CZAJKOWSKI Jacek
2007-02-01
MLKS Sokół Lubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
3 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
4 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
5 BAJOREK Konrad 2008-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
6 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
7 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
8 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
9 BARSZCZYK Milan 2009-12-19 MLKS Agros Żary LBU
10 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
11 BEDNARSKI Artur 2008-03-25 RKS Łódź LDZ
12 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
13 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
14 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL GGG Radom MAZ
15 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 BIERNAT Maksymilian 2006-08-13 UKS Achilles Leszno WLP
17 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
18 BOGACZ Bartłomiej 2008-08-27 MLKS Sokół Lubin DOL
19 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
20 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
21 BUGLA Kamil 2006-05-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
22 CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
23 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
24 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
25 DĄBROWSKI Karol 2008-11-30 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
26 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
27 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
28 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
29 DZAŁBA Wojciech 2007-07-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
30 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
32 DZIUBA Aleksander 2009-06-02 GKS Start Długołęka DOL
33 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
34 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
35 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
36 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
37 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
38 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
39 GÓRKA Adam 2008-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
40 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
41 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
42 HARASIMOWICZ Konrad 2000-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 HEJKE Tymon 2008-06-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
44 HOFFMANN Benjamin 2011-07-18 KS Herosi Świebodzin LBU
45 HOMENIUK Michał 2009-01-11 MLKS Agros Żary LBU
46 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
47 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
48 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
49 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
51 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
52 KACZMAREK Bartosz 2012-03-29 MUKS Szok Bojanowo WLP
53 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 GKS Start Długołęka DOL
54 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
55 KARPIŃSKI Mateusz 2011-08-20 MUKS Szok Bojanowo WLP
56 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
57 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
58 KASZKOWIAK Miłosz 2008-03-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 KAŹMIERCZAK Maciej 2007-03-08 OŚ AZS Poznań WLP
60 KIEŁB Kacper 2007-11-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
61 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
62 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
63 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
64 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
65 KOŁODZIEJ Jakub 2014-01-01 MKS Piast Głogów DOL
66 KONIECZNY Jacek 2006-09-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
67 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
68 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
69 KOWALIK Daniel 2003-02-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
70 KOZIEŁ Kamil 2003-12-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
71 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
72 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
73 KUBERA Michał 2010-05-04 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
74 KUŁACZKOWSKI Jakub 2006-11-30 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
75 KUMOR Mikołaj 2013-06-03 MKS Piast Głogów DOL
76 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
78 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
79 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
80 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
81 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
82 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
83 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
84 MACZYTA Andrzej 2009-11-17 MLKS Sokół Lubin DOL
85 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 MANSFELD Jan 2012-01-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
87 MARIASZ Konrad 2008-02-21 Akademia Biegowa Żary LBU
88 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
89 MAZURKIEWICZ Mateusz 2008-12-20 Akademia Biegowa Żary LBU
90 MĄCZKOWIAK Adam 2010-02-17 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
91 MICHALAK Dawid 2009-11-02 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
92 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
93 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
94 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
95 MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
96 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
97 NOWACZYK Michał 2008-08-14 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
98 NOWAK Tymoteusz 2008-03-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 OCHOCKI Mateusz 2010-10-13 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
100 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
101 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
102 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
103 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
105 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
106 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
107 PIASECKI Rafał 2008-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
108 PIASKOWSKI Antoni 2008-01-10 KL Lumel Zielona Góra LBU
109 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
110 PIETRASZEK Wojciech 2009-12-29 GKS Start Długołęka DOL
111 POGODSKI Franciszek 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
112 POJMAN Franciszek 2006-07-13 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
113 POLAK Bartosz 2003-07-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
114 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
115 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
116 PRZECHOĆKO Filip 2010-01-01 GKS Start Długołęka DOL
117 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
118 RADKIEWICZ Michał 2006-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
119 RAJCZAK Dawid 2008-08-04 MKS Piast Głogów DOL
120 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
121 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
122 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
123 ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 KS Prefbet-Sonarol POD
124 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
125 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka DOL
126 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
127 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
128 ROSTEK William 2008-04-26 MKS MOS Wrocław DOL
129 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
130 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
131 RUMIJEWSKI Tomasz 2008-08-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
132 RUMIŃSKI Michał 2007-09-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
133 RYBA Kacper 2002-11-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
135 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
136 SEKIETA Radosław 1976-04-13 KS Dynamic Łódź LDZ
137 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
138 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
139 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
140 SIRIACHENKO Dmytro 2007-06-06 KS AZS AWF Katowice SLK
141 SITEK Wojciech 2006-03-11 MKS MOS Wrocław DOL
142 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
143 SKRZYPCZAK Kacper 2008-08-10 SKS Unia Swarzędz WLP
144 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
145 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
146 SOBOLEVSKYI Tymofii 2012-03-01 MKS Piast Głogów DOL
147 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
148 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
149 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
150 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
151 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
152 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
153 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
154 SZACHNIEWICZ Karol 2006-07-21 MKS MOS Wrocław DOL
155 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
156 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
157 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
158 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 WLKS Wrocław DOL
159 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
161 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
162 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
163 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
164 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 TEREFENKO Jakub 2013-01-01 MKS Piast Głogów DOL
166 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
167 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
168 TURKIEWICZ Antoni 2008-11-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
169 TWARDOWSKI Hubert 2010-10-07 MLKS Sokół Lubin DOL
170 TWARDY Kacper 2009-03-23 MLKS Agros Żary LBU
171 URSZYC Konrad 2007-01-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
172 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
173 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
174 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
175 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
176 WOJCIECHOWSKI Rafał 2011-07-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
177 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS Łódź LDZ
178 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
179 WOJTKOWIAK Marcel 2007-11-17 OŚ AZS Poznań WLP
180 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
181 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
182 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
183 WRÓBLEWSKI Kacper 2007-03-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
184 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
185 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
186 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
187 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
188 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
189 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
191 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
192 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
193 ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 MLKS Agros Żary LBU
194 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
195 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
196 ŻEBRYK Kamil 2005-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
197 ŻYŁKIEWICZ Tymon 2009-02-05 LKS Świeradów-Zdrój DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.79113698005676sekund