BIELECKA Maja
2007-12-20
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
4 ANDRZEJCZUK Natasza 2007-06-25 PUKS Jedynka Łosice MAZ
5 ANNONI Fabiana 2007-10-17 MKS Tempo Kęty MLP
6 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
7 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BARABAN Anita 2006-08-06 KS Wisła Puławy LBE
9 BARANOWSKA Aleksandra 2006-02-10 AZS UMCS Lublin LBE
10 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
11 BEDNARZ Aleksandra 2007-01-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
12 BEREDA Zuzanna 2007-02-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
13 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
15 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
16 BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 GUKS Asy Dywity WMZ
17 BORKOWSKA Marta 2008-04-15 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
18 BORKOWSKA Patrycja 2008-12-04 UKS MOSiR Działdowo WMZ
19 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
20 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
21 BRUDKIEWICZ Sandra 2007-09-10 UKS Technik Radom MAZ
22 BRZOZOWSKA Anna 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
23 CHMIELNICKA Amelia 2006-04-21 PUKS Jedynka Łosice MAZ
24 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
25 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
26 CZUBATKA Amelia 2007-08-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
27 DĘBECKA Małgorzata 2008-03-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
28 DŁUSKA Julia 2011-07-28 UKS Technik Radom MAZ
29 DOBROWOLSKA Amelia 2007-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
30 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
31 DOROTNIAK Antonina 2010-12-08 KS Komunalni Sanok PDK
32 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice DOL
33 DUDEK Lena 2009-04-10 Kraków Athletics Team MLP
34 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
35 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
36 DYMEK Andżelika 2006-04-21 UKS Technik Radom MAZ
37 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
38 FILIPIUK Beata 2008-07-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
39 FILIPKOWSKA Alicja 2008-02-28 MKS Pułtusk MAZ
40 FLIS Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
41 FRUŻYŃSKA Weronika 2011-12-08 RLTL Optima Radom MAZ
42 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
43 GEMBAL Małgorzata 2007-10-31 KS Wisła Puławy LBE
44 GIBAS Amelia 2008-10-01 LKS Brzezina Osiek MLP
45 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
46 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
47 GOCHNIO Agata 2007-02-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
48 GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 UKS Technik Radom MAZ
49 GÓRNIKIEWICZ Julia 2007-10-10 MLKL Płock MAZ
50 GÓRSKA Julia 2007-02-10 KS Ciechan Ciechanów MAZ
51 GRACZYK Antonina 2007-10-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 GREGORCZUK Anna 2006-02-05 PUKS Jedynka Łosice MAZ
53 GRUDZINSKA Oliwia 2006-09-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
54 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
55 HERMANOWSKA Zuzanna 2007-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
56 ILCZUK Maja 2008-07-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
57 JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 MLKL Płock MAZ
58 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
59 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
60 JAKUBOWSKA Wiktoria 2008-07-02 OKS Skra Warszawa MAZ
61 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
62 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
63 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
64 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
65 JAWORSKA Emilia 2007-08-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
66 JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 2007-06-08 UKS Technik Radom MAZ
67 JURGIEL Nikola 2008-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
68 JURSKA Natalia 2008-11-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
69 KALINOWSKA Izabela 2008-02-27 MKS Pułtusk MAZ
70 KANDERSKA Zuzanna 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
71 KANIA Oliwia 2007-09-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
72 KAROL Blanka 2007-11-03 KS Zawkrze Mława MAZ
73 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
74 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
75 KĘPOWICZ Weronika 2007-11-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
76 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
77 KIEDRZYŃSKA Tola 2009-01-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
78 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
79 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
80 KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 LUKS Start Nakło KPO
81 KOŁODZIEJSKA Karolina 2008-06-23 LKS Lubawa WMZ
82 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa WMZ
83 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL Optima Radom MAZ
84 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
85 KONSTANCIUK Aleksandra 2007-06-29 KS Podlasie Białystok POD
86 KORPALSKA Weronika 2007-04-11 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
87 KORWEK Lena 2009-12-15 UKS Vis Skierniewice LDZ
88 KOSMATKA Maja 2007-02-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
89 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
90 KOVALENKO Sofiia 2008-08-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
91 KOWALSKA Zuzanna 2008-04-13 MKS Pułtusk MAZ
92 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
93 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
94 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
95 KRÓL Diana 2006-02-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
96 KRZANOWSKA Julia 2008-03-25 KS Komunalni Sanok PDK
97 KRZEMIŃSKA Maja 2005-06-23 MLKL Płock MAZ
98 KRZYWICKA Maja 2007-06-21 MKL Chełm LBE
99 KUBICZ Marcelina 2007-01-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
101 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
102 KULIGOWSKA Zuzanna 2006-03-08 UKS Technik Radom MAZ
103 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
104 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 LEMANOWICZ Oliwia 2006-07-21 KS Ciechan Ciechanów MAZ
106 LEWANDOWSKA Nikola 2009-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
107 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
109 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
110 ŁAWICKA Natalia 2007-05-10 MLKL Płock MAZ
111 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
112 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 AML Słupsk POM
113 MACIEJEWSKA Antonina 2007-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
116 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
117 MĄDRO Maria 2010-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
118 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk POM
119 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
120 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk POM
121 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
122 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
123 MRÓZ Natalia 2004-10-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 NADSTAWNA Maria 2008-09-01 UKS Otrębusy MAZ
125 NAKLICKA Izabela 2006-11-14 KS Agros Zamość LBE
126 NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 KM Aktywni Sochaczew MAZ
127 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa WMZ
128 NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 KM Aktywni Sochaczew MAZ
129 NIEZGODA Iga 2009-09-09 LUKS Boguszyce LDZ
130 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
131 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
132 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
133 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
134 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
135 NOWAKOWSKA Patrycja 2007-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
136 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
137 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
138 OGORZAŁEK Izabela 2008-02-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
139 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
140 OPAŁKA Kinga 2008-07-13 KKL Stal Stalowa Wola PDK
141 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
142 PACIOREK Anastazja 2008-01-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
143 PIECHOTA Antonina 2008-08-04 RLTL Optima Radom MAZ
144 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk WMZ
145 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
146 PŁATOS Dominika 2008-11-09 UKS Technik Radom MAZ
147 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 POREMBNA Zuzanna 2007-12-26 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
149 PÓŁTORZYCKA Natalia 2007-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
151 RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
152 RAMS Milena 2007-08-10 LKS Lubawa WMZ
153 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
154 ROSZKOWSKA Olga 2006-01-07 UKS Czwórka Białystok POD
155 ROWIŃSKA Iga 2007-10-24 UKS Młodzik Warszawa MAZ
156 RUSIN Michalina 2009-06-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
157 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
158 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa WMZ
159 SADEK Nina 2007-09-24 RKL Kusy Rokietnica WLP
160 SADOWSKA Zuzanna 2008-03-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
161 SAŁDAN Milena 2008-04-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
162 SEWERYN Kinga 2007-07-18 RLTL Optima Radom MAZ
163 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
164 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
165 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
166 SOBOLEWSKA Natalia 2005-04-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 SOWA Daria 2008-06-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
169 STAŃCZYK Julia 2005-08-14 RLTL Optima Radom MAZ
170 STASIUK Zuzanna 2008-08-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
171 STELMACH Oliwia 2009-11-24 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
172 STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
173 STRZAŁKA Kamila 2009-07-30 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
174 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 SZLĘDAK Klara 2009-10-31 KS Wisła Puławy LBE
176 SZUMIEC Alicja 2007-05-22 PUKS Jedynka Łosice MAZ
177 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
178 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
179 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
180 SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
181 SZYMAŃSKA Hanna 2007-01-30 MKS Syrena Warszawa MAZ
182 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
183 TUCHARZ Weronika 2008-07-09 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
184 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
185 URBAŃSKA Julia 2009-02-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
186 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 WASILUK Zuzanna 2006-02-24 PUKS Jedynka Łosice MAZ
188 WAŚNIEWSKA Zofia 2007-12-17 RLTL Optima Radom MAZ
189 WĄSIEL Zuzanna 2008-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
190 WIERZBICKA Lena 2011-03-07 RLTL Optima Radom MAZ
191 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
192 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
193 WŁODARCZYK Blanka 2009-06-23 LUKS Boguszyce LDZ
194 WŁOSZEK Aleksandra 2009-03-17 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
195 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
196 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
197 ŻELAZKO Oliwia 2009-07-21 KKL Stal Stalowa Wola PDK
198 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.295166015625sekund