ŁAKOMY Jan
2007-04-17
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
4 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
5 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
6 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
7 BARAN Maciej 2006-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BARTUSEK Patryk 2009-07-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
9 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
10 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
11 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
12 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
13 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
15 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
17 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CEPIL Maciej 2008-05-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
19 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 SAS AZS AWF Kraków MLP
20 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics WMZ
21 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
22 CZECH Tymon 2010-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
23 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
24 DANHOFER Krzysztof 1981-01-25 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
25 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
26 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
27 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
28 DRZYZGIEWICZ Dariusz 2008-07-05 LKS Brzezina Osiek MLP
29 DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań WLP
30 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
31 DUTKA Szymon 2005-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
34 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 FUCHS Bartłomiej 2010-02-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
37 GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15 UKS Sokół Zator MLP
38 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
39 GOŁDA Igor 2007-12-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
41 GRABARZ Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
42 GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
43 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
44 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
45 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 GUZIK Rafał 2008-01-16 SAS AZS AWF Kraków MLP
47 GWIZDAK Filip 2004-12-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
49 KALETA Adam 2007-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
50 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
51 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
52 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
53 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
56 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
57 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
58 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
59 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
60 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
61 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
62 KOZAK Jan 2009-11-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
63 KOŹLIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
64 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
66 KULIŃSKI Igor 2006-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
67 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
68 KUTA Mateusz 2007-01-21 MLUKS Tarnów MLP
69 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
71 LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
72 LEŚNIOWSKI Piotr 2007-06-21 LKS Stal Mielec PDK
73 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
75 LIPSKI Franciszek 2009-06-21 MCKiS Jaworzno SLK
76 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
77 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
78 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
79 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
80 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
81 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
82 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
83 MALINOWSKI Antoni 2008-09-11 SAS AZS AWF Kraków MLP
84 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
85 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
86 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
87 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
88 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
90 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
91 MUCHA Michał 2008-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
92 MUSIAŁ Kacper 2001-07-10 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
93 MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
94 NAWROCKI Wojciech 2008-01-21 KKL Stal Stalowa Wola PDK
95 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
96 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
98 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
99 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
100 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
101 PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 KS Victoria Trzebinia MLP
102 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
103 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
104 PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów SLK
105 PIĘTAL Kamil 2007-05-27 LKS Stal Mielec PDK
106 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
107 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 SAS AZS AWF Kraków MLP
108 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
109 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
110 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
111 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
112 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 BOSiR Barcin KPO
113 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
115 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
116 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
117 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
118 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
119 SIUDA Mateusz 2007-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
120 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
122 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
123 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
125 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
126 STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
127 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
128 SZELĄG Mikołaj 2007-01-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
129 SZOPNIEWSKI Jacek 2009-06-02 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
130 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
131 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
132 SZUMILAS Piotr 2007-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
133 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 ŚMIELAK Marceli 2006-01-02 UKS Jedynka Reda POM
135 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
136 TENDELSKI Kacper 2003-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
138 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
139 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
140 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
142 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
143 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
144 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
146 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
147 WILK Mariusz 2007-01-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
148 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
149 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
150 WITUSIK Krystian 2004-08-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
151 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
152 WOJDA Kajetan 2008-07-19 SAS AZS AWF Kraków MLP
153 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
154 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
155 WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 SKS Kusy Kraków MLP
156 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
157 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
158 WRZAL Jakub 2006-07-31 MKS-MOS Katowice SLK
159 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
160 ZARZYCZNY Bartłomiej 2008-03-17 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
161 ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
162 ZDEBSKI Karol 2008-10-25 SKS Kusy Kraków MLP
163 ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
164 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
165 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
166 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
167 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35983896255493sekund