BYCUL Jakub
2004-05-02
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mikołaj 1999-02-06 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
2 AMBROZIK Adrian 2006-02-16 UKS Młodzik Warszawa MAZ
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 BABBAR Eashu 1993-08-11 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 BABIK Jan 2004-01-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
6 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
7 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 OKS Skra Warszawa MAZ
11 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
12 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
14 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
16 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
17 BIELECKI Dominik 1996-09-12 niest. Warszawa MAZ
18 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
19 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
20 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
22 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
23 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
25 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
26 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
29 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
30 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
31 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
33 CZEREMSKI Bartosz 2007-07-25 RKS ŁódĽ LDZ
34 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
35 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
36 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
38 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
39 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
40 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
41 DRESZEL Kacper 2005-09-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
42 DUBIEL Adam 1979-01-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
43 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 DWORCZYK Antoni 2009-03-11 Akademia Sportu Otwock MAZ
45 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
46 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
48 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
49 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
50 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
51 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
52 GENCER Mustafa 2001-02-05 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
53 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
56 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
57 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
58 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 KS Zawkrze Mława MAZ
60 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
62 GRUSZFELD Maciej 2009-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
63 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
64 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
65 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
66 HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 KS Podlasie Białystok POD
67 JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
68 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
69 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
70 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
72 JOŃSKI Igor 2009-02-19 UKS Olimp Kozienice MAZ
73 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
75 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
76 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
77 KASPRZAK Szymon 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
79 KĘPIŃSKI Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock MAZ
80 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
81 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
82 KONARSKI Mikołaj 2004-09-07 RK Athletics Warszawa MAZ
83 KONIK Piotr 2008-08-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
84 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
85 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
86 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 KOSOVEROV Andrii 2006-05-16 AZS ŁódĽ LDZ
88 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
89 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
90 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
91 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
92 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
93 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
94 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 KUREK Maciej 1994-07-25 KS Sprintwarsaw MAZ
96 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
97 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
98 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
99 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
100 ŁAGÓD Cyprian 2005-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
102 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
103 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
104 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
105 MAJEWSKI Krzysztof 2008-01-05 AZS ŁódĽ LDZ
106 MAŁKOWSKI Rafał 2004-09-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
107 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
108 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
109 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 MˇCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
112 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
113 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
114 MIODUSZEWSKI Władysław 2006-09-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
115 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
116 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
117 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
118 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
119 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
120 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
121 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
122 NAJMRODZKI Adam 2003-12-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
125 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
126 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
127 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
128 OKOŃ Aleksander 1993-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
129 OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 UKS Młodzik Warszawa MAZ
130 OLSZEWSKI Oliwier 2003-09-03 OKS Start Otwock MAZ
131 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
132 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
133 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
134 PAWŁOWSKI Łukasz 1982-03-13 KS Sprintwarsaw MAZ
135 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
137 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS ŁódĽ LDZ
138 PIŁAT Oscar 2004-10-13 O¦ AZS Poznań WLP
139 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
140 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
141 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
142 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
143 PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
144 PRZYBYLSKI Dawid 2002-07-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
145 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
146 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
147 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
148 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
149 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
151 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
152 RUMIŃSKI Zygmunt 2007-04-17 Akademia Sportu Otwock MAZ
153 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
154 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
155 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
156 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
157 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
158 SADUŁA Piotr 2007-11-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
160 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
161 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
162 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
163 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
164 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
165 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
166 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 SOCHA Jan 1998-07-20 KS Sprintwarsaw MAZ
168 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS ŁódĽ LDZ
169 SOLARZ Anatol 1996-08-31 KS Sprintwarsaw MAZ
170 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS ŁódĽ LDZ
172 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
173 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
174 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
175 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
176 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
177 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
178 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
179 SYPUŁA Piotr 2001-05-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
180 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
181 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
182 SZRAJNERT Błażej 2006-05-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
183 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
185 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
186 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
187 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
188 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
189 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
190 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
191 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
192 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
193 U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
194 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
195 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
196 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
197 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
198 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
199 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
200 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
201 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
203 WOJTANIA Łukasz 2004-12-12 RKS ŁódĽ LDZ
204 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
205 WÓJCICKI Szymon 2005-07-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
207 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
208 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
209 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
210 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
211 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
212 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
213 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
214 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
215 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38446807861328sekund