JAKUBIAK Paulina
2007-06-21
UKS LA Basket Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Nadia 2007-06-30 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
5 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
6 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
7 ATTALIOTI Sofia 2006-11-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
8 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
9 BAGIŃSKA Maja 2004-05-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
10 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
11 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
13 BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 UKS MTE Milanówek MAZ
14 BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 MKS Agros Chełm LBE
15 BARTOSIK Alicja 2007-03-12 OKS Skra Warszawa MAZ
16 BECZAK Alicja 2008-10-31 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
17 BELNIAK Aleksandra 2009-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
18 BEREDA Zuzanna 2007-02-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
19 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
23 BIERNAT Alicja 2007-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
24 BŁUŚ Hanna 2008-06-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
25 BOBRYK Julita 2008-07-26 PUKS Jedynka Łosice MAZ
26 BORKOWSKA Marta 2008-04-15 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
27 BRODOWSKA Zuzanna 2010-07-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
28 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
29 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
30 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 BUCZYŃSKA Maja 2007-06-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
32 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 BUTSCHER Celina 2008-06-20 OKS Skra Warszawa MAZ
34 CEGLARZ Maja 2012-08-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
35 CHALABA Julia 2006-07-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
36 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
37 CHMIEL Paulina 2004-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
38 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
39 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
40 CHROMIŃSKA Angelika 2007-01-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
41 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
42 CIELEBĄK Julia 2007-02-11 UKS Falenica Warszawa MAZ
43 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
44 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
45 CYGULSKA Joanna 2010-06-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 CZECH Nelly 2007-09-04 MKS Pułtusk MAZ
48 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
49 CZYKWIN Martyna 2008-10-10 MKS Syrena Warszawa MAZ
50 DAMSZEL Antonina 2010-01-21 MUKL Brodnica KPO
51 DANISZEWSKA Anna 2007-04-12 BKS Wataha Warszawa MAZ
52 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
53 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
54 DĘBOWSKA Zuzanna 2007-01-19 OKS Skra Warszawa MAZ
55 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
56 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
57 DOMAGAŁA Joanna 2006-11-22 UKS Azymut Pabianice LDZ
58 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
59 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
60 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
61 DRANIAK Paulina 2007-05-08 UKS MTE Milanówek MAZ
62 DRZEWIEC Milena 2009-09-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
63 DUBAN Justyna 2007-08-19 KS Czempion Warszawa MAZ
64 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 DUDA Daria 2010-03-15 UKS Filipides Teresin MAZ
66 DUKACZEWSKA Róża 2008-07-22 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
67 DULKOWSKA Klara 2010-06-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
68 DWOJAK Natalia 2007-02-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
69 DYMIŃSKA Zuzanna 2006-02-21 UKS Melo Błonie MAZ
70 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
71 DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
72 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
73 DZYR Zofia 2007-12-28 OKS Skra Warszawa MAZ
74 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 FIGURA Marta 2008-10-01 UKL Olimpijczyk 112 Warszawa MAZ
76 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
77 FLORCZUK Malwina 2007-04-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
78 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
79 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
80 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
81 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
82 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
84 GARBACZEWSKA Urszula 2008-02-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
85 GĄSIEWSKA Julia 2006-09-22 MKS Pułtusk MAZ
86 GIBAS Wiktoria 2007-06-04 UKS Orzełki Warszawa MAZ
87 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
88 GOGÓŁ Julia 2008-02-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
89 GOLEC Zofia 2007-01-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
90 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
91 GOLON Patrycja 2007-02-17 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
92 GONTARZ Magdalena 2006-04-08 RSSiRON Start Radom MAZ
93 GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 UKS Orzełki Warszawa MAZ
94 GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 UKS Melo Błonie MAZ
95 GÓRNIKIEWICZ Julia 2007-10-10 MLKL Płock MAZ
96 GRACZYK Antonina 2007-10-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
97 GRASZEK Wiktoria 2008-04-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
98 GURBSKA Edyta 2006-02-10 LKS Osuchów MAZ
99 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
100 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
101 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
102 HERMANOWSKA Zuzanna 2007-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 HNATCZUK Julia 2006-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
105 HOTEL Natalia 2004-11-25 UKS LA Basket Warszawa MAZ
106 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
107 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
108 ILCZUK Weronika 2009-07-24 PUKS Jedynka Łosice MAZ
109 IRCHA Diana 2002-08-20 KS Wisła Puławy LBE
110 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
111 JABŁOŃSKA Natasza 2008-10-13 KS Agros Zamość LBE
112 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
113 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
114 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
115 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
116 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
117 JAMROZ Lena 2007-01-06 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
118 JANAS Marianna 2008-06-26 KS Czempion Warszawa MAZ
119 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
120 JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 MKS Syrena Warszawa MAZ
121 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
122 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
123 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 JASIŃSKA Maja 2007-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
126 JAWORSKA Katarzyna 2009-02-25 MKS Pułtusk MAZ
127 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
128 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
130 JĘDRZEJEWSKA Dominika 2007-04-16 MKS Pułtusk MAZ
131 JÓŹWICKA Hanna 2008-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
132 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 JUSZCZUK Zuzanna 2010-05-21 PUKS Jedynka Łosice MAZ
134 KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
135 KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
136 KAMASZEWSKA Karolina 2007-06-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
137 KAMIŃSKA Natalia 2008-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
138 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
139 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
140 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
141 KARABELA Blanka 2008-10-31 MKL Jurand Szczytno WMZ
142 KAROL Blanka 2007-11-03 KS Zawkrze Mława MAZ
143 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
144 KARYŚ Hanna 2010-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
145 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
146 KAŹMIERCZYK Alicja 2010-08-17 MUKL Brodnica KPO
147 KAŹMIERSKA Kaja 2008-07-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
148 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
149 KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 GKS Start Długołęka DOL
151 KICIŃSKA Amanda 2007-07-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
152 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
154 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana 2007-06-30 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
157 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
158 KOBYLARCZYK Klara 2006-11-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
159 KOCHAŃSKA Marta 2007-11-21 KM Aktywni Sochaczew MAZ
160 KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 MKS Agros Chełm LBE
161 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
162 KOLASA Aleksandra 2007-12-27 PUKS Jedynka Łosice MAZ
163 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 KOŁTUN Nikola 2008-09-07 RLTL Optima Radom MAZ
165 KONDRACIUK Natalia 2007-02-21 MKL Chełm LBE
166 KOPEĆ Letycja 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
167 KOPEĆ Liwia 2008-04-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
168 KOPROWSKA Maja 2008-10-17 OKS Skra Warszawa MAZ
169 KORNACKA Kinga 2007-10-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 KORPALSKA Weronika 2007-04-11 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
171 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
172 KOSAK Julia 2009-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
173 KOSIŃSKA Matylda 2010-02-03 MMKS Gdańsk POM
174 KOSSON Barbara 2008-05-29 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
175 KOT Justyna 2007-02-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
176 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
177 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
178 KOWALSKA Nikola 2008-01-01 MKS Pułtusk MAZ
179 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
180 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
181 KOŻUCHOWSKA Małgorzata 2008-01-02 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
182 KRACZEK Kalina 2011-01-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
183 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
184 KRUSZEWSKA Barbara 2007-06-18 OKS Skra Warszawa MAZ
185 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
186 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
187 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
188 KRZYWDZIŃSKA Agata 1994-05-18 MKL Toruń KPO
189 KUBALAK Karolina 2008-10-25 OKS Skra Warszawa MAZ
190 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
191 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
192 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
193 KULESZA Martyna 2012-05-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
194 KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 ULKS Skoczek Pogórze POM
195 KUPIŃSKA Aleksandra 2009-04-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
196 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
197 KUSIŃSKA Julia 2008-01-07 GKS Wilga Garwolin MAZ
198 KUTKOWSKA Nikola 2007-06-24 RLTL Optima Radom MAZ
199 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
200 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
201 KWIATKOWSKA Łucja 2008-06-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
202 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
203 LECHOWICZ Emilia 2012-05-15 KKL Kielce SWK
204 LELEŃ Oliwia 2006-10-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
205 LESZCZYŃSKA Agata 2007-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
206 LESZCZYŃSKA Zuzanna 2011-12-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
207 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin ZPO
208 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
209 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
211 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
212 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
213 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
214 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
215 ŁAWICKA Natalia 2007-05-10 MLKL Płock MAZ
216 ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 UKS Orzełki Warszawa MAZ
217 ŁOPUSZYŃSKA Aleksandra 2008-02-28 MKS Agros Chełm LBE
218 ŁUCZAK Iga 2005-01-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
219 ŁUKASIEWICZ Maja 2007-03-17 UKS Olimp Kozienice MAZ
220 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
221 MADZIAR Nadia 2011-01-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
222 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
223 MAGDZIARZ Oliwia 2008-12-14 UKS Vis Skierniewice LDZ
224 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
225 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
226 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
227 MARCIŃCZYK Martyna 2007-10-18 OKS Skra Warszawa MAZ
228 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
229 MAREK Justyna 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
230 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
231 MASIAK Agnieszka 2007-07-26 AZS UMCS Lublin LBE
232 MATUSZEWSKA Amelia 2007-09-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
233 MATUZNA Anastasiia 2003-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
234 MIAZEK Kaja 2010-01-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
235 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
236 MIERZEJEWSKA Michalina 2008-11-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
237 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
238 MISIEC Natalia 2003-10-15 MKS Agros Chełm LBE
239 MISIUKIEWICZ Marta 2008-12-01 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa MAZ
240 MISZTAL Justyna 2006-08-08 RLTL Optima Radom MAZ
241 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
242 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
243 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
244 MOSZCZYŃSKA Julia 2004-09-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
245 MPOFU Prissy 2001-09-10 TS Start Lublin LBE
246 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
247 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
248 MURAŃSKA Marcelina 2008-02-19 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
249 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
250 NAWROCKA Zofia 2008-11-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
251 NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 UKS MTE Milanówek MAZ
252 NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
253 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
254 NOWAK Anna 2010-07-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
255 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
256 NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 UKS MTE Milanówek MAZ
257 NOWAKOWSKA Patrycja 2007-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
258 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
259 OBRĘPALSKA Amelia 2007-05-31 PUKS Jedynka Łosice MAZ
260 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
261 OKUPNIK Zofia 2005-09-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
262 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
263 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
264 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia 2009-03-31 PUKS Jedynka Łosice MAZ
265 OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Akademia Biegowa Kartuzy POM
266 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
267 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
268 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
269 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
270 OWCZAREK Lena 2010-03-10 UKS Czempion Bełchatów LDZ
271 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
272 PANASIUK Justyna 2003-05-27 UKS Otrębusy MAZ
273 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
274 PARZYSZEK Maria 2008-11-26 UKS Gepard Warszawa MAZ
275 PAWLAK Adrianna 2008-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
276 PAWŁOWSKA Helena 2007-03-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
277 PEKRÓL Zuzanna 2008-04-07 MUKS Płock MAZ
278 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
279 PEZACKA Zuzanna 2007-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
280 PĘKALA Julia 2008-06-05 KS Wisła Puławy LBE
281 PIASECKA Hanna 2007-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
282 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
283 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
284 PIERŚCIŃSKA Julia 2006-05-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
285 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
286 PIOTRKOWSKA Oliwia 2006-04-21 KS Zawkrze Mława MAZ
287 PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
288 PIWKO Oliwia 2013-02-15 UKS LA Basket Warszawa MAZ
289 PLUTECKA Antonina 2008-07-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
290 PŁOCKA Milena 2010-06-07 LKS Koluszki LDZ
291 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
292 PŁOSZAJ Małgorzata 2006-04-09 UKS Otrębusy MAZ
293 PODLASIEWSKA Joanna 2007-09-11 MKS Pułtusk MAZ
294 PODLIPNIAK Weronika 2007-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
295 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
296 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 POREMBNA Zuzanna 2007-12-26 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
298 PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 MUKS Płock MAZ
299 PRZYBYŁOWSKA Blanka 2007-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
300 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKS Agros Chełm LBE
301 PUSTOŁA Aleksandra 2008-02-22 Akademia Sportu Otwock MAZ
302 PYSKŁO Julia 2008-01-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
303 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
304 RAMA Pola 2008-03-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
305 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
306 REJENT Lena 2007-10-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
307 ROGUSKA Pola 2008-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 ROGUSKA Roksana 2008-09-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
309 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
310 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
311 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
312 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
313 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
314 SADOWSKA Julia 2007-03-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
315 SADURA Marta 2009-01-29 KS Wisła Puławy LBE
316 SALWA Nina 2008-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
317 SAŁEK Alicja 2012-01-06 RLTL Optima Radom MAZ
318 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
319 SIEPAK Julia 2008-08-13 MLKS Sokół Lubin DOL
320 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
321 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
322 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
323 SKIBICKA Weronika 2000-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
324 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
325 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
326 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
327 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WMZ
328 SKUPIŃSKA Maria 2007-08-27 RKS Łódź LDZ
329 SŁADEK Faustyna 2007-08-25 OKS Skra Warszawa MAZ
330 SŁOWIŃSKA Julia 2002-04-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
331 SMOLIŃSKA Daria 2010-04-24 GKS Start Długołęka DOL
332 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
333 SOBOLEWSKA Natalia 2005-04-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
334 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
335 SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
336 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
337 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
338 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
339 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość LBE
340 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
341 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
342 STEFAŃSKA Marika 2007-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
343 STELMASZUK Emilia 2009-02-19 MKS Agros Chełm LBE
344 STOSIO Julia 2010-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
345 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
346 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
347 SUGIER Laura 2007-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
348 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
349 SZAROTA Maja 2007-10-10 RK Athletics Warszawa MAZ
350 SZAUER Julia 2007-08-09 LKS Lubawa WMZ
351 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
352 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
353 SZCZEŚNIAK Maria 2007-08-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
354 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
355 SZOSTAK Nikola 2006-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
356 SZRAJNER Łucja 2005-02-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
357 SZUKIEŁOWICZ Maja 2008-06-17 UKS Flop Wilkasy WMZ
358 SZULC Natalia 2008-11-24 RKS Łódź LDZ
359 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
360 SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
361 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
362 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
363 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
364 ŚWIERCZ Martyna 2004-10-18 UKS Dąb Suchy Las WLP
365 ŚWIESIULSKA Agata 2008-03-02 GKS Wilga Garwolin MAZ
366 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
367 ŚWISTOWSKA Elena 2011-06-10 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
368 TARAS Kalina 2009-05-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
369 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
370 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
371 TOKARSKA Alicja 2006-08-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
372 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
373 TYC Marianna 2006-05-06 UKS Otrębusy MAZ
374 TYMOSZCZUK Maja 2008-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
375 UCHMAŃSKA Anna 2011-09-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
376 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
377 URBAN Adrianna 2008-04-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
378 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
379 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
380 URBAŃCZYK Maria 2007-08-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
381 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
382 VAKULENKO Varvara 2007-04-09 UKS Kusy Warszawa MAZ
383 WACHOL Julia 2007-08-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
384 WANDEL Victoria 2006-04-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
385 WARCHOŁ Beata 1998-01-20 UKS Orlik Pionki MAZ
386 WARECKA Ewa 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
387 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
388 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
389 WASILEWSKA Michalina 2008-12-27 AZS Łódź LDZ
390 WAŻNY Maria 2008-09-09 UKS Otrębusy MAZ
391 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
392 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
393 WIECZORKOWSKA Antonina 2011-09-27 RKS Łódź LDZ
394 WIERZCHOWSKA Dominika 2007-03-27 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
395 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
396 WIEŚNIAK Zuzanna 2007-07-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
397 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
398 WIĘCEK Zofia 2007-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
399 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
400 WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 KS Wisła Puławy LBE
401 WILCZYŃSKA Julia 2004-04-26 MKS Pułtusk MAZ
402 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
403 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
404 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
405 WIŚNIEWSKA Magdalena 2006-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
406 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
407 WŁOCZEWSKA Pola 2008-02-04 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
408 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
409 WŁODARSKA Zuzanna 2007-10-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
410 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
411 WOJTCZUK Amelia 2008-06-11 PUKS Jedynka Łosice MAZ
412 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
413 WOŁOSZCZAK Emilia 2007-02-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
414 WOŹNIAK Michalina 2011-03-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
415 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
416 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
417 WÓJCIK Natalia 2006-07-26 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
418 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
419 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
420 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
421 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
422 WYSOCKA Oliwia 2004-04-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
423 YAKUKHNO Hanna 2005-04-03 KS Prefbet-Sonarol POD
424 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
425 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
426 ZAJĄC Emilia 2007-02-16 Akademia Sportu Otwock MAZ
427 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
428 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
429 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
430 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
431 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
432 ZIĘBA Nikola 2010-01-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
433 ZIÓŁKOWSKA Kamila 2011-08-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
434 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
435 ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
436 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
437 ŻUREK Marzena 2007-05-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
438 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.54270315170288sekund