TRĄBKA Borys
2007-01-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 APOSTOŁ Marian 1952-09-28 niest. Poznań WLP
5 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANACH Gabriel 2003-12-29 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
9 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
10 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
11 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
12 BIELECKI Jakub 2007-10-03 MKS Pogoń Siedlce MAZ
13 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BOLKA Wiktor 2008-02-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
16 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
17 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
20 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 SAS AZS AWF Kraków MLP
21 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Orka Iława Athletics WMZ
22 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
23 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
24 CZUBAŁA Karol 2003-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
25 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
26 DANHOFER Krzysztof 1981-01-25 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
27 DRZYZGIEWICZ Dariusz 2008-07-05 LKS Brzezina Osiek MLP
28 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
29 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 FUNEK Kacper 2007-03-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
31 GAŁUSZKA Krzysztof 2007-02-15 UKS Sokół Zator MLP
32 GOŁDA Igor 2007-12-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 GÓŹDZ Jan 2007-01-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
35 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
36 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
37 GUZIK Rafał 2008-01-16 SAS AZS AWF Kraków MLP
38 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
39 HRUZEWICZ Kubrat 2007-08-24 OKS Skra Warszawa MAZ
40 JAJEŚNICA Szymon 2004-03-06 KS AZS AWF Kraków MLP
41 JAMUŁA Piotr 2007-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 JASIŃSKI Szymon 2008-12-10 MKS Tempo Kęty MLP
43 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
44 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
45 KALETA Adam 2007-02-04 WKS Wawel Kraków MLP
46 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
47 KATA Jakub 2008-02-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
48 KIEŁTYKA Paweł 2007-10-30 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
49 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
50 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
52 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
53 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
55 KORUSIEWICZ Arkadiusz 1999-05-24 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
56 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
58 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
59 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
60 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
62 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
63 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
64 KUSCHILL Juliusz 1950-05-22 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KUTA Mateusz 2007-01-21 MLUKS Tarnów MLP
66 KWANDRANS Szymon 2007-02-20 SAS AZS AWF Kraków MLP
67 LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
68 LEŚNIOWSKI Piotr 2007-06-21 LKS Stal Mielec PDK
69 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
70 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 WKS Wawel Kraków MLP
71 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
72 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
73 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
74 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
75 MALINOWSKI Antoni 2008-09-11 SAS AZS AWF Kraków MLP
76 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
77 MATUSIEWICZ Patryk 2007-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
78 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
79 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
80 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
81 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
82 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
83 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
84 MUCHA Michał 2008-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
85 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS Śrem WLP
86 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
87 NAWROCKI Wojciech 2008-01-21 KKL Stal Stalowa Wola PDK
88 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
89 OKAEVICH Andrii 2008-05-16 KS AZS AWF Kraków MLP
90 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
92 PAWLAK Antoni 2007-10-01 Kraków Athletics Team MLP
93 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
94 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
95 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
96 PIĘTAL Kamil 2007-05-27 LKS Stal Mielec PDK
97 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
98 PINTERA Adrian 2006-01-26 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
99 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 SAS AZS AWF Kraków MLP
100 PROKOP Fabian 2007-11-01 UKS Kobylanka MLP
101 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
102 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
103 RAMS Bartosz 2008-11-13 MKS Tempo Kęty MLP
104 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
105 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
107 ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
108 RUDNIK Błażej 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
109 RYCHLIŃSKI Joachim 2007-08-21 LKS Kłos Olkusz MLP
110 RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03 SKS Kusy Kraków MLP
111 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
112 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
113 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
114 SIERKA Oliwier 2006-04-13 KS Victoria Trzebinia MLP
115 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
116 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
117 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
118 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 SOT Antoni 2008-06-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
120 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
121 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
122 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
123 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
124 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
125 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
126 SZELĄG Mikołaj 2007-01-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
128 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
130 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
132 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
133 ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
134 ŚWIĘTACH Michał 2008-08-27 SKS Kusy Kraków MLP
135 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
136 TARGOSZ Jakub 2003-10-11 KS AZS AWF Kraków MLP
137 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 SKS Kusy Kraków MLP
138 TROJNAR Kamil 2008-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
139 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
140 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
143 WEDER Paweł 2005-04-09 RKS Łódź LDZ
144 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
145 WILK Mariusz 2007-01-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
147 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
148 WITEK Igor 2007-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
149 WOJDA Kajetan 2008-07-19 SAS AZS AWF Kraków MLP
150 WOJTAS Bartosz 2007-07-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
151 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
152 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
153 WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 SKS Kusy Kraków MLP
154 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
155 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
156 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
157 WRZAL Jakub 2006-07-31 MKS-MOS Katowice SLK
158 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
159 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
160 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
161 ZARZYCZNY Bartłomiej 2008-03-17 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
162 ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
163 ZDEBSKI Karol 2008-10-25 SKS Kusy Kraków MLP
164 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 TS Sokół Jasło PDK
165 ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
167 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
168 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
169 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42232990264893sekund