DĄBSKA Magdalena
2008-10-19
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRASZAK Aleksandra 2009-08-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 AUGUSTYNIAK Małgorzata 2008-11-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
4 BARANOWSKA Zofia 2008-08-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
7 BEDNARCZUK Oliwia 2008-09-08 KS Agros Zamość LBE
8 BEDNARCZYK Martyna 2010-01-04 KKL Stal Stalowa Wola PDK
9 BENC Oliwia 2008-01-24 MKS GALA Gdańsk POM
10 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
11 BIAŁEK Adrianna 2010-04-07 LKS Stal Mielec PDK
12 BIEDNA Alicja 2001-02-22 MKS MOS Wrocław DOL
13 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
14 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BOBRYK Julita 2008-07-26 PUKS Jedynka Łosice MAZ
16 BOBRZYK Zofia 2009-03-19 TS Start Lublin LBE
17 BOSZKO Gabriela 2007-10-13 KS Parkiet Hajnówka POD
18 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
19 BROŃSKA-UCZEŃ Maja 2009-03-10 KS Komunalni Sanok PDK
20 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS Łódź LDZ
21 BRZYSKA Sandra 2008-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
22 BUCZEK Hanna 2012-06-30 KS ADEA Team Gliwice SLK
23 BUCZKOWSKA Nicole 2008-04-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
24 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
25 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
26 CHMIELEWSKA Patrycja 2009-04-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
27 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
28 CHOJNOWSKA Gabriela 2008-04-29 LKS Narew Łomża POD
29 CHOJNOWSKA Karolina 2009-06-27 LKS Narew Łomża POD
30 CHOJNOWSKA Oliwia 2009-07-08 LKS Narew Łomża POD
31 CHWEDORUK Patrycja 2008-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
32 CICH Martyna 2009-08-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
33 CICHALEWSKA Klaudia 2006-09-26 TS Start Lublin LBE
34 CICHALEWSKA Nikola 2006-09-26 TS Start Lublin LBE
35 CIEĆKA Maja 2011-04-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
36 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
37 CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
38 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
39 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 CZENCZEK Nikola 2007-04-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 CZĘSTOCHOWSKA Maja 2009-05-21 PUKS Jedynka Łosice MAZ
42 CZUPRYNA Wiktoria 2008-11-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
43 CZYŻ Aleksandra 2006-02-19 MKS Agros Chełm LBE
44 DAKOWICZ Monika 2007-11-18 UKS Czwórka Białystok POD
45 DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
46 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
47 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
48 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
49 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
50 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
51 DUDA Weronika 2007-09-22 KS Agros Zamość LBE
52 DUDZICZ Marta 2010-01-01 niest. Lublin LBE
53 DYŃSKA Zofia 2008-05-15 MKL Chełm LBE
54 DZIEDZIC Gabriela 2010-02-05 KKL Stal Stalowa Wola PDK
55 DZIERLA Patrycja 2008-03-15 PLKS Gwda Piła WLP
56 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
57 EMERLE Aleksandra 2009-07-11 KS Agros Zamość LBE
58 FILIPIUK Magdalena 2008-07-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
59 FOŁTA Julia 2012-03-16 KS Victoria Trzebinia MLP
60 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
61 GACA Zofia 2008-07-30 STS Pomerania Szczecinek ZPO
62 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
63 GALIK Kinga 2006-03-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
64 GALUSIŃSKA Gabriela 2009-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 GAŁYS Zofia 2008-05-01 PUKS Jedynka Łosice MAZ
66 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
67 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
68 GAWRONEK Kamila 2009-11-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
69 GAWRYL Jagoda 2009-08-20 TS Start Lublin LBE
70 GĘBA Julia 2008-12-19 MKL Chełm LBE
71 GIEJBATOW Pola 2012-10-04 RLTL Optima Radom MAZ
72 GŁOWACZ Anna 2010-10-17 SKL Sucha Beskidzka MLP
73 GOGÓŁ Julia 2008-02-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
74 GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 GONTARZ Magdalena 2006-04-08 RSSiRON Start Radom MAZ
76 GORCZYCA Nikola 2009-06-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 UKS Melo Błonie MAZ
78 GRABOWSKA Arleta 2008-02-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
79 GRUCHOŁA Małgorzata 2008-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
80 GRZEGORCZYK Milena 2007-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
81 GRZELAK Dominika 2008-12-12 MKS Gniezno WLP
82 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
83 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
84 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
85 HASIAK Bianka 2008-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 HAUTT Amelia 2007-12-30 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
87 HONCHAR Anastasiia 2006-12-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
88 HOROWSKA Iga 2008-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
89 HOTEL Natalia 2004-11-25 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 HUK Gabriela 2008-11-10 KS Agros Zamość LBE
91 ILCZUK Weronika 2009-07-24 PUKS Jedynka Łosice MAZ
92 JABŁOŃSKA Natasza 2008-10-13 KS Agros Zamość LBE
93 JAJUS Sonia 2008-12-30 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
94 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
95 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice DOL
96 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
97 JAROSZ Hanna 2007-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
98 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
99 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
100 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
101 KACZYŃSKA Laura 2008-01-28 MKS Unia Hrubieszów LBE
102 KAŁASKA Hanna 2008-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
103 KARCZ Martyna 2007-01-25 KS Prefbet-Sonarol POD
104 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
105 KATA Katarzyna 2011-01-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
106 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
107 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
108 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
109 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
110 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
112 KLESZCZYŃSKA Zuzanna 2008-05-18 KS Wisła Puławy LBE
113 KLUCZEWSKA Wiktoria 2009-06-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 KOBIAŁKA Dominika 2009-07-12 KS Prefbet-Sonarol POD
115 KOCOT Julia 2008-06-03 KS Victoria Trzebinia MLP
116 KOLASA Aleksandra 2007-12-27 PUKS Jedynka Łosice MAZ
117 KONDRACIUK Natalia 2007-02-21 MKL Chełm LBE
118 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
119 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
120 KOSIOREK Oliwia 2011-05-18 KS ADEA Team Gliwice SLK
121 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 KOTOWICZ Nikola 2010-09-29 UKS Kobylanka MLP
123 KOTOWSKA Alicja 2009-04-29 LKS Narew Łomża POD
124 KOWALIK Oliwia 2009-01-01 niest. Lublin LBE
125 KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 LUKS Start Nakło KPO
126 KOZŁOWSKA Roksana 2007-04-12 KS Agros Zamość LBE
127 KRÓL Natalia 2008-12-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
128 KRÓWKA Julia 2011-11-11 UKS Lider Siercza MLP
129 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 MLUKS Tarnów MLP
131 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
132 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
133 KUPIŃSKA Aleksandra 2009-04-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
134 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
135 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
136 KWIATKOWSKA Łucja 2008-06-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
137 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
138 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
139 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
140 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
141 LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
142 LOC Pola 2009-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
143 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
144 LUBAK Kamila 2008-04-21 KS Prefbet-Sonarol POD
145 LUBINA Dagmara 2005-06-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
146 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
147 ŁOPUSZYŃSKA Aleksandra 2008-02-28 MKS Agros Chełm LBE
148 ŁOPUSZYŃSKA Zofia 2009-05-25 MKL Chełm LBE
149 ŁUKASZ Matylda 2009-12-28 LKS Znicz Biłgoraj LBE
150 MAJKUT Julia 2009-01-27 KS Harpagan Tarnobrzeg PDK
151 MAŁEK Julia 2007-01-15 LKS Stal Mielec PDK
152 MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 MKS Iskra Pszczyna SLK
153 MASIAK Agnieszka 2007-07-26 AZS UMCS Lublin LBE
154 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
155 MĘKAL Karolina 2009-12-22 MKS Agros Chełm LBE
156 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
157 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 MIŁOSZEWICZ Wiktoria 2009-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
159 MISIEC Natalia 2003-10-15 MKS Agros Chełm LBE
160 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
161 MLECZAK Julia 2008-05-06 PLKS Gwda Piła WLP
162 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
163 MPOFU Prissy 2001-09-10 TS Start Lublin LBE
164 NARKOWICZ Julia 2010-09-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
165 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
166 NIEDBALSKA Julia 2007-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
167 NIEMCZYK Oliwia 2008-11-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 NIEMIEC Maja 2009-05-05 MKL Chełm LBE
169 NIEZABITOWSKA Izabela 2008-06-26 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
170 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
171 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
172 OLCZYK Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź LDZ
173 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia 2009-03-31 PUKS Jedynka Łosice MAZ
174 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
175 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
176 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
177 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
178 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
179 OSZWA Nina 2003-08-28 MKS Agros Chełm LBE
180 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
181 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
182 PARAFINIUK Klaudia 2009-09-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
183 PĘKALA Julia 2008-06-05 KS Wisła Puławy LBE
184 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
185 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
186 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
187 PIOTROWSKA Iga 2008-02-14 AZS UMCS Lublin LBE
188 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
189 POBUTA Faustyna 2009-04-26 KKB MOSiR Krosno PDK
190 PODLIPNIAK Weronika 2007-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
191 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
192 POLAKOWSKA Klaudia 2008-10-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
193 POPŁAWSKA Maria 2007-04-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 POTERAJ Wanda 2008-06-09 RKS Łódź LDZ
195 RAPA Agnieszka 2008-02-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
196 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
197 RODAK Karolina 2005-05-16 TS Start Lublin LBE
198 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
199 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
200 SADURA Marta 2009-01-29 KS Wisła Puławy LBE
201 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
202 SAŁATA Sara 2010-04-29 MKS Tempo Kęty MLP
203 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
204 SAWICKA Klaudia 2004-09-24 MKS Agros Chełm LBE
205 SEKUŁA Julia 2008-09-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
206 SEMENIUK Ksenia 2011-01-27 KS Wisła Puławy LBE
207 SENDEREK Martyna 2008-06-11 LKS Znicz Biłgoraj LBE
208 SIEK Antonina 2008-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
209 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
210 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
211 SIKORA Tycjana 2008-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
212 SIKORSKA Oliwia 2008-12-06 MCKiS Jaworzno SLK
213 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
214 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
215 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
216 SKARŻYŃSKA Natalia 2009-01-19 KS Podlasie Białystok POD
217 SKIBA Oliwia 2007-05-13 TS Start Lublin LBE
218 SKOBEL Paula 2007-09-18 MKL Chełm LBE
219 SKÓRA Weronika 2008-10-31 KS Agros Zamość LBE
220 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
221 SMORCZEWSKA Pola 2009-11-27 KS Podlasie Białystok POD
222 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
223 SOSZKA Maria 2010-07-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
224 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
225 SROCZYŃSKA Ewa 2012-06-26 KS ADEA Team Gliwice SLK
226 STALMACH Patrycja 2012-03-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
227 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
228 STASZCZUK Amelia 2007-09-28 KS Agros Zamość LBE
229 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
230 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
231 STEC Małgorzata 2009-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
232 STELMACH Oliwia 2009-11-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
233 STELMASZUK Emilia 2009-02-19 MKS Agros Chełm LBE
234 STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
235 STĘPIEŃ Anna 2008-08-23 AZS UMCS Lublin LBE
236 STĘPIEŃ Julia 2010-04-06 AZS UMCS Lublin LBE
237 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
238 STROKOSZ Martyna 2011-04-11 KS ADEA Team Gliwice SLK
239 SUROWIEC Inga 2011-09-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 SUROWIEC Milena 2008-11-13 KB Witar Tarnobrzeg PDK
241 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
242 SZCZĘCH Andżelika 2010-09-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
243 SZEWCZUK Maja 2008-05-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
244 SZOSTAK Nikola 2006-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
245 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
246 SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 AZS UMCS Lublin LBE
247 SZYCKO Karolina 2008-03-24 UKS Czwórka Białystok POD
248 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
249 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 ŚWIESIULSKA Agata 2008-03-02 GKS Wilga Garwolin MAZ
251 ŚWITAJ Marcyjanna 2008-07-30 AZS UMCS Lublin LBE
252 TARASIEWICZ Weronika 2008-05-23 KS Podlasie Białystok POD
253 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
254 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
255 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
256 TRZASKO Alicja 2008-12-12 MMKS Gdańsk POM
257 TYMURA Natalia 2009-01-08 KS Agros Zamość LBE
258 TYTARENKO Karina 2008-08-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
259 ULIKOWSKA Sandra 2009-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
260 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
261 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
262 WACHNA Aleksandra 2009-03-08 KS Agros Zamość LBE
263 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
264 WASILUK Agata 2000-12-07 AZS UMCS Lublin LBE
265 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
266 WEREMCZUK Magdalena 2008-11-02 MKS Agros Chełm LBE
267 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
268 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
269 WIŚNIEWSKA Liliana 2011-04-04 MKS Tempo Kęty MLP
270 WŁODARCZYK Zofia 2008-02-27 AZS UMCS Lublin LBE
271 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
272 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
273 WOJTCZUK Amelia 2008-06-11 PUKS Jedynka Łosice MAZ
274 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
275 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
276 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
277 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
278 WYROSTEK Natalia 2008-02-20 MKS Agros Chełm LBE
279 ZACHARCZUK Kinga 2009-02-11 MKL Chełm LBE
280 ZAGÓRSKA Wiktoria 2009-10-01 MOSM Tychy SLK
281 ZAJĄC Aleksandra 2008-06-21 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
282 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
283 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
284 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
285 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
286 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
287 ZYGARLICKA Karolina 2007-01-27 KS Agros Zamość LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22556591033936sekund