MIKU¦KIEWICZ Lucjan
2007-04-04
NKS Start Namysłów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMIEC Franciszek 2009-09-19 NKS Start Namysłów OPL
3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2007-03-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
4 AMBROZIK Adrian 2006-02-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
5 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
6 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
7 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
8 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
9 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 BAJOREK Konrad 2008-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
11 BALEJKO Dawid 2007-02-13 KS Podlasie Białystok POD
12 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
13 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BARANIAK Tomasz 2009-07-29 LUKS Namysłów OPL
15 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 BARTOSZEK Jan 2008-03-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
17 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
19 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
20 BEJZAK Ilia 2006-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
21 BEK Maksymilian 2009-02-19 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
22 BIAŁOWˇS Borys 2006-02-11 UKS-MOS Opole OPL
23 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
24 BILIŃSKI Piotr 2007-08-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
25 BINKIEWICZ Marcel 2008-01-08 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
26 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
27 BIRLET Michał 2007-01-24 LKS Victoria Olesno OPL
28 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
29 BUDYKA Kamil 2007-12-08 GKS Start Długołęka DOL
30 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
31 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 CZARNECKI Tomasz 2010-03-16 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
34 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
35 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
36 DˇBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
37 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
38 DˇCER Franek 2009-08-20 MKS Siechnice DOL
39 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
40 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
41 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
42 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
43 DZIEŁAKOWSKI Gustaw 2010-04-09 BKS Bydgoszcz KPO
44 FIKUS Bartosz 2004-02-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
45 FRANKOWICZ Antoni 2007-03-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
46 FRˇTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 FURMAŃSKI Kacper 2007-04-05 NKS Start Namysłów OPL
48 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
50 GAWLIK Wojciech 2010-08-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
51 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
52 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
53 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
54 GOWIN Patryk 2008-05-11 UKS-MOS Opole OPL
55 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
58 HALEK Arkadiusz 2007-03-16 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
59 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
60 HEJKE Tymon 2008-06-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
61 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
62 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
63 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
64 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
65 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 JANIAK Marcel 2010-12-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
67 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
68 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
70 JAROSIŃSKI Teodor 2006-02-09 UKS-MOS Opole OPL
71 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
72 JˇDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
73 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
74 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
76 KACZOR Maciej 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
77 KACZOR Marcin 2007-11-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
78 KALICINSKI Aleksander 2008-10-24 MKS Siechnice DOL
79 KALINICHENKO Tymur 2007-11-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
80 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
81 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
82 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
83 KITA Maciej 2006-08-21 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
84 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
85 KMIEĆ Kacper 2007-05-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
87 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
88 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
89 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
90 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
91 KOS Bartłomiej 2007-04-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
92 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
94 KOVALCHUK Oleg 2007-11-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
95 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
96 KOZIKOWSKI Jan 2006-03-09 KS Czempion Warszawa MAZ
97 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
98 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
99 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
100 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
101 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
102 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
103 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
104 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
105 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
106 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
107 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
108 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
109 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 LEWANDOWICZ Igor 2006-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
111 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
112 LISEK Michał 2009-04-07 NKS Start Namysłów OPL
113 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
114 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
115 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
116 MACIEJCZYK Piotr 2007-06-25 MKS Piast Lwówek ¦l±ski DOL
117 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
118 MAJCHRZAK Jakub 2007-02-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
119 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
120 MAJEWSKI Szymon 2007-09-06 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
121 MATYJASIK Tomasz 2010-04-15 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
122 MATYKA Eryk 2008-12-02 WLKS Wrocław DOL
123 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
124 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
126 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS ŁódĽ LDZ
127 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
128 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
129 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 NOWAK Maksymilian 2008-09-11 MUKS Gim 2 Nysa OPL
131 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
132 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
133 OLSZA Krzysztof 2009-03-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
134 OLSZA Stanisław 2007-10-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
135 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
136 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
137 OWSIONKA Jacek 2007-10-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
138 PACHURA Ksawery 2010-01-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
139 PAJˇK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
140 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
141 PASTUSZKO Damian 2010-12-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
142 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
143 PECKH Alan 2008-06-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
144 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
145 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
146 PIETRUSZKO Michał 2008-03-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
147 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
148 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
149 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
150 POPIEL Michał 2008-10-25 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
151 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
152 REK Kacper 2008-01-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
153 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
154 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
155 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
156 ROMANOWICZ Błażej 2007-04-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
157 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
158 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
159 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
160 RUGAŁA Bartłomiej 2007-05-16 UKS-MOS Opole OPL
161 RUSNAK Tymoteusz 2008-04-04 UKS-MOS Opole OPL
162 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
163 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
164 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
165 RYGUŁA Bartosz 2007-08-19 GKS Piast Gliwice SLK
166 RYNANS Jakub 2006-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 RYSZKA Piotr 2007-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
168 SAJDAK Maciej 2008-11-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
169 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
170 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
171 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
172 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
173 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
174 SMOTER Sebastian 2008-03-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
175 SOBCZAK Stanisław 2006-07-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
176 SOSULSKI Mateusz 2008-05-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
177 SO¦NIAK Zbigniew 1962-01-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
178 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
179 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
180 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
181 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
182 STRADOMSKI Szymon 2007-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 SZEJA Jan 2007-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
184 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
185 SZROM Konrad 2007-02-02 LUKS Podium Kup OPL
186 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
187 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
188 SZYSZKO Piotr 2007-01-01 KS Podlasie Białystok POD
189 ¦LIWIŃSKI Aleksander 2007-12-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
190 ¦WITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
191 TARCHAŁA Piotr 2008-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
192 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS ŁódĽ LDZ
193 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
194 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
195 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
196 WARTAK Dominik 2007-05-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
197 WARZECHA Marcin 2007-12-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
198 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
199 WICHA Maciej 2008-03-24 SL GKS Olsza Olszyna DOL
200 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
201 WIECZOREK Maksymilian 2006-07-15 UKS-MOS Opole OPL
202 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
203 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
204 WI¦NIEWSKI Szymon 2007-02-15 MKS Siechnice DOL
205 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
206 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
207 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
208 WOLAK Bruno 2007-06-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
209 WOLAK Filip 2008-10-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
210 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
212 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
213 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
214 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
215 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
216 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
217 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.94688010215759sekund