DURZYŃSKA Julia
2007-08-09
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
2 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
3 BERGIEL Anita 2007-12-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
4 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
5 BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 WKS Wawel Kraków MLP
6 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 CAŁUS Barbara 2004-01-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
8 CHODACKA Anna 2006-10-09 MCKiS Jaworzno SLK
9 CHODKIEWICZ Zuzanna 2006-09-18 MKS-MOS Katowice SLK
10 CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 BOSiR Barcin KPO
11 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
12 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
13 CIEŚLA Maja 2008-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
14 CUBER Karolina 2008-05-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
16 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów OPL
17 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
18 DRATWIŃSKA Oliwia 2008-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice SLK
20 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice DOL
21 DUDEK Lena 2009-04-10 Kraków Athletics Team MLP
22 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
23 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
24 FIELAUF Karolina 2005-06-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
26 FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
27 FOŁTARZ Alicja 2007-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 FRANCISZKOWICZ Ola 2007-08-21 GOKSiT Suchowola POD
29 GABRYŚ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
30 GARKOWIENKO Karolina 2006-03-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
33 GĘŚLA Natalia 2007-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
34 GIZA Antonia 2009-09-22 LUKS Podium Kup OPL
35 GIZA Weronika 2007-03-08 LUKS Podium Kup OPL
36 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
37 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
38 GNIDA Magdalena 2004-08-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
39 GOCYŁA Julia 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
40 GORCZYCA Klaudia 2010-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
41 GÓRNY Oliwia 2008-07-06 TS AKS Chorzów SLK
42 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 GROSIAK Anna 2009-05-12 MKS Stal Nowa Dęba PDK
44 GRZEŚKOWIAK Karolina 2007-05-27 MKS-MOS Katowice SLK
45 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
46 HIBNER Kamila 2007-12-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
47 HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 LKS Lubusz Słubice LBU
48 JAKIEŁA Lena 2008-11-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
49 JANIGA Emilia 2007-08-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
50 JANIK Julia 2007-05-24 GKS Piast Gliwice SLK
51 JANKOWSKA Barbara 2006-02-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
52 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
53 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
54 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
55 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
56 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków MLP
57 JONCZYK Weronika 2006-02-02 LKS MOSiR Sieradz LDZ
58 JURGIEL Nikola 2008-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 JUSTYNIAK Anna 2002-03-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
60 JUSZCZAK Inga 2007-09-03 AZS-AWF Gorzów LBU
61 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
62 KAMALSKA Ada Anna 2007-03-04 MKS-MOS Katowice SLK
63 KAMIŃSKA Zuzanna 2006-06-01 LKS Lubawa WMZ
64 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
65 KARCZMAREK Natalia 2008-06-13 LKS MOSiR Sieradz LDZ
66 KAROL Blanka 2007-11-03 KS Zawkrze Mława MAZ
67 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew POM
68 KASPRZYK Dominika 2006-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
70 KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
72 KICIŃSKA Anna 2005-02-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
73 KIELAR Kinga 2002-01-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
74 KLIMEK Hanna 2008-08-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
75 KŁOSOWSKA Klaudia 2006-03-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
76 KOCHOWSKA Wiktoria 2006-03-10 GKS Piast Gliwice SLK
77 KOCUBA Julia 2006-02-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
78 KOGUT Oliwia 2008-03-11 LKS Górnik Wałbrzych DOL
79 KOLANOWSKA Zuzanna 2007-03-28 MKS-MOSM Bytom SLK
80 KOLANYK Agata 2009-02-21 MKS-MOSM Bytom SLK
81 KOLOMOIETS Yuliia 2007-05-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 KONARSKA Wiktoria 2007-05-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
83 KOPTIAKOW Izabela 2009-09-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
84 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
85 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
86 KOWALCZYK Agata 2007-06-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
87 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
88 KOZAK Alicja 2007-06-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 KOZAK Natalia 2007-03-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
91 KRAVCHENKO Sofia 2006-10-20 KS AZS AWF Katowice SLK
92 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
93 KRÓL Diana 2006-02-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
94 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
95 KRUSZYŃSKA Daria 2008-11-25 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
96 KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 KM Aktywni Sochaczew MAZ
97 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
98 KUBOWICZ Zuzanna 2008-04-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
99 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
100 KULCZYCKA Nikola 2007-03-18 RMKS Rybnik SLK
101 KWAK Julia 2009-09-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
102 KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
103 KWIECIŃSKA Emilia 2010-02-26 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
104 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 LASKOWSKA Maja 2009-04-17 UKS Czwórka Żory SLK
106 LASOTA Magdalena 2009-01-10 TS AKS Chorzów SLK
107 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
108 LEWANDOWSKA Nikola 2009-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
109 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
110 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło KPO
111 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
112 MAJEWSKA Diana 2007-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
113 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
114 MAŁEK Gaja 2007-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 MAREK Magdalena 2007-01-24 LUKS Namysłów OPL
116 MARKOWSKA Wiktoria 2008-09-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
117 MARSZAŁEK Maja 2012-05-31 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
118 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
119 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
120 MICHALSKA Daria 2008-09-21 UKS Czwórka Żory SLK
121 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
122 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk POM
123 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
124 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
125 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
126 MORGAŁA Hanna 2004-05-30 RMKS Rybnik SLK
127 MROCZEK Maja 2006-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
128 MUC Maria 2007-11-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
129 MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
130 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
131 NAPORA Karolina 2011-02-25 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
132 NAWROT Natalia 2002-08-30 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
133 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
134 NEJMAN Aleksandra 2007-06-25 AML Słupsk POM
135 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
136 NOGAJ Jagoda 2008-08-03 MCKiS Jaworzno SLK
137 NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
138 NOWACZYK Aleksandra 2006-10-22 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
139 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
140 NOWAK Natalia 2009-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
141 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
142 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
143 NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
144 OKUNIEWICZ Natalia 2007-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
145 OLEJNICZAK Zuzanna 2007-07-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
146 OLKUSKA Amelia 2008-03-31 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
147 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
148 ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
149 OSKWAREK Zuzanna 2007-07-07 MCKiS Jaworzno SLK
150 OSTROWSKA Nikola 2007-09-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
151 PAŁASIŃSKA Małgorzata 2004-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
152 PAPETA Mariia 2008-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
153 PATEREK Kamila 2009-06-18 KKL Stal Stalowa Wola PDK
154 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
155 PIESZCZEK Patrycja 2007-11-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
156 PISARCZYK Oliwia 2008-09-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
157 PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
158 POPCZYK Eliza 2007-09-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
159 PORADA Martyna 2007-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
160 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
161 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice LBU
162 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
163 PSTRĄGOWSKA Natalia 2006-10-06 UKS Jedynka Reda POM
164 PSYK Julia 2007-12-04 LKS Victoria Olesno OPL
165 PTASZEK Aleksandra 2005-02-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
166 RAJCA Maria 2008-03-05 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
167 RAŚ Zuzanna 2008-03-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
168 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 RYBAK Julia 2006-02-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
170 RYGIEL Marta 2007-10-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
171 RYKACZEWSKA Nicole 2007-12-30 LKS Lubawa WMZ
172 RYZNAR Elena 2010-07-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
173 SADEK Nina 2007-09-24 RKL Kusy Rokietnica WLP
174 SADOWNIK Martyna 2007-09-30 GKS Piast Gliwice SLK
175 SALWA Zuzanna 2008-02-03 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
176 SEKŚCIŃSKA Marta 2008-12-16 RKS Rumia POM
177 SKAŁKA Anna 2011-09-23 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
178 SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
179 SKWARKOWSKA Julia 2005-10-03 GKS Piast Gliwice SLK
180 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
181 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
182 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
183 SOBIŁO Wiktoria 2007-02-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
184 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
185 STOLARCZYK Maja 2008-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
186 SZABAT Kinga 2006-05-22 KKL Stal Stalowa Wola PDK
187 SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
188 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
189 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
190 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 WKS Wawel Kraków MLP
191 SZEREMETA Marta 2010-10-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
192 SZUBIŃSKA Angelika 2007-12-25 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
193 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
194 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
195 SZYLDER Zuzanna 2008-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
196 SZYMAŃSKA Hanna 2007-01-30 MKS Syrena Warszawa MAZ
197 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
198 ŚWIERC Julia 2008-06-30 UKS-MOS Opole OPL
199 ŚWIST Paulina 2009-08-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
200 TACZAŁA Olena 2007-05-11 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
201 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
202 TOPOLNICKA Hanna 2006-02-08 MOSM Tychy SLK
203 TURA Klaudia 2008-08-06 UKS Trójka Mikołów SLK
204 TYC Kornelia 2006-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
205 TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 KS AZS AWF Katowice SLK
206 UCHWAT Ewa 2010-08-23 SKS Kusy Kraków MLP
207 WANECKA Karolina 2007-07-09 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
208 WASZCZYK Łucja 2008-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
209 WIKŁO Wiktoria 2007-07-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
210 WILIŃSKA Julia 2006-04-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
211 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
212 WITKOWSKA Nadia 2007-01-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
213 WŁODARA Aleksandra 2007-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 WŁODARCZYK Maja 2005-10-02 TS AKS Chorzów SLK
215 WOJTAN Wiktoria 2009-05-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
216 WOJTANOWSKA Maja 2008-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
217 WOLNA Olga 2006-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
218 WOLNY Matylda 2008-11-02 MKS-MOS Katowice SLK
219 WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
220 WRÓBEL Julia 2012-12-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
221 WRÓBEL Milena 2006-02-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
222 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
223 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
224 ZABAWCZUK Paulina 2008-06-25 GKS Piast Gliwice SLK
225 ZABAWSKA Daria 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
226 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
227 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
228 ZIMOŃSKA Oliwia 2007-06-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 ZYGAN Laura 2008-10-14 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
230 ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27921986579895sekund