TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMEK Maciej
2009-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Karol
2010-03-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJAK Sebastian
2011-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALAWEJDER Sebastian
2010-11-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARAN Wiktor
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOLIGŁOWA Piotr
2010-03-03
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BORAWSKI Gabriel
2009-04-08
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRODZICKI Wiktor
2010-08-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BROŹ Kamil
2010-11-06
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BRÓG Michał
2010-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BUGAŃSKI Jakub
2012-12-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BUKAŁA Nikodem
2009-07-26
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BULIK Borys
2010-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BURATYŃSKI Artur
2010-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BURNS Stefan
2010-12-30
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CEBULA Franciszek
2009-07-19
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHMIEL Dominik
2011-01-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHOLEWA Kacper
2011-09-16
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHYŁA Sebastian
2010-03-04
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CUDEK Iwo
2010-02-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZARNECKI Jakub
2012-06-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZECH Tymon
2010-05-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZEKAJ Jakub
2010-07-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CZOCHÓR Łukasz
2009-05-08
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZUBALA Mateusz
2009-03-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ĆWIKŁO Szymon
2009-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DĄBEK Oliwier
2009-09-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DEĆ Hubert
2009-04-07
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DEPTA Sebastian
2011-04-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DOHNALIK Kacper
2011-02-02
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DOLEZY Kuba
2010-09-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DRONSZCZYK Stanisław
2010-08-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DYKSZAK Tymon
2009-12-13
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DYMEK Szymon
2009-03-18
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FIJAŁKOWSKI Michał
2010-10-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FILICIAK Antoni
2008-12-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FORMA Maciej
2010-07-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRALLA Wiktor
2010-03-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GRODOWSKI Hubert
2013-12-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HURKAŁA Jan
2009-01-28
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JACKOWSKI Marcel
2010-04-22
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JARZYNA Alan
2008-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JASICA Krzysztof
2009-06-09
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JĘDRZEJEK Paweł
2009-01-12
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JONIK Hubert
2013-03-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAWALEC Wiktor
2010-06-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KĄKOL Paweł
2010-07-22
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KIEĆ Krzysztof
2010-02-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KLIMKIEWICZ Łukasz
2009-02-23
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOCHMAŃSKI Adam
2011-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOKOSZKA Filip
2009-10-21
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOŁODZIEJ Nikodem
2014-05-10
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KONARCZAK Bartłomiej
2009-09-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOPACZ Filip
2010-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KORDASZEWSKI Konrad
2010-05-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KORGUL Bruno
2010-03-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KORZENIOWSKI Maksymilian
2009-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOWALSKI Kornel
2010-10-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOWALSKI Szymon
2009-09-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOZIŃSKI Paweł
2010-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRZYŚCIAK Robert
2011-10-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRZYWORĄCZKA Tomasz
2010-02-02
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUBIŃSKI Igor
2009-06-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUBLA Michał
2008-04-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KUCYBAŁA Bartosz
2010-06-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LEŚNIAK Adrian
2009-10-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LEŚNIAK Tomasz
2010-07-15
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŁAPCZYŃSKI Jan
2010-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ŁUKASZYK Mateusz
2011-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MACHAŁ Maksymilian
2011-05-27
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MACHNIK Michał
2009-04-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MAJCHER Antoni
2012-06-07
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MAZUR Jakub
2008-06-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MIKOŁAJEK Paweł
2010-08-19
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MIREK Jakub
2012-08-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MISZKIEL Hubert
2010-06-07
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MŁODZIK Jakub
2010-10-08
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MROCZEK Marcin
2011-09-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
NEMIEC Jakub
2010-07-02
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
NESTERENKO Artem
2010-05-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
NIEŚCIORUK Jakub
2010-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
NOWAK Konrad
2015-07-03
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
NOWOSIELSKI Michał
2009-11-12
TS Sokół Jasło
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
NYIREGYHAZKI Niko
2009-05-13
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
OBROK Ignacy
2010-11-25
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
OLEŚ Norbert
2010-07-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
OSIKA Dawid
2008-03-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
OSTROWSKI Tymoteusz
2010-07-31
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
OWSIAK Piotr
2010-05-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PACYNA Oskar
2009-03-13
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PALEŃ Szymon
2010-06-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PAWLIK Krystian
2008-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PITUCH Aleksander
2009-01-24
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
POTOCZNY Filip
2010-02-21
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PROKOP Alan
2011-08-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PSICA Bartosz
2010-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PTASZEK Leon
2007-07-16
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PULCHNY Mateusz
2010-01-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
RADWAŃSKI Karol
2010-02-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ROBAK Jakub
2011-08-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ROSZAK Filip
2011-06-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SADOWSKI Leon
2012-11-02
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SAŁBUT Krystian
2010-02-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SĄDELSKI Andrzej
2010-11-04
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SIUTA Jakub
2010-05-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SŁOŃSKI Mikołaj
2010-11-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SMOLENKO Rostislav
2010-02-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SMOROŃSKI Patryk
2009-09-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SOBOLEWSKI Wiktor
2009-03-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SOJKA Karol
2010-04-30
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
STANISZ Tomasz
2012-04-30
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
STAWARZ Samuel
2011-02-10
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
STROJNY Jan
2009-03-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SUŚNIAK Filip
2010-01-01
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SZCZEPAŃSKI Adam
2007-01-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SZCZERBA Adam
2010-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SZCZUREK Mateusz
2009-09-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ŚWIĄTEK Filip
2009-09-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
TAFLIŃSKI Daniel
2009-01-16
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
TALIK Oskar
2011-04-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TASAK Piotr
2008-03-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
TROJANOWSKI Piotr
2013-09-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
TRZECIAK Ryszard
2010-08-26
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TRZOP Jonatan
2010-08-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WALCZAK Tymoteusz
2011-06-20
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WAMYJ Korneliusz
2010-03-31
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WARDZAŁA Szymon
2010-10-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WCISŁO Karol
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WCISŁO Wojciech
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WINKLER Adam
2010-01-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WOJDOWSKI Marek
2009-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WÓJCICKI Sebastian
2009-07-26
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ZABORSKI Krystian
2012-01-08
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZABROCKI Kuba
2009-01-25
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZACHURA Paweł
2010-07-08
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZAJĄC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ZALCMAN Michał
2009-09-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ZAPOROWSKI Franciszek
2010-09-08
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ZEMLA Mateusz
2010-10-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZĘBALA Beniamin
2011-04-23
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik