WOJTASZEK Piotr
2007-08-09
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
4 ARRAS Francesco 2007-10-09 RK Athletics Warszawa MAZ
5 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
9 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
10 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamość LBE
11 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
12 BĄK Wojtek 2007-09-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
13 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
15 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
16 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
17 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
18 BOSAK Mateusz 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
19 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
20 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
21 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
22 CHATALSKI Szymon 2007-07-23 KS Agros Zamość LBE
23 CHOJNOWSKI Dawid 2007-05-16 KS Prefbet-Sonarol POD
24 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
25 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
26 CIEŚLIK Mateusz 2008-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
27 CIĘSZCZYK Tomasz 2007-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
28 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
29 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
30 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
31 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
32 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
33 CZĘŚCIK Przemysław 2007-02-20 KS Agros Zamość LBE
34 CZYSZKOWSKI Igor 2006-02-06 KS Agros Zamość LBE
35 ĆWIKŁA Karol 2008-09-14 LKS Znicz Biłgoraj LBE
36 DANECKI Michał 2007-01-29 AZS Łódź LDZ
37 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
38 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 DOROCHOWICZ Bartosz 2007-10-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
40 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 DYSZEWSKI Paweł 2008-01-01 niest. Lublin LBE
42 FALKIEWICZ Piotr 2008-02-27 OLA Lubelskie LBE
43 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 FOLUSZ Mikołaj 2007-11-26 MKS Agros Chełm LBE
45 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
46 GŁOWACZEWSKI Amadeusz 2008-07-09 KS Agros Zamość LBE
47 GMITRZUK Marcel 2008-10-06 KS Agros Zamość LBE
48 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 GOŁOŚ Dawid 2008-04-15 KS Polesie Urszulin LBE
50 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
51 GROCHOWSKI Michał 2008-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
52 GROMADZKI Dawid 2008-08-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
54 GRZESZCZUK Mateusz 2008-01-01 niest. Lublin LBE
55 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
56 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
57 HABERSKI Patryk 2006-09-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 IŁENDO Jakub 2008-06-25 KS Podlasie Białystok POD
59 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
60 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
61 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
63 JUNG Sebastian 2007-10-12 KS Polesie Urszulin LBE
64 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
65 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
66 KARWOWSKI Jakub 2007-02-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 KASAK Adam 2008-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
68 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
69 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
70 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
72 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
73 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
74 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
75 KONDRACIUK Andrzej 2006-02-03 MKS Juvenia Białystok POD
76 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
77 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
78 KOSZAŁKA Jakub 2007-01-01 niest. Lublin LBE
79 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
80 KOWALSKI Rafał 2007-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
81 KOZIOŁ Kamil 2007-03-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
82 KRET Adam 2007-01-01 niest. Lublin LBE
83 KRÓLIKOWSKI Adam 2006-12-24 KS Agros Zamość LBE
84 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
85 KULESZA Maciej 2007-07-24 KS Prefbet-Sonarol POD
86 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
87 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
88 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
89 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
91 KUTA Franciszek 2007-08-08 AZS UMCS Lublin LBE
92 KWOS Krzysztof 2007-12-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
93 LACHOWICZ Jakub 2008-04-01 KS Podlasie Białystok POD
94 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
95 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
96 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
97 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
98 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
99 ŁAPA Dawid 2006-11-24 KS Agros Zamość LBE
100 ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
101 ŁOSKOT Paweł 2006-05-07 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
102 MAJER Kacper 2007-05-25 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
103 MAMEŁKA Bartosz 2007-06-28 KS Agros Zamość LBE
104 MAMEŁKO Mateusz 2008-11-07 MKS Agros Chełm LBE
105 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
106 MAZUR Jacek 2008-09-25 AZS UMCS Lublin LBE
107 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
108 MIELNICZUK Mateusz 2008-09-09 AZS UMCS Lublin LBE
109 MOCHNACZEWSKI Jarosław 2007-04-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
110 MROCZKOWSKI Maciej 2007-12-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
112 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
113 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
114 NAJUCH Wiktor 2008-01-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
115 NIERWIŃSKI Tomasz 2007-04-29 KS Prefbet-Sonarol POD
116 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
117 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
118 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
119 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
120 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
121 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
123 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
124 PAĆKOWSKI Marcel 2007-05-28 MKS Unia Hrubieszów LBE
125 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
126 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
127 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
128 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
129 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
130 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
131 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
132 PIEŃKOWSKI Damian 2007-05-30 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
133 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
134 PODLEŚNY Karol 2008-08-10 OLA Lubelskie LBE
135 POPEK Piotr 2007-01-01 KS Agros Zamość LBE
136 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
137 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
138 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
139 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
140 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
141 RUTKOWSKI Kamil 2006-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
142 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
143 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
144 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
146 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
147 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
148 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
149 SOKOŁOWSKI Jakub 2007-03-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
150 STADNICKI Erwin 2007-06-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
151 STANKIEWICZ Mateusz 2007-02-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
152 STASZCZAK Antoni 2005-08-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
153 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
154 STĘPIEŃ Jan 2007-12-22 AZS Łódź LDZ
155 STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
156 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
157 STRZYMIŃSKI Michał 2007-12-04 KS Podlasie Białystok POD
158 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
159 SURMACZ Wojciech 2007-07-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
160 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
161 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
162 SZUSTAKOWSKI Jakub 2007-02-13 MKS Unia Hrubieszów LBE
163 SZUTKO Bartłomiej 2008-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
164 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
165 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
166 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
167 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
168 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
169 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
170 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
171 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
172 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
173 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
174 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
175 WACŁAWIK Jakub 2006-11-04 KS Podlasie Białystok POD
176 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
177 WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 UKS Technik Augustów POD
178 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
179 WĄSEK Maksymilian 2007-08-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
180 WĘGIEŁEK Stefan 1997-06-20 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
181 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
182 WIERCIŃSKI Jakub 2008-10-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
183 WIETHY Radosław 2006-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
185 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
186 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
187 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
188 WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
189 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
191 WYSOCKI Jakub 2008-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
192 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
193 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
194 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
195 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
196 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
198 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
199 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
200 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
201 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
202 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
203 ZIORKIEWICZ Błażej 2006-06-27 RK Athletics Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.145259141922sekund