TAŁAJ Kuba
2007-11-08
UKS Żaczek Połaniec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMIEC Maciej 2008-12-15 LUKS Boguszyce LDZ
3 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
4 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 ARTYM Jakub 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
7 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
9 BAGNECKI Leon 2010-03-11 KKL Kielce SWK
10 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
11 BĄK Wojtek 2007-09-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
12 BEŁCZEW Igor 2012-07-01 KKL Kielce SWK
13 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
14 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
15 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
16 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
17 BŁASZCZYK Maciej 2006-04-26 SSR Olimp Strawczyn SWK
18 BOCHENEK Paweł 2005-05-22 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
19 BOROWIEC Karol 2009-05-22 KKL Kielce SWK
20 BOSAK Mateusz 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
21 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
22 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
23 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
24 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
25 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 CEDRO Kacper 2004-06-08 KKL Kielce SWK
27 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
28 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
29 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
30 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
31 CHOLEWIŃSKI Dawid 2008-02-29 LKB Rudnik SWK
32 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
33 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 CZARNECKI Aleks 2007-10-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
35 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
36 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
37 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
38 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
40 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
41 DANECKI Michał 2007-01-29 AZS Łódź LDZ
42 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
44 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 DUDA Bruno 2008-05-28 KS Czempion Warszawa MAZ
47 DUDA Jakub 2007-02-12 KKL Kielce SWK
48 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
49 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
50 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 DWOJAK Mateusz 2008-07-03 LKB Rudnik SWK
52 DZIADKOWIEC Jonatan 2006-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
53 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
54 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
55 GAJ Filip 2006-08-21 SSR Olimp Strawczyn SWK
56 GAPIŃSKI Tomasz 2008-04-29 RKS Łódź LDZ
57 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
58 GAWLIK Wiktor 2008-11-10 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
59 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
60 GOLBA Kacper 2006-01-24 UKS Żaczek Połaniec SWK
61 GOLEMBA Kryspin 2008-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
62 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
64 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
65 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
66 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
67 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
68 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
69 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
70 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
71 HERZOG Oskar 2007-03-02 RKS Łódź LDZ
72 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
73 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 JANUCHTA Dawid 2010-06-18 KKL Kielce SWK
75 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
76 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
77 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
78 JÓZEFIK Piotr 2008-05-28 KKL Kielce SWK
79 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
80 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
81 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
82 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
84 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
85 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
86 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
87 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
88 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
89 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
90 KOBIEC Kacper 2009-08-02 KKL Kielce SWK
91 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
92 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
93 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
94 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
95 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
96 KOS Jakub 2004-02-12 AZS UMCS Lublin LBE
97 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
98 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
99 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
100 KOZIARSKI Łukasz 2008-07-23 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
101 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
102 KUPIEC Tomasz 1982-05-31 UKS Lider Siercza MLP
103 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
104 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
105 KWIATKOWSKI Igor 2006-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
106 LASAK Mateusz 2008-01-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
107 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
108 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
109 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
110 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
111 LOTKA Adam 2008-10-11 UKS Lisy Zgierz LDZ
112 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
113 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
114 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
115 ŁOSKOT Paweł 2006-05-07 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
116 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
117 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
118 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 MACIASZCZYK Krystian 2008-01-25 RKS Łódź LDZ
121 MAJ Piotr 2007-08-30 AZS Łódź LDZ
122 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
123 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
125 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
126 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
127 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
128 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
129 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
130 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
131 MASŁOWSKI Maksymilian 2008-07-23 UKS Żaczek Połaniec SWK
132 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
133 MĄKOSA Jędrzej 2011-05-11 KKL Kielce SWK
134 MET Konrad 2006-05-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
135 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
136 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS Łódź LDZ
137 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
138 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
139 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
141 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
142 NALEPA Jan 2009-03-18 KKL Kielce SWK
143 NIEBUDEK Szymon 2008-02-04 KKL Kielce SWK
144 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
145 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
146 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
147 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
148 PAJĄK Wiktor 2007-01-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
149 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
150 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
151 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
152 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
153 PEREPICZKO Oliwier 2012-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
154 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
155 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
156 PIĘCIŃSKI Emil 2008-10-23 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
157 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
158 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
159 PIOTROWSKI Franciszek 2008-05-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
160 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
161 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
162 PIWOWARCZYK Adrian 2007-11-02 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
163 PIWOWARCZYK Filip 2009-09-14 KKL Kielce SWK
164 PLECH Wojciech 2008-08-16 KKL Kielce SWK
165 PLEWKA Jakub 2006-07-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
166 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
167 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
168 PODOLSKI Kacper 2009-10-05 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
169 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
170 PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
171 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
172 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
173 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
174 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
175 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
176 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
177 RYCHLIK Szymon 2007-06-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
178 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
179 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
180 SALSKI Aleksander 2008-11-05 RKS Łódź LDZ
181 SALWA Maciej 2010-06-30 KKL Kielce SWK
182 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
183 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
184 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
185 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
186 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
187 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
188 SŁOMIŃSKI Jakub 2009-02-20 LKB Rudnik SWK
189 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
190 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
191 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
192 SOBOLEWSKI Wiktor 2009-03-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
193 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
194 STASZEWSKI Antoni 2010-07-16 KKL Kielce SWK
195 STAWARZ Adam 2007-08-11 KS Żeglina Sieradz LDZ
196 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
197 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
198 STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
199 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
200 SUCHARKIEWICZ Jakub 2006-07-22 AZS Łódź LDZ
201 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
202 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
203 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
204 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
205 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
206 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
207 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
208 ŚWIERCZ Bartosz 2005-01-04 LKB Rudnik SWK
209 ŚWIRTA Karol 2007-01-01 LKB Rudnik SWK
210 TKACZ Bruno 2009-11-24 UKS MTE Milanówek MAZ
211 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
212 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
213 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
214 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
215 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
216 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
217 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
218 VYSHNIAK Andrii 2007-03-04 KKL Kielce SWK
219 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
220 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
221 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
222 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
223 WESOŁOWSKI Dawid 2008-05-16 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
224 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
225 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
226 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
227 WIGIER Stanisław 2009-07-10 UKS MTE Milanówek MAZ
228 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 WINKLER Jakub 2007-11-15 AZS Łódź LDZ
230 WÓJCICKI Paweł 2009-03-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
231 WRONOWSKI Jakub 2008-06-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
232 WRÓBEL Damian 2010-08-18 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
233 WRÓBEL Patryk 2006-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
234 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
235 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
236 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
237 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
238 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
239 ZACZYŃSKI Oliwier 2008-10-12 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
240 ZAKRZEWICZ Bartłomiej 2007-07-14 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
241 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
242 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
243 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
244 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
245 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29213213920593sekund