ŁOCHYŃSKA Weronika
2008-12-20
SL Olimpia Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ALEKSIAK Antonina 2007-03-25 KL Gdynia POM
3 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
4 ANDRYSIAK Maja 2009-07-02 MKLA Łęczyca LDZ
5 BABIAK Joanna 2007-09-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
6 BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 SL Olimpia Poznań WLP
7 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
8 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia POM
9 BIELECKA Barbara 2011-04-20 KL Gdynia POM
10 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
11 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce SWK
12 BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 SL Olimpia Poznań WLP
13 BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 KMS Szczecin ZPO
14 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań WLP
15 BUDNA Hanna 2014-07-30 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 BURDA Patrycja 2008-07-29 SL Olimpia Poznań WLP
17 BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
18 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
20 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
21 CZERNIAWSKA Julianna 2003-05-16 SL Olimpia Poznań WLP
22 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
23 FALIŃSKA Lena 2005-06-15 MLKS Agros Żary LBU
24 GABORSKA Zofia 2004-08-04 KMS Szczecin ZPO
25 GORGOSZ Aleksandra 2008-02-01 SL Olimpia Poznań WLP
26 GRELEWICZ Agnieszka 2008-06-12 WKS Flota Gdynia POM
27 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia POM
28 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia POM
29 HERDA Julia 2004-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
30 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań WLP
32 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
33 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
34 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
35 JANIK Karolina 2009-12-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 JANKOWSKA Aleksandra 2007-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
37 JENDRYCA Wiktoria 2008-10-27 UKS-MOS Opole OPL
38 JĘDRYCZKA Hanna 2008-07-17 MKS GALA Gdańsk POM
39 JUZWA Ewa 2011-10-01 SL Olimpia Poznań WLP
40 KACZKOWSKA Lena 2010-03-07 SKLA Sopot POM
41 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
42 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław DOL
44 KARBOWSKA Pola 2009-11-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
45 KASPERCZYK Lena 2011-09-14 SL Olimpia Poznań WLP
46 KLESSA Lena 2007-09-19 SL Olimpia Poznań WLP
47 KLIMASZEWSKA Julia 2009-06-12 KL Gdynia POM
48 KNIGAWKA Zuzanna 2007-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 KOSIOŁ Weronika 2012-11-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 KOWALAK Martyna 1998-11-10 SL Olimpia Poznań WLP
52 KOWALSKA Liliana 2008-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
53 KOŻUCH Zuzanna 2010-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 KRANC Aleksandra 2011-03-31 UKS OSoT Szczecin ZPO
55 KUBIAK Karina 2009-04-10 UKS Olimp Mazańcowice SLK
56 LADWICH Lena 2010-03-06 SL Olimpia Poznań WLP
57 LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
58 LICHOTA Laura 2008-02-28 MKS MOS Wrocław DOL
59 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
60 ŁABUZ Maja 2014-02-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
61 ŁUGIEWICZ Julia 2009-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
62 ŁUŹNIAK Natalia 2009-10-06 SL Olimpia Poznań WLP
63 ŁUŻNIAK Nadia 2011-01-16 TS AKS Chorzów SLK
64 MAJEWSKA Martyna 2003-08-07 WKS Flota Gdynia POM
65 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 MAŚLANKA Amelia 2009-10-13 UKS Olimp Mazańcowice SLK
67 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
68 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 MELZACKA Lidia 2011-06-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 MICHALEWSKA Julianna 2009-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 MICHNIEWSKA Lukrecja 2009-11-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
73 NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 SL Olimpia Poznań WLP
74 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot POM
75 OGIEGŁO Pola 2002-12-26 WKS Flota Gdynia POM
76 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
77 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
78 POŚPIECH Elżbieta 2008-11-13 SL Olimpia Poznań WLP
79 PROSTAK Oliwia 2010-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 PUK Sonia 2003-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
81 RADKOWSKA Julia 2004-09-26 MKS MOS Wrocław DOL
82 REMBOWSKA Zuzanna 2005-04-16 RKS Łódź LDZ
83 SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań WLP
85 STĄPOREK Urszula 2003-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
86 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
87 STROŃSKA Hanna 2009-08-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
88 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
89 SZAREK Łucja 2009-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
90 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 KMS Szczecin ZPO
92 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
93 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia POM
94 TUR Alicja 2007-08-11 SL Olimpia Poznań WLP
95 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
97 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
98 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot POM
99 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
100 WOJCIECHOWSKA Jagoda 2010-03-22 SL Olimpia Poznań WLP
101 WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 ZABOROWSKA Iga 2009-04-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
103 ZAPŁATA Hanna 2008-08-26 SL Olimpia Poznań WLP
104 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
105 ZIELIŃSKA Lena 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
106 ZIELIŃSKA Wiktoria 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13823890686035sekund