ŁADA Marek
2008-06-17
KS Czempion Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMIEC Maciej 2008-12-15 LUKS Boguszyce LDZ
3 ADAMSKI Jakub 2009-04-22 KS Zawkrze Mława MAZ
4 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
6 BEBELSKI Jakub 2007-06-27 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
7 BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa MAZ
8 BIELECKI Oskar 2010-03-31 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
9 BIELIŃSKI Jakub 2008-12-02 KS Zawkrze Mława MAZ
10 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BŁACHNIO Borys 2008-02-12 UKS 48 Warszawa MAZ
12 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
13 BOROWY Karol 2007-05-31 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
14 BORZĘCKI Jakub 2008-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
15 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
16 BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
17 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
18 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
19 CHOLEWA Piotr 2010-05-06 RLTL GGG Radom MAZ
20 CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
22 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
23 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
24 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
26 DĄBROWSKI Franciszek 2012-05-17 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
27 DĘBECKI Witold 2009-11-30 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
28 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
29 DUDA Bruno 2008-05-28 KS Czempion Warszawa MAZ
30 DUDZIAK Maks 2009-11-21 OKS Skra Warszawa MAZ
31 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
32 DWORAK Łukasz 2005-09-07 KS Czempion Warszawa MAZ
33 DZICZEK Szymon 1995-05-07 KS Czempion Warszawa MAZ
34 FRESONKE Cezary 2008-10-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
35 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
36 GŁĘBOCKI Kevin 2007-09-10 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
37 GŁOWACKI Szymon 2007-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
40 GRABOWSKI Adam 2009-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
41 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
42 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
43 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
44 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
45 IWAŃSKI Kostek 2011-06-22 RLTL GGG Radom MAZ
46 JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
47 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
48 JANDUŁA Patryk 2009-03-14 RLTL GGG Radom MAZ
49 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
50 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
51 JARZĘBOWSKI Sebastian 2006-09-13 MUKS Płock MAZ
52 JEDLIŃSKI Julius 2012-05-19 UKS 48 Warszawa MAZ
53 JURASZ Karol 2002-08-01 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
54 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
55 KALISZ Bartłomiej 2008-10-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 KAMIŃSKI Piotr 2011-04-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
57 KARDA Sebastian 2009-10-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
59 KAŹMIERCZAK Karol 1981-03-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
60 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
61 KĄDZIELA Roch 2008-07-15 OKS Skra Warszawa MAZ
62 KIEWRA Grzegorz 2009-10-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 KILEN Marcin 2010-12-14 KS Czempion Warszawa MAZ
64 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
66 KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
67 KONDRACIUK Paweł 2002-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
69 KOPAŃSKI Karol 2008-06-02 Akademia Sportu Otwock MAZ
70 KOPEĆ Bartosz 2008-08-19 Orka Iława Athletics WMZ
71 KORACH Tadeusz 2008-07-04 Ducla Academy Warszawa MAZ
72 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
73 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
75 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
76 KOWALSKI Czarek 2008-10-28 UKS Otrębusy MAZ
77 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 KRAJEWSKI Mateusz 2007-01-13 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
79 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
80 KRÓLIKOWSKI Dominik 2009-08-19 RLTL GGG Radom MAZ
81 KUMA Mikołaj 2008-08-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
82 KURANOWSKI Rafał 2009-11-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
84 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
85 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
86 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
87 LIS Mateusz 2009-10-09 OKS Start Otwock MAZ
88 LUBAŃSKI Wiktor 2009-06-12 MKS Truso Elbląg WMZ
89 ŁAPIŃSKI Jan 2009-01-17 KS Czempion Warszawa MAZ
90 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
92 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
93 MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 UKS Skalar Warszawa MAZ
94 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 MALALE Charles 2009-07-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
96 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
97 MAŃKA Franciszek 2009-04-02 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
98 MARCHEWKA Błażej 2009-12-20 UKS Technik Radom MAZ
99 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
100 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
101 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
102 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
103 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
104 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 MYKYTCHUK Ivan 2008-09-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
106 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
107 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
108 OLEJNIK Filip 2010-09-20 RLTL GGG Radom MAZ
109 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
110 PARCIAK Jakub 2009-09-06 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
111 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
112 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
113 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
114 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
115 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
116 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
117 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
118 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
119 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
120 PODANENKO Glyeb 2008-08-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
121 POGONOWSKI Ignacy 2009-11-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
122 PRACHNIO Franciszek 2009-01-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
123 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
124 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
125 RADKE Alan 2008-09-25 MLKS Ostróda WMZ
126 ROLEWICZ Jakub 2006-12-20 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
127 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
128 ROZBICKI Kacper 2008-08-29 UKS 48 Warszawa MAZ
129 ROZKOSZ Wiktor 2007-04-18 PTT Delta Płock MAZ
130 RÓŻNOWICZ Michał 2009-02-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 RUDNICKI Adam 2008-05-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
132 RYMARZ Adam 2007-05-31 KS Czempion Warszawa MAZ
133 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
134 SADŁOŃ Ignacy 2010-09-24 UKS 48 Warszawa MAZ
135 SADŁOWSKI Szymon 2006-08-16 UKS Clan Ostrołęka MAZ
136 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
137 SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
138 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
139 SAWECKI Grzegorz 2008-05-09 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
140 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
141 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 SIERGIEJ Kacper 2008-06-23 KS Zawkrze Mława MAZ
143 SIERPIEŃ Dawid 2001-03-23 KU AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego MAZ
144 SKOTNICKI Jakub 1990-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
145 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
146 SŁOWIK Szymon 2007-12-20 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
147 SMULKO Jan 2007-05-05 KS Czempion Warszawa MAZ
148 SNOPEK Mateusz 2009-08-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
149 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
150 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
151 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
152 SPLITT Dawid 2006-09-21 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
153 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
154 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
155 STASIEWICZ Jakub 2009-06-23 UKS Filipides Teresin MAZ
156 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
157 STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 RK Athletics Warszawa MAZ
158 SUCHECKI Adam 2009-10-24 MKL Myszyniec MAZ
159 SZCZECKI Olaf 2005-12-13 KS Czempion Warszawa MAZ
160 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
161 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
163 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
164 TARTANUS Paweł 2007-11-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
165 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
166 TKACZ Bruno 2009-11-24 UKS MTE Milanówek MAZ
167 TRZEPLA Michał 2011-09-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
168 TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
169 TYLAK Łukasz 1990-02-28 UKS Dąb Suchy Las WLP
170 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
172 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
173 WIELKOPOLAN Filip 2008-08-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
174 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
175 WIETESKA Nikodem 2010-05-21 RLTL GGG Radom MAZ
176 WIGIER Stanisław 2009-07-10 UKS MTE Milanówek MAZ
177 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
178 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
179 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
180 WRZOSEK Łukasz 2008-02-02 UKS Melo Błonie MAZ
181 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
182 WYSOKIŃSKI SAKOWSKI Dawid 2009-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
183 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
184 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
185 ZARĘBA Stanisław 2008-07-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
186 ZIÓŁKOWSKI Jan 2010-02-04 UKS 48 Warszawa MAZ
187 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 ŻEBROWSKI Michał Jan 2007-05-08 MKS Pułtusk MAZ
189 ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
190 ŻMUDA Jan 2009-03-28 Fit Camp Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.45769500732422sekund