MICHALUK Vanessa
2008-12-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
2 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
3 BAKALARZ Natalia 2007-06-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
4 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
5 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BARAN Natalia 2009-04-08 KL Iskra Białogard ZPO
7 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
9 BELNIAK Aleksandra 2009-02-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
11 BIELECKA Hanna 2007-09-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
13 BŁASIAK Nikola 2008-04-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
14 BŁAWAT Zuzanna 2008-04-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
15 BOBOWSKA Maja 2008-05-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
16 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
17 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
18 BOKWA Alina 2008-09-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
19 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
20 BUŁAT Agata 2008-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
21 BURDZY Lena 2008-02-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
22 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
23 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
24 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
25 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
26 CIECIERSKA Emilia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
27 CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
28 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
29 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
30 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
31 CZAJKOWSKA Maja 2009-08-05 AL Międzyzdroje ZPO
32 CZUBALA Maria 2008-12-14 LKS Ziębice DOL
33 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
34 DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
35 DĄBSKA Magdalena 2008-10-19 KS Agros Zamość LBE
36 DOBEK Katarzyna 2007-01-16 ZLKL Zielona Góra LBU
37 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
38 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
39 DOMNIK Julia 2009-02-20 UKS-MOS Opole OPL
40 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
41 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
42 DUROWA Olena 2009-09-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
43 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
44 DZIUBA Nella 2009-03-17 LKS Jantar Ustka POM
45 DZIURZYŃSKA Julia 2008-03-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
46 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
47 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
48 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
49 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
50 GAWLIK Julia 2008-05-19 UKS-MOS Opole OPL
51 GAWRYŁO Vanessa 2009-12-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
52 GENDERA Antonina 2009-09-17 GKS Start Długołęka DOL
53 GŁÓD Maria 2009-05-21 SMKS Parasol Wrocław DOL
54 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
55 GRABARZ Aleksandra 2007-09-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
56 GRĘDA Julia 2009-02-21 LKS Victoria Olesno OPL
57 GROBELNA Aleksandra 2008-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
58 GRUDZIEŃ Maja 2010-07-05 MKS Piast Głogów DOL
59 GRZELAK Julita 2008-09-27 LKS Polkowice DOL
60 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
61 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
62 HEJMO Klaudia 2008-03-08 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
64 HURYN Julia 2008-08-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
65 ICIASZEK Kinga 2008-11-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
66 JABŁOŃSKA Julia 2007-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
67 JACKOWSKA Natalia 2008-05-07 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
68 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice DOL
69 JANECKA Maja 2008-12-01 LKS Polkowice DOL
70 JANECZEK Weronika 2009-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
71 JANIAK Julia 2008-08-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
72 JANKOWSKA Oliwia 2008-04-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
73 JAŃCZAK Jadwiga 2008-10-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
75 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
76 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
77 KADYŁO Maria 2009-10-28 MKS MOS Wrocław DOL
78 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
79 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka DOL
80 KALENIK Izabela 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
81 KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
82 KARAKICZ Julia 2008-02-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
83 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
84 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
85 KARPIK Lena 2008-03-26 MKS Piast Głogów DOL
86 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
87 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
88 KĘPIŃSKA Julia 2010-04-08 GKS Start Długołęka DOL
89 KĘSICKA Natalia 2009-09-10 BKL Bełchatów LDZ
90 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
91 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
92 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KLEPACZ Katarzyna 2008-07-22 MKS MOS Wrocław DOL
94 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KNEFEL Nadia 2008-08-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
96 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
97 KOŁKOWSKA Lilianna 2008-07-26 UKS-MOS Opole OPL
98 KOŁOMAŃSKA Blanka 2008-09-12 KKL Kielce SWK
99 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
100 KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 AZS-AWF Gorzów LBU
101 KONDZIELA Nikola 2008-04-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
102 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
103 KOS Hanna 2007-06-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
104 KOTASEK Zofia 2007-06-16 ULKS Muflon Bielawa DOL
105 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
106 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
107 KOZŁOWSKA Amelia 2008-06-30 MLKS Sokół Lubin DOL
108 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
109 KRYSIAK Julia Maja 2007-11-28 WLKS Wrocław DOL
110 KRZYKOWSKA Julia 2007-03-06 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
111 KUBERSKA Maja 2009-06-30 UKS Sprint Legnica DOL
112 KURASIEWICZ Martyna 2008-01-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
113 KUREK Ewa 2002-09-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
114 LECH Kornelia 2007-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
115 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
116 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
117 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
118 LOC Pola 2009-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
119 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
120 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
121 ŁUKA Julia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
122 ŁUKA Oliwia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
123 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
124 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
125 MARSZAŁ Anastazja 2008-04-30 LKS Polkowice DOL
126 MIELCZAREK Julia 2008-02-06 LKS Górnik Wałbrzych DOL
127 MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 WLKS Wrocław DOL
128 MIKSIEWICZ Martyna 2008-07-23 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
129 MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 KKL Kielce SWK
130 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
131 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
132 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
133 MUCHA Judyta 2007-03-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
135 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
136 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
137 NOWAK Martyna 2008-01-30 GKS Start Długołęka DOL
138 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 NOWAK Natalia 2009-12-29 WKS Wawel Kraków MLP
140 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
141 OCHMAN Barbara 2007-11-06 MLKS Agros Żary LBU
142 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
143 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
144 OLEJARZ Zofia 2008-05-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
145 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
146 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
147 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
148 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
149 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
150 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
151 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
152 PERIT Klara 2009-02-19 MLKS Echo Twardogóra DOL
153 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
154 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
155 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
156 PIOTROWSKA Blanka 2009-06-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
157 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
158 PIRÓG Amelia 2008-05-26 LKS Lubusz Słubice LBU
159 PITYŃSKA Amelia 2006-05-04 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
160 PIWKO Magdalena 2009-03-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
161 PODLEŚNA Wiktoria 2005-12-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
162 PRIADKO Lolita 2005-05-11 MLKS Sokół Lubin DOL
163 PROCHERA Katarzyna 2010-07-09 MKS MOS Wrocław DOL
164 PROĆ Karolina 2009-05-06 OLA Dolnośląskie DOL
165 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
166 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
167 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
168 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
169 RASŁAWSKA Joanna 2008-11-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
170 RATAJCZAK Natalia 2009-02-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
171 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
172 REWERS Magdalena 2009-06-04 AZS-AWF Gorzów LBU
173 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
174 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
175 RUDNICKA Marika Monika 2009-08-13 LKS Górnik Wałbrzych DOL
176 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
177 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
178 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
179 SEJNIK Nina 2008-01-22 LKS Lubusz Słubice LBU
180 SIDOROWICZ Rita 2008-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
181 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
182 SINKOWSKA Natalia 2009-11-20 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
183 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
184 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
185 SOBOLAK Urszula 2008-04-01 KS Komunalni Sanok PDK
186 SOCHACKA Aleksandra 2009-05-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
187 SOŁTYS Julia 2008-01-09 MLKS Sokół Lubin DOL
188 SPENDOWSKA Kinga 2008-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
189 SPICH Amelia 2007-12-02 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
190 SPYCHAŁA Joanna 2008-03-08 ZLKL Zielona Góra LBU
191 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
192 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
193 STEC Małgorzata 2009-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
194 STECZKOWSKA Maja 2010-08-19 WLKS Wrocław DOL
195 STELMACH Klara 2012-12-06 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
196 STEPNOWSKA Martyna 2006-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
197 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
198 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
199 STOMA Zofia 2009-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
200 STRASZKO Pola 2008-02-07 WLKS Wrocław DOL
201 SUŁKOWSKA Weronika 2008-10-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
202 SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
203 SZAŁAS Agata 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
204 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
205 SZCZOT Sonia 2009-09-16 MLKS Echo Twardogóra DOL
206 SZTANDERA Nikola 2008-06-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
208 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
209 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
210 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
211 ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
212 TOMASZEWSKA Maja 2008-05-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
213 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
214 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
215 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
216 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
217 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
218 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
219 WARECKA Gabriela 2009-10-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
221 WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 MLKS Sokół Lubin DOL
222 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
223 WESOŁOWSKA Kalina 2009-11-11 MLKS Echo Twardogóra DOL
224 WĘCKOWSKA Emilia 2009-01-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
225 WICHMAN Tola 2008-08-17 UKS Ares Nowa Sól LBU
226 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
227 WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
228 WISS Ida 2009-05-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
229 WÓJCIK Nina 2009-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
230 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
231 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
232 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
233 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
234 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
235 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
236 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
237 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
239 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
240 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.64612007141113sekund