KASPERUK Aleksandra
2005-09-16
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTONOWICZ Dominika
2005-08-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARCISZ Katarzyna
2008-08-27
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIEGAJ Oliwia
2004-11-08
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORKOWSKA Tatiana
2005-07-17
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRODZIAK Milena
2005-07-20
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRZDONKIEWICZ Zuzanna
2004-06-09
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUDZISZ Kinga
2007-07-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CEBULA Aurelia
2005-01-26
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHALIMONIUK Zuzanna
2005-01-10
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHODKIEWICZ Amelia
2006-11-09
LUKS Orneta
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHREN Oliwia
2005-02-14
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZERWIŃSKA Kinga
2005-09-25
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZULEWICZ Kamila
2008-08-28
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DĄBROWSKA Anna
2007-03-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DEMCZUK Natalia
2004-09-13
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DYMEK Jagoda
2007-12-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DZIKOWSKA Magdalena
2009-02-16
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FERENC Amelia
2006-11-27
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FILIPKOWSKA Natalia
2006-06-14
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FRYDRYCH Martyna
2005-08-05
LKS Masuria Jęcznik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOŁĘBIOWSKA Joanna
2007-02-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GOSIK Michalina
2006-03-22
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GOŚCIEWSKA Julia
2008-04-19
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRABOWSKA Wiktoria
2005-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRACZ Julia
2005-07-23
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GRZESIUKIEWICZ Dominika
2006-07-17
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HEINRICH Zofia
2006-03-14
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HEJMO Klaudia
2008-03-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
IDZIKOWSKA Julia
2006-07-31
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JANUSZKO Julia
2004-07-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JASIONOWSKA Karolina
2007-11-28
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JOŃSKA Natalia
2006-03-30
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JUREWICZ Izabella
2006-06-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KALINOWSKA Kamila
2005-06-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KARWOWSKA Maja
2005-03-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KĘDZIOR Oliwia
2004-08-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KIREJCZUK Zofia
2007-04-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOŁODZIEJ Dominika
2008-04-04
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOSK Julia
2006-07-15
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOTKOWICZ Julia
2005-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRAWCZAK Karolina
2005-11-23
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRAWCZYŃSKA Martyna
2004-11-21
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela
2005-07-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KUKAWSKA Magdalena
2005-11-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KUKLIŃSKA Aleksandra
2005-11-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUŹMICKA Emilia
2004-04-17
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LUBINA Dagmara
2005-06-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MACIOROWSKA Aleksandra
2005-02-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MAJCHRZAK Angelika
2005-05-02
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MAKÓWKA Natalia
2006-08-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
1992-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MLONKA Oliwia
2007-09-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MOŃKA Katarzyna
2005-01-31
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MRÓZ Malwina
2005-01-07
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MYŚLIŃSKA Wiktoria
2006-02-08
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NIEMIEC Gabriela
2007-06-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
NIERODZIK Julia
2007-11-08
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ODORCZUK Katarzyna
2003-01-01
ZSOiZ Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OPOLSKA Paulina
2005-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ORZECHOWSKA Dorota
2005-09-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PAŻYCH Klaudia
2003-03-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PIASECKA Aleksandra
2009-06-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PŁACZEK Agnieszka
2009-05-06
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PORTKA Wiktoria
2005-06-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PRACHNIAK Oliwia
2004-11-29
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PRUSIK Maja
2008-05-04
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PUCHAŁA Zofia
2006-08-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RACEWICZ Julia
2002-01-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ROMANIEWSKA Nikola
2006-10-28
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ROSZKOWSKA Olga
2006-01-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RUCIŃSKA Wiktoria
2005-07-22
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SADOWSKA Michalina
2008-10-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
SADOWSKA Urszula
2008-03-06
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SALIK Oliwia
2006-07-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SIMONIENKO Julia
2005-01-13
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SOKÓŁ Aleksandra
2005-01-07
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SOLLICH Zuzanna
2006-04-07
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
STANKIEWICZ Martyna
2005-05-24
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STASIAK Milena
2005-04-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
STEFAŃSKA Wiktoria
2007-11-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZACUŃ Maja
2009-01-23
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZUKIEŁOWICZ Maja
2008-06-17
UKS Flop Wilkasy
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZUMIGAJ Aleksandra
2005-01-08
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZYMCZYK Kornelia
2004-08-08
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SZYMIEL Aleksandra
2008-11-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
TADEUSIAK Julia
2008-06-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ULIDOWSKA Alicja
2004-10-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ULRYCH Zuzanna
2006-07-28
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
URBAN Weronika
2005-12-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WARSIEWICZ Karolina
2007-03-16
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WNUKOWSKA Justyna
2006-09-22
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WYSZKOWSKA Aleksandra
2006-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ZACHARZ Wiktoria
2006-02-19
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ZACZKIEWICZ Oliwia
2003-12-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ZAREMBA Magdalena
2007-03-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ZEGAN Julia
2005-01-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ZIARKO Marika
2008-05-24
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ZYSK Róża
2006-09-07
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŻERO Aleksandra
2002-06-25
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ŻUKOWSKA Wiktoria
2007-09-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik