WALASZEK Aleksandra
2005-11-08
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Zuzanna
2005-05-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTINIOK Kamila
2006-01-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARSZCZ Alicja
2004-08-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BĘSIUK Sandra
2004-07-22
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁEK Magdalena
2005-12-20
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIESZ Julia
2004-08-08
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BORKOWSKA Aleksandra
2005-05-30
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHĘCIŃSKA Magdalena
2005-05-25
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHOROSTKOWSKA Zofia
2004-09-16
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CICHOSZ Maria
2005-05-26
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZYŻ Marlena
2006-03-17
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DREWNICKA Wiktoria
2004-10-04
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DROŚ Olga
2004-10-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
DROZDOWSKA Aleksandra
2007-08-04
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DUDEK Agnieszka
2004-04-15
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DUTKA Julia
2005-02-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DZIERŻEK Oliwia
2006-02-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DZIUBA Natalia
2005-11-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FERCHMIN Aleksandra
2004-10-22
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GLAZIK Anna
2004-04-10
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GOŁĄBEK Alicja
2003-11-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GÓRNICKA Karolina
2005-09-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRALA Martyna
2004-02-03
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRUSZCZYK Klaudia
2006-03-21
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HAŁKA Oliwia
2004-04-20
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ILKOWSKA-KULWAS Patrycja
2004-02-12
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JANECZEK Amelia
2005-10-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JANICKA Paula
2004-02-06
KU AZS UAM Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KAMIŃSKA Laura
2006-09-24
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KAROLCZUK Aleksandra
2004-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAWICKA Milena
2006-02-28
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KOKOSZKA Karolina
2005-04-15
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KORWEL Martyna
2005-11-20
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRUPA Urszula
2004-02-10
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KRZYŻANOWSKA Izabela
2004-02-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KUCHAREK Ewa
2006-12-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KUKUŁA Alicja
2004-08-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KURPIOS Oliwia
2004-03-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
LIZIŃSKA Anna
2004-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LUCHCIŃSKA Martyna
2005-06-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŁAŚ Sylwia
2006-11-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ŁUC Ola
2006-11-24
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
MACIEJCZEK Zuzanna
2005-12-16
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MALINA Rozalia
2004-12-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MAŃKA Sandra
2005-10-03
DKS Powiśle Dzierzgoń
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MLECZEK Natalia
2005-02-17
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna
2004-09-12
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ODZIEMEK Olga
2004-07-31
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PAWELUS Amelia
2005-08-13
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PERYT Maja
2004-05-07
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
RAK Wiktoria
2005-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SEREK Katarzyna
2004-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SĘCZEK Martyna
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SOBIŚ Anna
2004-07-21
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SZOSKA Anna
2005-10-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SZPARA Martyna
2005-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
SZULC Dominika
2005-10-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SZULSKA Aleksandra
2005-04-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZYDŁOWSKA Julia
2004-02-11
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ŚLEDZIŃSKA Martyna
2006-05-27
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
TEOFILEWSKA Zofia
2005-01-04
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
TOMASIK Kinga
2004-11-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
TOMASZEWSKA Paulina
2006-09-20
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
URBAN Monika
2005-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
URBANIAK Kalina
2004-07-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WALCZAK Weronika
2004-08-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WENDT Zuzanna
2004-09-06
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WEŻGOWIEC Magdalena
2003-08-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
WICZKOWSKA Julia
2004-02-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
WIERZBOWSKA Małgorzata
2005-05-06
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
WIŚNIEWSKA Emilia
2005-02-04
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
WOJTCZAK Paulina
2005-05-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
WOŹNIAK Barbara
2005-05-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
WRÓBEL Paulina
2004-08-19
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
WRZOSOWSKA Klaudia
2006-05-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ZADRĄG Małgorzata
2005-01-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ZASADA Marta
2004-09-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ZATORSKA Maia
2004-12-23
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ZIÓŁKOWSKA Maja
2006-12-17
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik