REBEJKO Mateusz
2006-07-04
MKS Osa Zgorzelec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 BAJON Aleksander 2008-09-13 ZLKL Zielona Góra LBU
5 BAKALARZ Radosław 2006-03-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
6 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
7 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BANASZKIEWICZ Kacper 2007-05-21 LKS Polkowice DOL
9 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
10 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
12 BEJZAK Ilia 2006-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
13 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
14 BIAŁEK Adrian 2007-04-09 RKS Łódź LDZ
15 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
16 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
17 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
18 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
20 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
21 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
22 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
23 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
24 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
25 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
26 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
27 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
28 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
29 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
30 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
31 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
32 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin ZPO
33 DUDEK Damian 2007-08-06 ZLKL Zielona Góra LBU
34 DUDZIK Jan 2012-02-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
35 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
36 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
37 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
38 FILUŚ Szymon 2008-04-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
39 GABRYELSKI Marcel 2009-06-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
40 GAJDZIS Adam 2011-02-13 WKS Śląsk Wrocław DOL
41 GALANTOWICZ Piotr 2008-03-04 ZLKL Zielona Góra LBU
42 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
43 GASIK Dariusz 2009-09-28 ZLKL Zielona Góra LBU
44 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
45 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
46 GRÓDECKI Szymon 2011-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 GRYS Andrzej 2007-03-12 MKS Piast Głogów DOL
48 HAEHNE Damian 2007-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
50 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
51 HNITECKI Mikołaj 2011-06-03 UKS Orlica Domaniów DOL
52 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
53 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
54 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
55 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
56 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
57 JANAS Grzegorz 2008-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
58 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
59 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
60 JASIŃSKI Maksymilian 2010-08-10 ZLKL Zielona Góra LBU
61 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
62 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
63 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
64 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
65 KACZMAREK Witold 2010-01-05 MLKS Agros Żary LBU
66 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
67 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
68 KAMIŃSKI Michał 2006-11-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
69 KAMIŃSKI Michał 2012-12-21 LKS Górnik Wałbrzych DOL
70 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
71 KARP Antoni 2010-06-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
72 KIERES Wojciech 2010-05-04 MKS Siechnice DOL
73 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
74 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
75 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
76 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
77 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
78 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
79 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
80 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
81 KOŁODZIEJ Wojciech 2009-03-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
82 KONIECZNY Jacek 2006-09-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
84 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
85 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
86 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
87 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
88 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
89 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
90 KOWALCZYK Jan 2009-01-29 ZLKL Zielona Góra LBU
91 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
92 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
93 KOŻAK Filip 2010-03-13 UKS Orlica Domaniów DOL
94 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
95 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
96 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
97 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
98 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
99 KRET Benjamin 2011-12-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
101 KUREK Mikołaj 2010-02-22 WLKS Wrocław DOL
102 KUSTRA Jan 2015-01-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
104 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
105 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
106 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
107 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
108 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
109 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
110 ŁUKASZEWICZ Jan 2009-08-17 ZLKL Zielona Góra LBU
111 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
112 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
113 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
114 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
115 MATCZAK Jakub 2005-10-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
116 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
117 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
118 MIARA Piotr 2007-02-13 UKS Orlica Domaniów DOL
119 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
120 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
121 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
122 MIGA Artur 2005-07-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
123 MISIAK Fabian 2012-03-11 UKS Orlica Domaniów DOL
124 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
125 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
126 NARWOJSZ Olaf 2007-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
127 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
128 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
129 NOWACKI Bartosz 2007-11-30 ULKS Muflon Bielawa DOL
130 NOWIŃSKI Olaf 2009-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
131 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
132 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
135 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
136 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
137 PIĄTKOWSKI Paweł 2008-01-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
138 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
139 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
140 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
141 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
142 POSPICHAL Andreas 2008-07-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
143 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
144 PRZYGRODZKI Kacper 2009-01-26 ZLKL Zielona Góra LBU
145 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
146 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
147 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
148 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
149 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
150 RONCZEWSKI Leon 2009-04-14 WLKS Wrocław DOL
151 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
152 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
153 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
154 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
155 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
156 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
157 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
158 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
159 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
160 SŁOWIK Jan 2012-07-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
161 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
162 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
163 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
164 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
165 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
166 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
167 SZPILA Wiktor 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
168 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
169 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
170 SZYMLET Patryk 2008-04-17 ZLKL Zielona Góra LBU
171 SZYNKAROWSKI Tomasz 2012-04-30 GKS Start Długołęka DOL
172 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
173 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
174 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
175 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
176 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
177 TYMCZYSZYN Bartosz 2007-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
178 URBANIAK Mateusz 2004-08-17 UKS Ares Nowa Sól LBU
179 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS Śląsk Wrocław DOL
180 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
181 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
182 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
183 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
184 WITKOWSKI Piotr 2009-08-22 WLKS Wrocław DOL
185 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
186 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
187 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
188 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
189 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
190 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
191 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
192 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
193 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
194 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
195 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
196 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
197 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
198 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
199 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
200 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
201 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.50958800315857sekund