NOWAKOWSKA Joanna
2013-07-05
KS Victoria Trzebinia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTOSIK Maja
2013-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
FAJER Weronika
2013-11-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
FIK Marta
2009-11-19
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
JUNG Milena
2010-03-22
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
KALINKA Gabriela
2012-11-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
KAŁUŻNA Wiktoria
2012-08-12
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
KARKULA Julia
2013-01-29
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KOMONIEWSKA Karolina
2013-11-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KOWALSKA Oliwia
2013-04-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOZIOŁ Hanna
2013-04-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KRAWCZYK Nadia
2012-04-17
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KUDŁEK Kaja
2011-12-20
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
LEGUTKO Maja
2013-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MAŁYSA Zuzanna
2015-01-23
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MATUSIAK Hanna
2009-06-13
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
O O
2013-01-01
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PAJˇK Martyna
2011-10-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PA¬ Martyna
2012-11-06
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
ROJKOWSKA Milena
2013-01-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
ROKOSZ Nadia
2012-01-23
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RUSIN Natalia
2010-06-18
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
RYT Rozalia
2013-09-24
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SKRABALAK Zuzanna
2012-05-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SUMERA Julia
2013-02-28
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SZKARADEK Lena
2012-12-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
¦WIERZOWSKA Łucja
2013-01-17
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
TOKARCZYK Zofia
2013-11-07
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
TRZASKA Magdalena
2010-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik