NIJAKOWSKI Mateusz
2007-07-19
UKS Skoczek Władysławów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Jan 2009-10-13 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
4 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
6 BABIARZ Robert 2006-04-08 KS Stal Pleszew WLP
7 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
10 BANUCHA Konrad 2007-08-25 MKS Sambor Tczew POM
11 BARAŃSKI Adam 2010-08-25 UKS Lisy Zgierz LDZ
12 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
13 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
14 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
15 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
16 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
17 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
18 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
19 BORKOWSKI Patryk 2007-07-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 BOROŃ Miłosz 2007-05-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
21 BORZĘCKI Jakub 2008-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
22 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
23 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
24 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
25 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
27 BRZUCHALSKI Igor 2007-04-17 MKS Sambor Tczew POM
28 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
29 BURIAK Krystian 2007-04-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
30 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
31 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
32 CHRUŚCIEL Filip 2007-04-23 SKS Unia Swarzędz WLP
33 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
34 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
35 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
37 CZERNIELEWSKI Oliwier 2005-04-27 RKS Łódź LDZ
38 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
39 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
40 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 DĄBKOWSKI Igor 2006-05-30 KL Iskra Białogard ZPO
42 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
43 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
44 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
45 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 DUTKIEWICZ Jakub 2007-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
47 DYLAK Jakub 2007-11-19 UKS Jedynka Reda POM
48 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
49 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
51 FRIEDA Marcin 2009-04-05 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
52 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
53 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
54 GIERCZYCKI Dominik 2007-09-29 STS Pomerania Szczecin ZPO
55 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
56 GLINKOWSKI Mikołaj 2006-10-14 KS Stal Pleszew WLP
57 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
58 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
59 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
60 GOWGIEL Jakub 2008-04-26 UKS Piątka Jarocin WLP
61 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
62 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
63 GÓRCZYŃSKI Adam 2007-07-04 MKS-MOS Śrem WLP
64 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
65 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
66 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
67 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
68 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
69 GRZYMSKI Antoni 2010-04-25 UKS Skoczek Władysławów WLP
70 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
71 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
72 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
74 HARENDA Antoni 2005-11-19 MLKS Agros Żary LBU
75 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
76 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
77 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
80 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
82 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS Łódź LDZ
83 JUZWA Jacek 2009-08-09 KS Energetyk Poznań WLP
84 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
85 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
87 KANCLERZ Jakub 2008-05-20 UKS 12 Kalisz WLP
88 KARPOWICZ Wiktor 2007-08-17 PLKS Gwda Piła WLP
89 KASPRZAK Szymon 2007-03-20 UKS 12 Kalisz WLP
90 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
91 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
92 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
93 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
94 KLECZYK Szymon 2007-03-26 UKS Czempion Bełchatów LDZ
95 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
96 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
97 KNAP Dominik 2006-09-27 ULKS Skoczek Pogórze POM
98 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
99 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
100 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
101 KONDRACIUK Andrzej 2006-02-03 MKS Juvenia Białystok POD
102 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
103 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
104 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
105 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
106 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
107 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
108 KOZERA Kamil 2006-05-21 MUKS Szok Bojanowo WLP
109 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
110 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
111 KRASIŃSKI Krystian 2003-07-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
113 KRAWCZYK Jędrzej 2009-01-15 UKS 55 Łódź LDZ
114 KREJNER Rafał 2007-09-06 STS Pomerania Szczecin ZPO
115 KRUPECKI Marcel 2007-10-19 SKS Unia Swarzędz WLP
116 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
117 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
118 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
119 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
120 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
121 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
122 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
123 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
124 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
126 KUTA Adrian 2009-02-07 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
127 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
128 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
129 LANGNER Jan 2007-08-09 PLKS Gwda Piła WLP
130 LENARCZYK Marek 2007-07-02 OŚ AZS Poznań WLP
131 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
132 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
133 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
134 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
136 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
137 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
138 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
139 MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 RKS Łódź LDZ
140 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
141 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
142 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
143 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
144 MATUSZAK Piotr 2004-05-23 MKL Jarocin WLP
145 MAZUR Szymon 2010-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 MICHALAK Mikołaj 2009-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
147 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
148 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
149 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
150 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
151 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
152 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
153 NAWROCKI Filip 2006-01-16 LUKS Orkan Września WLP
154 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
155 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
156 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
157 NOWAK Witold 2007-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
158 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
159 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
160 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
161 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
162 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
163 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
164 PARADECKI Maksymilian 2009-09-16 UKS Czempion Bełchatów LDZ
165 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
166 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
167 PAWŁOWSKI Wiktor 2008-12-30 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
168 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
169 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
171 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
172 PODLASIŃSKI Aleksander 2009-03-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
173 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
174 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
175 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
176 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
177 RATAJCZYK Rafał 2009-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
178 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
179 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
180 REMBECKI Arkadiusz 2005-01-28 SKS Unia Swarzędz WLP
181 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
182 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
183 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
184 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
185 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
187 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
188 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
189 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
190 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
192 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
193 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
194 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
195 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
196 STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Akademia Biegowa Żary LBU
197 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
198 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
199 STENKA Kamil 2007-07-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
200 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
201 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
202 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
203 SUL Michał 2006-01-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
204 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
205 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
206 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
207 SZOSTAK Aleksander 2007-12-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
208 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
209 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
210 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
211 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
212 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
213 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
214 SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 OŚ AZS Poznań WLP
215 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
216 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
217 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
218 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
219 TOMASIK Mateusz 2011-10-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
220 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
221 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
222 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
223 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
224 VOGT Igor 2007-07-13 MKL Jarocin WLP
225 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
226 WAWRZYNIAK Jakub 2009-07-12 MKS Baszta Szamotuły WLP
227 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
228 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
229 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
230 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
231 WINIARSKI Szymon 1996-12-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
232 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
233 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
234 WOJCIECHOWSKI Jakub 2008-12-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
235 WOJCIECHOWSKI Oskar 2008-08-06 UKS Achilles Leszno WLP
236 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
237 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
238 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
239 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
240 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
241 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
242 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
244 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
245 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
246 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
247 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
248 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
249 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
250 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
251 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
252 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
253 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
254 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
255 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
256 ŻOK Maksymilian 2007-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25271010398865sekund