MIKA Kilian
2007-02-26
SRS Kondycja Piaseczno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Jan 2009-10-13 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANDRZEJEWSKI Wojciech 2006-12-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
7 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
9 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
10 BARTOSZEWICZ Franciszek 2011-08-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
11 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
13 BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa MAZ
14 BERKO-HAAS Szymon 2007-01-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
15 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
16 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 KS Ciechan Ciechanów MAZ
17 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
18 BOCHENEK Paweł 2005-05-22 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
19 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 BORYŚ Mateusz 1992-01-12 LKS Gol-Start Częstochowa SLK
22 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
23 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
24 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
26 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
28 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
29 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
30 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
31 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
32 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
34 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
36 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
37 CISEK Mirosław 1972-02-03 niest. Warszawa MAZ
38 CYBULSKI Jacek 1992-07-26 niest. Warszawa MAZ
39 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
40 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
43 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
44 DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
45 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 DUDA Bruno 2008-05-28 KS Czempion Warszawa MAZ
47 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 DZWONKOWSKI Konrad 2006-04-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
49 FALKOWSKI Hubert 2008-12-10 UKS Otrębusy MAZ
50 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
51 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
52 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
53 GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
54 GĄSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
55 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
56 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
57 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
58 GÓRECKI Rafał Robert 1978-01-18 UKS Melo Błonie MAZ
59 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
60 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
61 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
63 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
64 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
65 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
66 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
67 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
68 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
69 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
70 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
71 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
72 JASIŃSKI Przemysław 2007-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
73 JAWORSKI Marcin 2010-12-14 UKS MTE Milanówek MAZ
74 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
75 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
76 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
77 KANTYKA Kacper 2007-07-10 Kraków Athletics Team MLP
78 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
79 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
80 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
81 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
82 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
83 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 KNYCHAS Dariusz 1973-03-02 PZLAM KPO
85 KOBUS Mikołaj 2005-07-30 niest. Kielce SWK
86 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
87 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
88 KOŁAKOWSKI Rafał 1977-08-12 KS Schulo Team Działdowo WMZ
89 KORACH Tadeusz 2008-07-04 Ducla Academy Warszawa MAZ
90 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
91 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
92 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
93 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
94 KOWALCZYK Wojciech 2005-09-09 UKS Orzełki Warszawa MAZ
95 KOWALSKI Czarek 2008-10-28 UKS Otrębusy MAZ
96 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
97 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
98 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
100 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
101 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
103 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
104 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
105 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
106 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
108 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
109 LEWANDOWSKI Damian 1998-02-14 KS Zamek Kurzętnik WMZ
110 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
111 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
112 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
113 LIZAK Antoni 2007-03-07 UKS MILA Nowa Iwiczna MAZ
114 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
115 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
116 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
117 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
118 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
119 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
120 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
121 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
122 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
124 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
126 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
127 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
128 MARCINEK Rafał 2007-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
129 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
130 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
131 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
132 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
133 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
134 MICHALAK Jerzy 1948-09-01 niestowarzyszony POL
135 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
136 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
137 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
138 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
140 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
141 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
142 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
143 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
144 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
145 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
146 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
147 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
148 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
149 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
150 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL GGG Radom MAZ
151 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
152 PAŁDYNA Tomasz 2008-11-17 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
153 PAŚK Mikołaj 2008-10-24 UKS 48 Warszawa MAZ
154 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
155 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
156 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
157 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
158 PILARCZYK Mateusz 2008-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
159 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
160 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
161 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
162 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
163 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
165 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
166 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
167 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
168 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
169 PRZYGODA Michał 2002-02-23 BKS Wataha Warszawa MAZ
170 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
171 RACZYŁO Damian 1998-08-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
172 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
173 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
174 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
175 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
176 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
177 ROZBICKI Kacper 2008-08-29 UKS 48 Warszawa MAZ
178 ROZBICKI Paweł 2005-09-03 MLKS Sokół Lubin DOL
179 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
180 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
181 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
182 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
183 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
184 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
185 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
186 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
187 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
189 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
190 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
191 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
192 SMULKO Jan 2007-05-05 KS Czempion Warszawa MAZ
193 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
195 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
196 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
197 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
198 STASIEWICZ Jakub 2009-06-23 UKS Filipides Teresin MAZ
199 SUCHOLEWSKI Damian 1978-07-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
200 SUWALD Andrzej 1961-05-16 niest. Warszawa MAZ
201 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
202 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
203 SZCZEPAŃSKI Paweł 1998-09-18 SRS Kondycja Żabieniec MAZ
204 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
205 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
206 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
207 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
208 ŚMIECHOWSKI Mateusz 2007-06-13 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
209 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
210 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
211 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
212 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
213 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
214 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
215 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
216 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
217 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
218 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
219 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
220 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
221 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
222 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
223 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
224 WINIAREK Karol 2007-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
225 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
226 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
227 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
228 WOJCIECHOWSKI Sebastian 1983-12-19 niest. Warszawa MAZ
229 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
230 WOŁOSZ Wiktor 2007-05-19 UKS Clan Ostrołęka MAZ
231 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
232 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
233 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
234 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
235 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
236 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
237 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
238 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
239 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
240 ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
241 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37240290641785sekund