WALECKI Jakub
2005-08-20
WLKS Nowe Iganie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
2 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
3 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
4 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
5 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
6 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
8 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
9 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
10 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
11 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
12 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
13 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
14 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
15 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
16 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
17 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
18 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
19 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
20 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
21 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
22 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
23 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
24 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
25 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
26 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
27 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
28 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
30 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
31 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
32 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
33 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
34 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
36 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
37 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
38 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
39 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
40 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
41 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
42 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
43 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
44 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
46 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
47 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
48 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
49 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
52 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
53 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
54 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
55 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
56 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
57 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
58 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
59 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
60 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
62 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
63 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
64 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12062001228333sekund