKI Mateusz 2007-06-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
136 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
137 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
138 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
139 RUDKO Adam 2007-04-08 MKS Sambor Tczew POM
140 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
142 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
143 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
144 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
146 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
147 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
148 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
149 SIZER Miles 2001-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
151 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
152 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
153 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
154 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
155 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
156 STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 LUKS Start Nakło KPO
157 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
158 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
159 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
160 STRZEGOCKI Jan 2007-05-29 UKS 20 Poznań WLP
161 STYRBICKI Cyprian 2007-08-21 MKS Sambor Tczew POM
162 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
163 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
164 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
166 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
167 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
168 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
170 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
171 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
172 TRZECIAK Igor 2006-02-19 LKS Vectra Włocławek KPO
173 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
174 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 WANIEWSKI Łukasz 2007-06-06 MKS Sambor Tczew POM
176 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
177 WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
179 WINIARSKI Szymon 1996-12-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
180 WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 BKS Bydgoszcz KPO
181 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
182 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
183 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
184 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
185 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
187 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
188 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
189 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32850408554077sekund