ŚWIĄTKOWSKA Natalia
2008-09-24
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
4 ANDRASZAK Aleksandra 2009-08-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
5 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
6 AUGUSTYNIAK Małgorzata 2008-11-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
7 BAJER Hanna 2008-08-12 OKS Start Otwock MAZ
8 BANASIAK Zuzanna 2009-06-19 MLKS Baszta Bytów POM
9 BANASZAK Julia 2008-05-14 ULKS Skoczek Pogórze POM
10 BARTOSZEWICZ Julia 2007-12-19 MMKS Gdańsk POM
11 BENC Oliwia 2008-01-24 MKS GALA Gdańsk POM
12 BIEDNA Alicja 2001-02-22 MKS MOS Wrocław DOL
13 BIELECKA Magdalena 2007-04-19 MKS Sambor Tczew POM
14 BOBRYK Julita 2008-07-26 PUKS Jedynka Łosice MAZ
15 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
16 BOJANOWSKA Wiktoria 2007-03-08 LKS Zantyr Sztum POM
17 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
18 BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 KS Warszawianka W-wa MAZ
19 BÓJKO Martyna 2011-02-09 MKS GALA Gdańsk POM
20 BUCZEK Hanna 2009-03-18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
21 BUDNIK Martyna 2009-03-19 KS Wejher Wejherowo POM
22 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
23 BUJAROWICZ Natalia 2008-04-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
24 BUKOWSKA Gabriela 2009-04-13 MKS Truso Elbląg WMZ
25 CEJMAN Zofia 2010-02-15 MKS GALA Gdańsk POM
26 CHALIŃSKA Wirginia 2008-08-18 KSLZS Kruszwica KPO
27 CHMURA Maja 2008-08-21 LKS Stal Mielec PDK
28 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
29 CHWIEDUK Nadia 2009-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 CIEŚLIŃSKA Magdalena 2009-06-25 MMKS Gdańsk POM
31 CISKOWSKA Marta 2008-11-14 KS Wejher Wejherowo POM
32 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
33 CZAJA Olga 2004-06-08 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
34 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 CZAPIEWSKA Blanka 2010-02-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 CZAPSKA Olga 2010-02-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
37 CZERNYK Karolina 2007-04-09 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
38 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
39 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 DAMPC Natalia 2009-02-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 DANCEWICZ Milena 2009-09-22 MMKS Gdańsk POM
42 DANILENKO Wiktoria 2006-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
43 DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Akademia Biegowa Kartuzy POM
44 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
45 DOBEK Daria 2009-07-13 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
46 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
47 DOLIŃSKA Maja 2009-08-06 KS Wda Świecie KPO
48 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
49 DRABYK Oliwia 2011-01-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
50 DREWCZYŃSKA Agata 2008-09-10 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
51 DUMICZ Natasza 2009-09-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
52 DZIERLA Patrycja 2008-03-15 PLKS Gwda Piła WLP
53 DZIUBA Nella 2009-03-17 LKS Jantar Ustka POM
54 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
55 FRANKOWSKA Lena 2009-07-15 KS Wejher Wejherowo POM
56 GABRYCH Magdalena 2010-01-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
58 GALUSIŃSKA Gabriela 2009-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
59 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
60 GIEMZA Julia 2010-02-05 LKS Jantar Ustka POM
61 GIOCHEV Martyna 2008-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 GNIAŹ Amelia 2009-10-09 MKS GALA Gdańsk POM
63 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
64 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
65 GROSS Zuzanna 2009-07-27 MKL Toruń KPO
66 GRZECH Jowita 2010-06-30 AML Słupsk POM
67 GRZELAK Dominika 2008-12-12 MKS Gniezno WLP
68 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
69 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
70 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
71 HARASIUK Patrycja 2009-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
72 HIRSZ Amelia 2008-12-11 ULKS Skoczek Pogórze POM
73 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 HOROWSKA Iga 2008-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
75 HUK Gabriela 2008-11-10 KS Agros Zamość LBE
76 IWAŃSKA Nicola 2009-04-09 MKL Toruń KPO
77 IWOŁA Klara 2008-12-21 ULKS Skoczek Pogórze POM
78 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
79 JAGIEŁŁO Izabella 2009-07-03 LKS Zantyr Sztum POM
80 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
81 JAKUBOWSKA Zuzanna 2009-03-10 KS Wejher Wejherowo POM
82 JANECZEK Weronika 2009-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
83 JANKOWSKA Daria 2011-08-04 MKS GALA Gdańsk POM
84 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
85 JANKOWSKA Nicola 2009-12-31 KS Wejher Wejherowo POM
86 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
87 JASIK Laura 2008-03-04 CMKL Człuchów POM
88 JASIŃSKA Julia 2009-07-14 ULKS Skoczek Pogórze POM
89 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
90 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
91 JĘDRZEJEWSKA Paulina 2007-06-20 MMKS Gdańsk POM
92 JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 AML Słupsk POM
93 KACZMARCZYK Patrycja 2009-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 KACZYŃSKA Natalia 2008-05-05 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
95 KAMIENIECKA Emilia 2008-09-24 LKS Jantar Ustka POM
96 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
97 KARPIŃSKA Agata 2010-12-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
98 KASZUBOWSKA Amelia 2007-07-18 MKS Sambor Tczew POM
99 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
100 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
101 KENSIK Marta 2009-07-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
102 KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
103 KIERNOZEK Martyna 2011-10-26 MKL Toruń KPO
104 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
105 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
106 KOKŁOWSKA Alicja 2009-03-14 MKS GALA Gdańsk POM
107 KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 AZS-AWF Gorzów LBU
108 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
109 KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
110 KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 AML Słupsk POM
111 KOPYŁEK Aleksandra 2008-04-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 KOPYSTECKA Maja 2009-07-16 MKL Toruń KPO
113 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
114 KOSAK Julia 2009-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 LUKS Start Nakło KPO
116 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
117 KOZINA Kinga 2009-03-21 LKS Jantar Ustka POM
118 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
119 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
120 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
121 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
122 KUBIAK Urszula 2009-11-16 MKS Inowrocław KPO
123 KUGAUDO Alicja 2011-06-25 MKS GALA Gdańsk POM
124 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
125 KULTYS Ewa 2007-10-08 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
126 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
127 KWIATKOWSKA Łucja 2008-06-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
128 LEONIAK Marta 2010-01-10 ULKS Skoczek Pogórze POM
129 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
130 LEYK Amelia 2008-01-28 KS Wejher Wejherowo POM
131 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
132 LIPIAK Patrycja 2008-10-29 MKS Sambor Tczew POM
133 LITWINOWICZ Natalia 2008-12-01 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
134 LOC Pola 2009-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
135 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
136 ŁASZEWICZ Violetta 2009-05-11 MKS-MOS Katowice SLK
137 ŁOSIŃSKA Anna 2010-07-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
138 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
139 ŁUCZAK Martyna 2008-04-19 MKS Sambor Tczew POM
140 MACHOLL Kalina 2008-05-06 KS Wejher Wejherowo POM
141 MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 LUKS Start Nakło KPO
142 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
143 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
145 MARCINIUK Roksana 2009-11-02 KS Wejher Wejherowo POM
146 MARTYŚ Milena 2011-11-20 MKS GALA Gdańsk POM
147 MARZĘCKA Maja 2010-05-26 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
148 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
149 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
150 MAZURKIEWICZ Anna 2011-01-31 ULKS Talex Borzytuchom POM
151 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
152 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
153 MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-02-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
154 MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
155 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
156 MISIAK Aniela 2011-08-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
157 MISZCZAK Magdalena 2010-05-24 KL Iskra Białogard ZPO
158 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
159 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
160 MLECZAK Julia 2008-05-06 PLKS Gwda Piła WLP
161 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
162 MROZIK Alicja 2008-07-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
163 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
164 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
165 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
166 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
167 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
168 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
169 NEUMANN Zuzia 2007-04-27 MMKS Gdańsk POM
170 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
171 NIEMCZYK Maja 2009-06-02 KL Gdynia POM
172 NIEZGODA Weronika 2008-08-13 MKL Toruń KPO
173 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
174 NOWAKOWSKA Zuzanna 2009-12-17 MKS GALA Gdańsk POM
175 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
176 OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 LUKS Start Nakło KPO
177 OKOŃ Emilia 2011-12-15 MKS GALA Gdańsk POM
178 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
179 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
180 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
181 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
182 OSTROWSKA Zuzanna 2010-03-19 AML Słupsk POM
183 PACHOLCZYK Alicja 2007-12-13 AML Słupsk POM
184 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
185 PAŁASZ Patrycja 2009-03-15 MLKS Baszta Bytów POM
186 PANKANIN Dagmara 2008-02-10 CMKL Człuchów POM
187 PANUŚ Anna 2009-03-25 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
188 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
189 PIECHNIK Julita 2007-10-12 MKL Tlen Mogilno KPO
190 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
191 PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 UKL Ósemka Police ZPO
192 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
193 PIOTROWSKA Anna 2008-08-23 KL Gdynia POM
194 PLÁCINTÁ Natasza 2009-02-25 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
195 POŁACZEK Marta 2009-05-27 MKS Sambor Tczew POM
196 POZAŃSKA Pola 2008-06-09 UKS Jedynka Reda POM
197 PROSTAK Oliwia 2010-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
198 PRUCHNIEWICZ Amelia 2008-12-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
199 PRUSIK Maja 2008-05-04 MKL Jurand Szczytno WMZ
200 PRYK Natalia 2009-08-02 UKS Jedynka Łowicz LDZ
201 PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 KSLZS Kruszwica KPO
202 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
203 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
204 RECKA Julia 2008-06-13 AML Słupsk POM
205 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
206 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
207 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
208 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
209 RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 UKL Ósemka Police ZPO
210 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
211 RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 LKS Zantyr Sztum POM
212 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
213 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
214 SALA Malwina 2006-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
215 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
216 SAŁEK Nicola 2009-10-03 LKS Zantyr Sztum POM
217 SARNOWSKA Agata 2008-07-08 KL Gdynia POM
218 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
219 SHEVCHENKO Alina 2007-07-26 SKLA Sopot POM
220 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
221 SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 KSLZS Kruszwica KPO
222 SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 SIEPAK Julia 2008-08-13 MLKS Sokół Lubin DOL
224 SIEWIERA Amelia 2008-06-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
225 SIKORSKA Aleksandra 2009-10-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
226 SIKORSKA Oliwia 2008-12-06 MCKiS Jaworzno SLK
227 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
228 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
229 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
230 SKÓRZAK Natalia 2008-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
231 SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 AL Międzyzdroje ZPO
232 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
233 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
234 STASIAK Natalia 2009-07-01 AML Słupsk POM
235 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
236 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
237 STEC Małgorzata 2009-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
238 STEFAŃSKA Zofia 2009-04-01 MKL Szczecin ZPO
239 STEINIGER Anna 2008-07-31 LKS Zantyr Sztum POM
240 STENCEL Zuzanna 2009-01-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
241 STENKA Natalia 2010-05-19 MKS GALA Gdańsk POM
242 STERLING Aleksandra 2010-01-23 KS Wda Świecie KPO
243 STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 AML Słupsk POM
244 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
245 STROJK Sara 2007-01-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 STRUGAŁA Hanna 2009-07-19 AML Słupsk POM
247 STRZELCZYK Kinga 2008-01-01 niest. Łódź LDZ
248 SUCHOCKA Alicja 2010-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
249 SUROWIEC Anna 2009-05-09 RKS Rumia POM
250 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
251 SZATKOWSKA Aleksandra 2007-12-14 LKS Vectra Włocławek KPO
252 SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
253 SZCZĘSNA Weronika 2005-01-04 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
254 SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 KS Wejher Wejherowo POM
255 SZPIGANOWICZ Lena 2009-04-14 AML Słupsk POM
256 SZWEDKA Gloria 2009-07-08 MKS GALA Gdańsk POM
257 SZWICHTENBERG Zofia 2007-12-15 SKLA Sopot POM
258 SZYMAŃSKA Roksana 2009-04-14 LKB im. Braci Petk Lębork POM
259 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
260 ŚLUBORSKA Gabriela 2009-08-18 AZS-AWF Gorzów LBU
261 ŚWIDER Kinga 2006-07-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
262 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
263 TODRYK Karina 2008-11-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
264 TOMCZYK Aleksandra 2009-03-09 KKB Starogard Gdański POM
265 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
266 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia POM
267 TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 MKS Truso Elbląg WMZ
268 TRZASKO Alicja 2008-12-12 MMKS Gdańsk POM
269 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
270 TYPA Blanka 2011-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
272 URBANIAK Sara 2004-09-22 RKS Rumia POM
273 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
274 WACHOL Julia 2007-08-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
275 WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 LUKS Start Nakło KPO
276 WARECKA Ewa 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
277 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
278 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
279 WASILEWSKA Zofia 2005-09-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
280 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
281 WEGNER Kaja 2009-10-22 LUKS Start Nakło KPO
282 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
283 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
284 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
285 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2012-01-19 MKL Toruń KPO
286 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
287 WITOSŁAWSKA Weronika 2011-03-29 MKS GALA Gdańsk POM
288 WOJDA Patrycja 2009-08-01 MMKS Gdańsk POM
289 WOJTYSIAK Maja 2009-04-15 LKS Zantyr Sztum POM
290 WOŁKOW Marta 2007-02-15 AL Międzyzdroje ZPO
291 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
292 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
293 WROBLEWSKA Wiktoria 2010-11-13 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
294 WROŃSKA Daria 2009-02-25 KS Wejher Wejherowo POM
295 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
296 WSZOŁEK Marta 2009-08-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
297 WYŻKIEWICZ Oliwia 2005-04-07 MKS Truso Elbląg WMZ
298 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
299 ZAKURZEWSKA Karolina 2009-03-05 KS Wejher Wejherowo POM
300 ZĄBEK Natalia 2007-08-28 MKS Sambor Tczew POM
301 ZIENKIEWICZ Amelia 2008-07-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
302 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
303 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
304 ŻMIJA Michalina 2009-07-07 LKB im. Braci Petk Lębork POM
305 ŻURAWSKA Marta 2008-10-24 MMKS Gdańsk POM
306 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24551606178284sekund