ABRAMCZYK Piotr
2006-06-27
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
3 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
4 ANDRZEJEWSKI Wojciech 2006-12-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
10 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
11 BARANOWSKI Adam 2005-12-10 UKS D±b Suchy Las WLP
12 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
14 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
15 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 KS Parkiet Hajnówka POD
17 BIELACHA Maciej 1989-09-30 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
18 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
20 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
21 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
22 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
23 BORKOWSKI Antoni 2006-06-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
24 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
25 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
26 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
27 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
29 BRUNAK Anton 2006-03-31 SKLA Sopot POM
30 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
31 BRZUZY Miłosz 2007-10-18 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
32 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
33 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
34 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
35 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
37 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
38 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
40 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
41 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
42 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
43 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 DˇBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
45 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
46 FˇFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
47 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
48 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
50 FRˇCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
51 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
52 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
53 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
54 GˇSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
55 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
56 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
57 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
58 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
59 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
60 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
61 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
62 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
63 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
64 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
65 GRZE¦KOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
66 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
67 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
69 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
70 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
71 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
73 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
74 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
75 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powi¶le Dzierzgoń POM
76 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
77 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
79 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
80 KIENDY¦ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
81 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
84 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
85 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
86 KOBUS Mikołaj 2005-07-30 niest. Kielce SWK
87 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
88 KONDRACIUK Andrzej 2006-02-03 MKS Juvenia Białystok POD
89 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
90 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
91 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
92 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
93 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
94 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
95 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
96 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
97 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
98 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
99 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
100 KUPIDURA Jan 2005-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
101 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
102 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
103 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
104 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
105 KWIATKOWSKI Igor 2006-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
106 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
107 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
108 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
109 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
110 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
111 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
112 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
113 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
114 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
115 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
116 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
117 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
118 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
119 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
120 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
121 MALU¦KI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
122 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
123 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
124 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
125 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
126 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
127 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
128 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
129 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
130 MASARSKI Szymon 2002-01-04 MUKS SZS Cieszyn SLK
131 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
132 MˇKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
133 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
134 MIERZWA Karol 2005-10-04 GKS Start Długołęka DOL
135 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
136 MINNER Roman 1983-01-01 niest. Kielce SWK
137 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
138 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
139 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
140 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
141 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamo¶ć LBE
142 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
143 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
144 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
145 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
146 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
147 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
148 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
149 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
150 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
153 PAWŁO¦ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
154 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
155 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
156 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
157 PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
158 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
159 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS ŁódĽ LDZ
160 PIˇTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
161 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
162 PIETRZAK Tomasz 1997-04-07 LKS Maraton Turek WLP
163 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
164 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
165 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
166 PIÓRKOWSKI Kacper 2003-12-30 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
167 PISAREK Bartłomiej 2005-02-17 RLTL Optima Radom MAZ
168 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
169 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
170 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
171 PRAJSNAR Hubert 2006-02-11 KKB MOSiR Krosno PDK
172 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
173 PRUSIŃSKI Dawid 2007-11-04 UKS Technik Radom MAZ
174 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Ko¶cian WLP
175 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
176 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
177 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
178 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
179 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
180 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
181 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
182 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
183 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
184 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
186 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
187 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
188 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks ¦widwin ZPO
189 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
190 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
191 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
192 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
193 SKOTNICKI Jakub 1990-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
194 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
195 SMULKO Jan 2007-05-05 KS Czempion Warszawa MAZ
196 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
197 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
198 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
199 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
200 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
201 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Ko¶cian WLP
202 SUL Michał 2006-01-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
203 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
204 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 O¦ AZS Poznań WLP
205 SZAL Piotr 2004-07-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
206 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
207 SZCZECIŃSKI Maciej 2007-08-13 KS Zawkrze Mława MAZ
208 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
210 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
211 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
212 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
213 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
214 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
215 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
216 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
217 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 ¦WIRTA Karol 2007-01-01 LKB Rudnik SWK
219 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
220 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
221 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
222 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
223 TUBIAK Kacper 2005-01-24 MKS Truso Elbl±g WMZ
224 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
225 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
227 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
228 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
229 WˇSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
230 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
231 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
232 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
233 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
234 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
235 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
236 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
237 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
238 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
239 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
240 WOJTA¦ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
241 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
242 WOŁOSZ Wiktor 2007-05-19 UKS Clan Ostrołęka MAZ
243 WOŁOSZYN Jan 2006-05-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
244 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
245 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
246 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
247 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
248 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 ZAJˇC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
250 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
251 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
252 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
253 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
254 ZAWI¦LIŃSKI Michał 2007-02-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
255 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
256 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
257 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
258 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
259 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
260 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37182092666626sekund