WIERNICKA Zuzanna
2006-10-21
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Katarzyna 2006-08-01 RKS Łódź LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BALCERZAK Agata 2007-02-27 MKL Tlen Mogilno KPO
6 BARAN Weronika 2007-09-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
8 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
9 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
10 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
11 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
12 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
13 BIAŁORCZYK Magdalena 1972-06-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
14 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
15 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
17 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
18 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
19 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
20 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
21 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
22 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
24 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
26 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
28 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
29 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
30 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
31 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź LDZ
32 CZERNIK Zuzanna 2007-01-10 RKS Łódź LDZ
33 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
34 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
35 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
36 DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
37 DOMAGAŁA Joanna 2006-11-22 UKS Azymut Pabianice LDZ
38 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
39 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
40 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
41 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
42 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
43 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
47 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
48 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
49 FILIPIAK Pola 2009-06-02 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
50 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 FURGA Amelia 2007-02-04 RLTL Optima Radom MAZ
52 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
53 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
55 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
56 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
57 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
58 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
61 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
62 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
63 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
64 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
65 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
66 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
67 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
68 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
69 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
70 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
71 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
72 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
73 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
75 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
77 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
79 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
80 JAREK Jagoda 2007-07-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
81 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
82 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
83 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
84 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
86 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
87 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
88 KALINOWSKA Paulina 1991-09-30 OKS Start Otwock MAZ
89 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
90 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
91 KANGELIDIS Antonina 2009-05-15 RKS Łódź LDZ
92 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
93 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
94 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
95 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
96 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
97 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
98 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
99 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź LDZ
100 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
101 KIJAŃSKA Nadia 2005-10-21 RKS Łódź LDZ
102 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
103 KLIMEK Beata 1999-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
104 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
105 KOCHANOWSKA Kaja 2012-04-30 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
106 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
107 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
108 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
109 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
110 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
113 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
114 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce SWK
116 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
117 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
118 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
119 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
120 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
121 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
122 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
123 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
124 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
125 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
126 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
127 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
128 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
129 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
130 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
131 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
132 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
133 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
134 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
135 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
136 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
137 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
138 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
139 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
140 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
141 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
142 ŁUCZKO Maja 2008-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
143 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
144 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
145 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
146 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
147 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
148 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
149 MAISON Jolanta 1968-09-04 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
150 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
151 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
153 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
154 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
155 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
156 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
157 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
158 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
159 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
160 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
161 MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 UKS Azymut Pabianice LDZ
162 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
163 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
164 MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
165 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
166 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
167 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
168 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
169 NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 LKS Koluszki LDZ
170 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
171 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
172 NIEDŹWIEDŹ Alicja 2006-11-21 GKS Piast Gliwice SLK
173 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
174 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
175 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
176 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
177 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
178 OGRODNIK Alicja 2007-09-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
179 OLBORSKA Nikola 2004-07-20 AZS Łódź LDZ
180 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
181 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
182 OPOLONCHIK Daria 2002-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
183 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
184 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
185 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
186 PARADA Tatiana 2007-10-26 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
187 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
188 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
189 PARYS Maria 2007-09-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
190 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
191 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
192 PAWŁOWSKA Maja 2004-06-26 MKLA Łęczyca LDZ
193 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
194 PIASECKA Eliza 2007-02-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
197 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
198 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
199 PISAREK Alicja 2006-12-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
200 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
201 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
202 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
203 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
204 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
205 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
206 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
207 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 PYSKLAK Amelia 2007-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
209 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
210 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
211 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
212 ROLA Marcjanna 2007-07-19 RLTL Optima Radom MAZ
213 ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
214 ROZKRUT Łucja 2006-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
215 RUTKOWSKA Kamila 2006-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
216 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
217 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
218 SALAMON Maja 2007-01-26 UKS Lisy Zgierz LDZ
219 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
220 SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 LKS Koluszki LDZ
221 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
222 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
223 SKUPIŃSKA Maria 2007-08-27 RKS Łódź LDZ
224 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
225 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
226 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
227 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
228 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
229 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
230 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
231 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
232 SUMIŃSKA Oliwia 2007-03-26 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
233 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
234 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
235 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
236 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 SZWAJDA Anna 2006-04-30 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
238 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
239 SZYMAŃSKA Amelia 2007-09-02 MKL Tlen Mogilno KPO
240 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
241 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
242 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
243 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
244 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
245 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
246 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
247 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
248 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
249 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
250 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
251 WALCZAK Noemi 2010-05-06 UKS Lisy Zgierz LDZ
252 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
253 WARCZAK Alicja 2007-11-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
254 WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów LDZ
255 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
256 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
257 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
258 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
259 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
260 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
261 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
262 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
263 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
264 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
265 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
266 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
267 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
268 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
269 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
270 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
271 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
272 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
273 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
274 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
275 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33593487739563sekund