LAMPA Jerzy
2007-01-12
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYN Bartosz
2007-06-13
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Dariusz
2007-02-19
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BˇK Szymon
2007-07-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BŁAHUCIAK Dawid
2006-03-24
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRUSIK Bartosz
2007-02-02
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUŁA¦ Piotr
2007-10-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BZDYL Kamil
2007-10-14
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUDEK Maksymilian
2006-09-08
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DYBA¦ Arkadiusz
2006-05-23
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DYBA¦ Wojciech
2007-03-10
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DYJAK Krystian
2006-07-24
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FILIPEK Piotr
2006-01-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FRANCZYK Karol
2007-05-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FURTAK Jakub
2007-12-06
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FUSIARA Kamil
2006-08-16
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GAŁUSZKA Krzysztof
2007-02-15
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GARA Dominik
2007-10-29
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAWˇD Jakub
2005-01-09
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GˇDEK Tomasz
2007-08-13
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GRZYB Oskar
2007-08-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GUGUŁA Radosław
2008-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JˇTYKA Mateusz
2008-09-08
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KAMIŃSKI Jakub
2006-07-04
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KANTYKA Kacper
2007-07-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAŃTOR Miłosz
2007-03-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KIEŁTYKA Paweł
2007-10-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOMARSKI Sylwester
2008-01-13
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOPEĆ Jakub
2007-04-08
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOPEĆ Jan
2007-10-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOWALCZYK Radosław
2007-04-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KOZIOŁ Karol
2006-01-30
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KULESZA Jakub
2006-02-05
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KU¬MA Kacper
2007-03-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MARCINKOWSKI Filip
2008-02-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MIERCZYŃSKI Michał
2007-01-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
NAJDER Bartłomiej
2006-02-02
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
NIEZABITOWSKI Jan
2005-10-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OKRZESIK Paweł
2007-09-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PRAJSNAR Mikołaj
2007-09-25
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
RYDZIK Kamil
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
RYDZIK Piotr
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SALWA Mateusz
2005-01-04
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
SKORUT Oskar
2007-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
STOPA Jakub
2007-08-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
SYNOWIEC Łukasz
2007-11-28
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SZEWCZYK Karol
2007-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
¦CIERANKA Mateusz
2008-07-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WIKTOR Patryk
2008-09-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WILUSZ Bartłomiej
2007-04-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik