WIELOGÓRSKI Mikołaj
2008-09-05
MKS Pogoń Siedlce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
3 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
4 BANY Seweryn 2008-09-25 UKS Filipides Teresin MAZ
5 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BEŃ Wiktor 2009-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
7 BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa MAZ
8 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 KS Ciechan Ciechanów MAZ
10 BOCIANOWSKI Michał 2002-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
12 BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
13 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
14 BRZUZY Miłosz 2007-10-18 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
15 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
16 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
17 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
18 CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
19 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 CZAJA Wojciech 2009-09-28 MKS Truso Elbląg WMZ
22 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
23 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
24 DĘBECKI Witold 2009-11-30 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
25 DĘBSKI Igor 2005-10-02 AZS Łódź LDZ
26 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
28 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 DZICZEK Szymon 1995-05-07 KS Czempion Warszawa MAZ
30 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
31 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
32 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
33 FRESONKE Cezary 2008-10-27 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
34 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
35 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
36 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
37 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
38 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
39 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
40 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
41 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
42 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
43 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
44 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
45 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
46 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
47 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
48 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
50 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
51 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
52 JARZĘBOWSKI Sebastian 2006-09-13 MUKS Płock MAZ
53 JASIULEK Brunon 2009-01-13 MKS Brenna Górki SLK
54 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
55 JÓŹWIAK Tymoteusz 2008-04-27 MUKS Płock MAZ
56 KARDA Sebastian 2009-10-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
57 KARPIŃSKI Rafał 2008-04-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
58 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
59 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
60 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
63 KOŁAKOWSKI Rafał 1977-08-12 KS Schulo Team Działdowo WMZ
64 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
65 KONARCZAK Bartłomiej 2009-09-02 LKS Brzezina Osiek MLP
66 KOPAŃSKI Karol 2008-06-02 Akademia Sportu Otwock MAZ
67 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
68 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
69 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
70 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
71 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
73 KRAWCZYK Jędrzej 2009-01-15 UKS 55 Łódź LDZ
74 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
75 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
76 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
77 KUR Adrian 1990-10-31 Ducla Academy Warszawa MAZ
78 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
79 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
80 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
81 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
82 LIS Mateusz 2009-10-09 OKS Start Otwock MAZ
83 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
84 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
85 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
86 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
87 ŁAPIŃSKI Jan 2009-01-17 KS Czempion Warszawa MAZ
88 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
90 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
91 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
92 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
93 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
94 MAŃKA Franciszek 2009-04-02 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
95 MARCHEWKA Błażej 2009-12-20 UKS Technik Radom MAZ
96 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
97 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
98 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
99 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
100 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
101 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
102 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
103 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
104 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
105 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
106 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
108 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
109 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
110 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
111 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
112 NIEDBAŁA Julian 2008-05-05 AKL Ursynów Warszawa MAZ
113 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
114 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
115 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
116 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
117 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
118 PAŁDYNA Tomasz 2008-11-17 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
119 PARCIAK Jakub 2009-09-06 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
120 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
121 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
122 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
123 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
124 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
125 PILARCZYK Mateusz 2008-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
126 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
127 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
128 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
129 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
130 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
131 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
132 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
133 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
134 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
135 PODANENKO Glyeb 2008-08-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
136 POGONOWSKI Ignacy 2009-11-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
138 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
139 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
140 RADKE Alan 2008-09-25 MLKS Ostróda WMZ
141 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
142 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
143 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
144 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
145 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
146 ROZBICKI Kacper 2008-08-29 UKS 48 Warszawa MAZ
147 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
148 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
149 RUDNICKI Adam 2008-05-21 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
150 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
151 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
152 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
153 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
154 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
155 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
156 SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
157 SAWECKI Grzegorz 2008-05-09 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
158 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
161 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
162 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
163 SMOROŃSKI Patryk 2009-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
164 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
165 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
166 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 SPLITT Dawid 2006-09-21 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
168 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
169 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
170 STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 RK Athletics Warszawa MAZ
171 SUCHECKI Adam 2009-10-24 MKL Myszyniec MAZ
172 SUSTOWSKI Szymon 2009-06-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
173 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
174 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
175 SZTYK Mikołaj 2007-03-16 UKS Gepard Warszawa MAZ
176 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
177 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
178 TARNOWSKI Marcin 2008-09-15 UKS Gepard Warszawa MAZ
179 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
180 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
181 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
182 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
183 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
184 TRUŚ Karol 2001-03-15 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
185 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 WALAS Mateusz 2008-01-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
187 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
188 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
189 WINIAREK Karol 2007-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
190 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
191 WITKOWSKI Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team MAZ
192 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
193 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
194 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
195 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
196 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
197 WYSOKIŃSKI SAKOWSKI Dawid 2009-09-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
199 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
200 ZARĘBA Stanisław 2008-07-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
201 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
202 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
203 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
204 ZYŚK Paweł 2009-09-20 MKL Myszyniec MAZ
205 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
206 ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
207 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25444602966309sekund