GULBINOWICZ Antoni
2007-03-06
UKS Barnim Goleniów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2008-01-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
4 BABIARZ Robert 2006-04-08 KS Stal Pleszew WLP
5 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 BARAN Krzysztof 1985-05-04 MKS Junior Złocieniec ZPO
8 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
9 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
10 BENECKI Szymon 2011-11-03 MKS Junior Złocieniec ZPO
11 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
12 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
13 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
14 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
15 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
16 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
17 BOREK Krzysztof 1979-03-07 MKS Junior Złocieniec ZPO
18 BORZĘCKI Jakub 2008-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
19 BOSAK Mateusz 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
20 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
21 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
22 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
23 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
24 BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 RAZ Szczecin ZPO
25 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 CHABRASZEWSKI Wiesław 1968-01-10 niest. Szczecin ZPO
27 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
28 CHRUŚCIEL Filip 2007-04-23 SKS Unia Swarzędz WLP
29 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
30 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
31 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
32 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
33 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
34 DĄBKOWSKI Igor 2006-05-30 KL Iskra Białogard ZPO
35 DĄBROWSKI Aleksander 2009-02-04 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
36 DONAKIEWICZ Robert 2004-11-24 KB Dziesiątka Białogard ZPO
37 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
38 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
39 DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
40 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
41 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
43 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
44 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 7PRO Team Szczecinek ZPO
45 GASEK Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin ZPO
46 GĄGOLIŃSKI Przemysław 2009-02-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
47 GIL Gracjan 2005-04-06 niest. Szczecin ZPO
48 GLAPA Piotr 2008-02-01 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
49 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
50 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
51 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
52 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
53 GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 MKS Olimp Łobez ZPO
54 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
55 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
56 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
57 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
58 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
59 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
61 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
62 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
63 JASTRZĘBSKI Mateusz 1996-01-01 Gimnazjum 2 Goleniów ZPO
64 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
65 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
66 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
67 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
68 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
69 KARPOWICZ Wiktor 2007-08-17 PLKS Gwda Piła WLP
70 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
71 KASPRZAK Szymon 2007-03-20 UKS 12 Kalisz WLP
72 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
73 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
74 KOKOSZYŃSKI Antoni 2007-12-27 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 KOLANEK Michał 2008-03-22 MKS Junior Złocieniec ZPO
76 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 KOPCEWICZ Robert 1966-01-01 niest. Szczecin ZPO
78 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
79 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
80 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
82 KOWALCZYK Rafał 2009-02-09 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
83 KOWALIK Daniel 2003-02-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
84 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
85 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
86 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
87 KRAWCZAK Maciej 2008-06-29 MKL Szczecin ZPO
88 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
89 KUJAWA Błażej 2009-06-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
90 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
92 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
93 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
94 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
95 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
96 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
97 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
98 LANGNER Jan 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
99 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
100 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
101 LEWANDOWSKI Bartłomiej 2007-05-23 LUKS Boguszyce LDZ
102 LICHNEROWICZ Olgierd 2007-05-01 OLA Dolnośląskie DOL
103 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
104 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
105 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
106 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
107 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
108 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
109 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
110 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
111 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
112 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
113 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
114 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
115 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
116 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
117 MIKOŁAJCZYK Jakub 2008-09-26 PZS Gontyniec Chodzież WLP
118 MISARKO Maciej 2004-06-20 MKL Szczecin ZPO
119 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
120 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
121 NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
122 NAWROCKI Filip 2006-01-16 LUKS Orkan Września WLP
123 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
124 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
125 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
126 NOWAK Witold 2007-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
127 OCALEWSKI Maciej 2009-08-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
128 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
129 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
130 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
131 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
132 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
133 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
134 PEKRUL Stanisław 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
135 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
136 PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
137 PIASECKI Rafał 2008-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
138 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
139 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
140 PIETRUSZKA Paweł 2002-03-22 MKL Szczecin ZPO
141 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
142 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
143 PIOTROWSKI Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin ZPO
144 PLEJZNEROWSKI Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock MAZ
145 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
146 POKORSKI-STOHN Daniel 2005-08-16 RAZ Szczecin ZPO
147 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
148 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
149 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
150 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
151 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 SADŁO Franciszek 2010-04-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
153 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
154 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
155 SANECKI Oliwier 2007-11-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
156 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
158 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
159 SIMLAT Krzysztof 2010-06-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
160 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
161 SIURDYNA Robert 2009-01-17 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
162 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
163 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
164 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
165 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
166 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
167 STASIAK Cyprian 2006-06-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
168 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
169 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
170 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
171 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
172 SZOSTAK Aleksander 2007-12-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
173 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
174 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
175 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
176 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
177 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
178 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
179 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
180 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
181 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
182 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
183 VOGT Igor 2007-07-13 MKL Jarocin WLP
184 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
185 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
186 WASILEWSKI Karol 2009-12-15 MKS Hermes Gryfino ZPO
187 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
188 WESTFAL Jacek 1973-02-08 MKL Szczecin ZPO
189 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
190 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
191 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
192 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
194 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
195 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
196 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
197 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
198 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
199 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
200 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
201 ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 UKL Ósemka Police ZPO
202 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
203 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 ZAWOLSKI Marcel 2009-01-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
205 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
206 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
207 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
208 ZGÓRSKI Jakub 2010-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
209 ZIELIŃSKI Krzysztof 2010-10-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
210 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
211 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
212 ŻOK Maksymilian 2007-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23161697387695sekund