SIMLAT Szymon
2007-05-21
UKL Feniks Świdwin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2008-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
4 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
7 BENECKI Szymon 2011-11-03 MKS Junior Złocieniec ZPO
8 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
9 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
10 BOCIAN Kuba 2008-01-26 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
11 BORZĘCKI Jakub 2008-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
12 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
13 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
14 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
15 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
16 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
18 CHOLEWIŃSKI Dawid 2008-02-29 LKB Rudnik SWK
19 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
20 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
21 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
22 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
23 DĄBKOWSKI Igor 2006-05-30 KL Iskra Białogard ZPO
24 DĄBROWSKI Aleksander 2009-02-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
25 DOPIERAŁA Mateusz 2004-12-26 UKS Mieszko Chojna ZPO
26 DWOJAK Mateusz 2008-07-03 LKB Rudnik SWK
27 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
28 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
29 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
30 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
32 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
33 GĄGOLIŃSKI Przemysław 2009-02-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 GĄSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
35 GÓRA Dominik 2008-02-29 LKB Rudnik SWK
36 GROCHOWALSKI Rafał 1978-12-13 UKL Feniks Świdwin ZPO
37 GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 MKS Olimp Łobez ZPO
38 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
39 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
40 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
41 HAŁUSZKA Mateusz 2009-08-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
42 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
43 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
44 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
45 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
47 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
48 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
49 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
50 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
51 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
52 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
53 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
54 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
55 KOLANEK Michał 2008-03-22 MKS Junior Złocieniec ZPO
56 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
57 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
58 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
59 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
60 KOWALA Michał 2007-12-10 Łączą Nas Góry Zawoja MLP
61 KOWALCZYK Adam 2007-08-14 LKB Rudnik SWK
62 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
63 KOWALCZYK Rafał 2009-02-09 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
64 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
65 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
66 KUJAWA Błażej 2009-06-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
67 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
68 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
69 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
70 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
71 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
72 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
73 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
74 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
75 LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
76 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
77 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
78 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
79 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
80 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
81 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
82 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
83 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
84 MAJER Kacper 2007-05-25 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
85 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
86 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
87 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
88 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
89 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
90 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
91 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
92 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
93 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
94 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
95 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
96 OCALEWSKI Maciej 2009-08-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
98 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
99 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
100 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
101 PADJASEK Jakub 2007-07-31 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
102 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
103 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
104 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
105 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
106 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
107 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
108 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
109 POCHWAŁA Tomasz 2008-09-02 UKS przy ZS Resko ZPO
110 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
111 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
112 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
113 ROSZYK Mikołaj 2008-04-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
114 RUPAR Kajetan 2007-02-14 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
115 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
116 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
117 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
118 SADŁO Franciszek 2010-04-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
119 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
120 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
121 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
122 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
123 SIERPIEŃ Franciszek 2007-07-22 LKB Rudnik SWK
124 SIMLAT Krzysztof 2010-06-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
125 SIMLAT Tomasz 1978-04-13 UKL Feniks Świdwin ZPO
126 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
127 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
128 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
129 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
130 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
131 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
132 SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
133 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
134 SZOSTAK Aleksander 2007-12-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
135 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
136 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
137 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 SZYPOSZYŃSKI Kamil 1978-08-31 UKL Feniks Świdwin ZPO
139 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
140 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
141 ŚWIRTA Filip 2006-08-02 LKB Rudnik SWK
142 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
143 TREBIK Łukasz 2004-08-12 LKS Fenix Słupsk POM
144 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
145 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
146 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
147 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
148 WASILEWSKI Karol 2009-12-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
149 WASZKIEWICZ Maciej 2006-08-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
150 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
151 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
152 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
153 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
154 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
155 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
156 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 WRÓBEL Wiktor 2008-07-28 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
158 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
159 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
161 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
162 ZAWOLSKI Marcel 2009-01-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
163 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
164 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
165 ZGÓRSKI Jakub 2010-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
166 ZIELIŃSKI Krzysztof 2010-10-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
167 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
168 ŻOK Maksymilian 2007-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13328194618225sekund